pondělí 4.9. - Votice

15:00, Votice

pondělí 4.9. - Sedlčany

16:00, Sedlčany

úterý 5.9. - Kostelec nad Labem

15:00, Kostelec nad Labem

úterý 5.9. - Neratovice

16:00, Neratovice

středa 6.9. - Sadská

15:00, Sadská

středa 6.9. - Nymburk

16:00, Nymburk

čtvrtek 7.9. - Řevnice

15:00, Řevnice

čtvrtek 7.9. - Dobřichovice

16:00, Dobřichovice

pátek 8.9. - Úvaly, nám.Arnošta z Pardubic

15:00, Úvaly, nám.Arnošta z Pardubic

pátek 8.9. - Čelákovice, nám. 5.května

16:00, Čelákovice, nám. 5.května

pondělí 11.9. - Vlašim

15:00, Vlašim

pondělí 11.9. - Benešov

16:00, Benešov

úterý 12.9. - Mladá Boleslav

15:00, Mladá Boleslav

středa 13.9. - Pečky

15:00, Pečky

středa 13.9. - Český Brod

16:00, Český Brod

čtvrtek 14.9. - Kladno

15:00, Kladno

pátek 15.9. - Zbraslavice

15:00, Zbraslavice

pátek 15.9. - Uhlířské Janovice

16:00, Uhlířské Janovice

pondělí 18.9. - Benátky nad Jizerou

15:00, Benátky nad Jizerou

úterý 19.9. - Nižbor

15:00, Nižbor

úterý 19.9. - Beroun

16:00, Beroun

středa 20.9. - Milovice

15:00, Milovice

středa 20.9. - Lysá nad Labem

16:00, Lysá nad Labem

čtvrtek 21.9. - Jesenice

15:00, Jesenice

čtvrtek 21.9. - Dolní Břežany

16:00, Dolní Břežany

pátek 22.9. - Lužec nad Vltavou

15:00, Lužec nad Vltavou

pátek 22.9. - Kralupy nad Vltavou

16:00, Kralupy nad Vltavou

pondělí 25.9. - Nové Strašecí

15:00, Nové Strašecí

pondělí 25.9. - Rakovník

16:00, Rakovník

úterý 26.9. - Starý Kolín

15:00, Starý Kolín

úterý 26.9. - Kolín

16:00, Kolín

středa 27.9. - Senohraby

15:00, Senohraby

středa 27.9. - Říčany

16:00, Říčany

pondělí 2.10. - Zdice

15:00, Zdice

pondělí 2.10. - Králův Dvůr

16:00, Králův Dvůr

úterý 3.10. - Smečno

15:00, Smečno

úterý 3.10. - Slaný

16:00, Slaný

středa 4.10. - Libčice nad Vltavou

15:00, Libčice nad Vltavou

středa 4.10. - Horoměřice

16:00, Horoměřice

čtvrtek 5.10. - Čáslav

15:00, Čáslav

čtvrtek 5.10. - Kutná Hora

16:00, Kutná Hora

pátek 6.10. - Nové Strašecí

15:00, Nové Strašecí

pátek 6.10. - Rakovník

16:00, Rakovník

úterý 10.10. - Horní Počaply

15:00, Horní Počaply

úterý 10.10. - Mělník

16:00, Mělník

středa 11.10. - Městec Králové

15:00, Městec Králové

středa 11.10. - Poděbrady

16:00, Poděbrady

čtvrtek 12.10. - Dobříš

15:00, Dobříš

čtvrtek 12.10. - Příbram

16:00, Příbram

pátek 13.10. - Lázně Toušeň

15:00, Lázně Toušeň

pátek 13.10. - Brandýs nad Labem

16:00, Brandýs nad Labem

pondělí 16.10. - Bystřice

15:00, Bystřice

pondělí 16.10. - Benešov

16:00, Benešov

úterý 17.10. - Žebrák

14:00, Žebrák

úterý 17.10. - Hořovice

15:00, Hořovice

středa 18.10. - Mladá Boleslav

15:00, Mladá Boleslav

čtvrtek 19.10. - Kladno

15:00, Kladno

čtvrtek 7.9. - Abertamy

čtvrtek 7.9. - Pernink

čtvrtek 7.9. - Horní Blatná

čtvrtek 7.9. - Potůčky

středa 20.9. - Otročín

středa 20.9. - Útvina

středa 20.9. - Krásné Údolí

čtvrtek 21.9. - Jáchymov

čtvrtek 21.9. - Hroznětín

čtvrtek 21.9. - Merklín

pátek 22.9. - Březová

pátek 22.9. - Dolní Rychnov

pátek 22.9. - Citice

úterý 10.10. - Nejdek

úterý 10.10. - Vysoká Pec

úterý 10.10. - Nové Hamry

pondělí 16.10. - Ostrov

úterý 17.10. - Sokolov

středa 18.10. - Cheb

čtvrtek 19.10. - Karlovy Vary

sobota 2.9. - Bernartice

sobota 2.9. - Žulová

neděle 3.9. - Plumlov

neděle 3.9. - Prostějov

pondělí 4.9. - Olomouc

pondělí 4.9. - Přerov

úterý 5.9. - Bludov

úterý 5.9. - Šumperk

středa 6.9. - Jindřichov

středa 6.9. - Střítež nad Ludinou

čtvrtek 7.9. - Partutovice

čtvrtek 7.9. - Luboměř pod Strážnou

pátek 8.9. - Potštát

sobota 9.9. - Šternberk

9:00, Šternberk

sobota 9.9. - Štěpánov

neděle 10.9. - Olomouc

14:30, Olomouc

neděle 10.9. - Náklo

pondělí 11.9. - Bělotín

pondělí 11.9. - Polom

úterý 12.9. - Jeseník

úterý 12.9. - Bělá pod Pradědem

středa 13.9. - Šumperk

středa 13.9. - Rapotín

čtvrtek 14.9. - Olomouc

čtvrtek 14.9. - Velká Bystřice

pátek 15.9. - Milotice nad Bečvou

pátek 15.9. - Hustopeče nad Bečvou

sobota 16.9. - Olomouc

sobota 16.9. - Šumperk

neděle 17.9. - Uničov

neděle 17.9. - Uničov – Střelice

pondělí 18.9. - Štíty

pondělí 18.9. - Zábřeh

úterý 19.9. - Hustopeče nad Bečvou – Poruba

středa 20.9. - Černotín

středa 20.9. - Teplice nad Bečvou

čtvrtek 21.9. - Skalička

čtvrtek 21.9. - Zámrsky

pátek 22.9. - Opatovice

pátek 22.9. - Paršovice

sobota 23.9. - Hlinsko

sobota 23.9. - Lhota

neděle 24.9. - Oldřichov

neděle 24.9. - Sušice

pondělí 25.9. - Hradčany

pondělí 25.9. - Šišma

úterý 26.9. - Pavlov

úterý 26.9. - Loštice

středa 27.9. - Radkovy

středa 27.9. - Radkova Lhota

čtvrtek 28.9. - Křtomil

pátek 29.9. - Dřevohostice

pátek 29.9. - Domaželice

sobota 30.9. - Tovačov

sobota 30.9. - Troubky

pondělí 2.10. - Beňov

pondělí 2.10. - Beňov – Prusy

úterý 3.10. - Čechy

úterý 3.10. - Podolí

středa 4.10. - Tučín

středa 4.10. - Želatovice

čtvrtek 5.10. - Prosenice

pátek 6.10. - Osek nad Bečvou

sobota 7.10. - Olomouc

sobota 7.10. - Horka nad Moravou

neděle 8.10. - Drahotuše

neděle 8.10. - Klokočí

pondělí 9.10. - Loučka

pondělí 9.10. - Bohuslávky

úterý 10.10. - Olomouc

úterý 10.10. - Lutín

středa 11.10. - Dolní Újezd – Staměřice

středa 11.10. - Dolní Újezd – Skoky

čtvrtek 12.10. - Dolní Újezd

čtvrtek 12.10. - Veselíčko

pátek 13.10. - Výkleky

pátek 13.10. - Lazníčky

sobota 14.10. - Lazníky

sobota 14.10. - Zábeštní Lhota

neděle 15.10. - Olomouc

neděle 15.10. - Velký Týnec

pondělí 16.10. - Radvanice

pondělí 16.10. - Buk

úterý 17.10. - Sobíšky

úterý 17.10. - Penčice

středa 18.10. - Nelešovice

středa 18.10. - Kokory

čtvrtek 19.10. - Brodek u Přerova

čtvrtek 19.10. - Citov

pátek 20.10. - Císařov

pátek 20.10. - Rokytnice

pondělí 4.9. - České Budějovice

14:00, České Budějovice

pondělí 4.9. - Třeboň

15:00, Třeboň

úterý 5.9. - Včelná

15:00, Včelná

úterý 5.9. - Kamenný Újezd

16:00, Kamenný Újezd

úterý 5.9. - Boršov nad Vltavou

17:00, Boršov nad Vltavou

středa 6.9. - Hluboká nad Vltavou

15:00, Hluboká nad Vltavou

středa 6.9. - Zliv

16:00, Zliv

středa 6.9. - Pištín – Češnovice

17:00, Pištín – Češnovice

čtvrtek 7.9. - Český Krumlov

15:00, Český Krumlov

čtvrtek 7.9. - Velešín

16:00, Velešín

čtvrtek 7.9. - Kaplice

17:00, Kaplice

pátek 8.9. - Nové Hrady

15:00, Nové Hrady

pátek 8.9. - Horní Stropnice

16:00, Horní Stropnice

pátek 8.9. - Trhové Sviny

17:00, Trhové Sviny

sobota 9.9. - Rudolfov

10:00, Rudolfov

pondělí 11.9. - Netolice

15:00, Netolice

pondělí 11.9. - Lhenice

16:00, Lhenice

úterý 12.9. - Vodňany

15:00, Vodňany

úterý 12.9. - Protivín

16:00, Protivín

úterý 12.9. - Týn nad Vltavou

17:00, Týn nad Vltavou

středa 13.9. - Rudolfov

15:00, Rudolfov

středa 13.9. - Lišov

16:00, Lišov

středa 13.9. - Štěpánovice

17:00, Štěpánovice

čtvrtek 14.9. - Prachatice

15:00, Prachatice

čtvrtek 14.9. - Husinec

16:00, Husinec

čtvrtek 14.9. - Vlachovo Březí

17:00, Vlachovo Březí

pátek 15.9. - Rožmberk nad Vltavou

15:00, Rožmberk nad Vltavou

pátek 15.9. - Vyšší Brod

16:00, Vyšší Brod

pátek 15.9. - Loučovice

17:00, Loučovice

sobota 16.9. - Vimperk

10:00, Vimperk

sobota 16.9. - Volyně

11:00, Volyně

pondělí 18.9. - Ševětín

15:00, Ševětín

pondělí 18.9. - Veselí nad Lužnicí

16:00, Veselí nad Lužnicí

pondělí 18.9. - Lomnice nad Lužnicí

17:00, Lomnice nad Lužnicí

úterý 19.9. - Planá nad Lužnicí

15:00, Planá nad Lužnicí

úterý 19.9. - Soběslav

16:00, Soběslav

úterý 19.9. - Tučapy

17:00, Tučapy

středa 20.9. - Tábor

15:00, Tábor

středa 20.9. - Mladá Vožice

16:00, Mladá Vožice

středa 20.9. - Chýnov

17:00, Chýnov

čtvrtek 21.9. - Jindřichův Hradec

15:00, Jindřichův Hradec

čtvrtek 21.9. - Kardašova Řečice

16:00, Kardašova Řečice

čtvrtek 21.9. - Stráž nad Nežárkou

17:00, Stráž nad Nežárkou

pátek 22.9. - Kájov

15:00, Kájov

pátek 22.9. - Český Krumlov

16:00, Český Krumlov

pátek 22.9. - Křemže

17:00, Křemže

sobota 23.9. - Neplachov

10:00, Neplachov

sobota 23.9. - Dolní Bukovsko

11:00, Dolní Bukovsko

pondělí 25.9. - Písek

16:00, Písek

pondělí 25.9. - Čimelice

15:00, Čimelice

pondělí 25.9. - Milevsko

14:00, Milevsko

úterý 26.9. - Sedlice

14:00, Sedlice

úterý 26.9. - Blatná

15:00, Blatná

úterý 26.9. - Myštice

16:00, Myštice

středa 27.9. - Bavorov

15:00, Bavorov

středa 27.9. - Volyně

16:00, Volyně

středa 27.9. - Strakonice

17:00, Strakonice

pátek 29.9. - Volary

15:00, Volary

pátek 29.9. - Lenora

16:00, Lenora

pátek 29.9. - Horní Vltavice

17:00, Horní Vltavice

sobota 30.9. - Strakonice

14:00, Strakonice

pondělí 2.10. - Soběslav

15:00, Soběslav

pondělí 2.10. - Deštná

16:00, Deštná

pondělí 2.10. - Nová Včelnice

17:00, Nová Včelnice

úterý 3.10. - Bechyně

15:00, Bechyně

úterý 3.10. - Týn nad Vltavou

16:00, Týn nad Vltavou

úterý 3.10. - Zliv

17:00, Zliv

středa 4.10. - Borovany

15:00, Borovany

středa 4.10. - Nové Hrady

16:00, Nové Hrady

středa 4.10. - Suchdol nad Lužnicí

17:00, Suchdol nad Lužnicí

čtvrtek 5.10. - Nová Bystřice

15:00, Nová Bystřice

čtvrtek 5.10. - Staré Město pod Landštejnem

16:00, Staré Město pod Landštejnem

čtvrtek 5.10. - Slavonice

17:00, Slavonice

pátek 6.10. - Včelná

15:00, Včelná

pátek 6.10. - Boršov nad Vltavou

16:00, Boršov nad Vltavou

pátek 6.10. - Kamenný Újezd

17:00, Kamenný Újezd

sobota 7.10. - Dačice

10:00, Dačice

sobota 7.10. - Slavonice

11:00, Slavonice

pondělí 9.10. - Dačice

15:00, Dačice

pondělí 9.10. - Kunžak

16:00, Kunžak

pondělí 9.10. - Jindřichův Hradec

17:00, Jindřichův Hradec

úterý 10.10. - Tábor

15:00, Tábor

úterý 10.10. - Sezimovo Ústí

16:00, Sezimovo Ústí

úterý 10.10. - Veselí nad Lužnicí

17:00, Veselí nad Lužnicí

středa 11.10. - Písek

15:00, Písek

středa 11.10. - Protivín

16:00, Protivín

středa 11.10. - Bavorov

17:00, Bavorov

pátek 13.10. - Český Krumlov

14:00, Český Krumlov

pátek 13.10. - Lhenice

16:00, Lhenice

pátek 13.10. - Římov

17:00, Římov

sobota 14.10. - Borová Lada

10:00, Borová Lada

sobota 14.10. - Kvilda

11:00, Kvilda

pondělí 16.10. - Prachatice

14:00, Prachatice

pondělí 16.10. - Vimperk

16:00, Vimperk

úterý 17.10. - Katovice

15:00, Katovice

úterý 17.10. - Strakonice

16:00, Strakonice

úterý 17.10. - Vodňany

17:00, Vodňany

středa 18.10. - Kamenný Újezd

14:00, Kamenný Újezd

středa 18.10. - Rudolfov

15:00, Rudolfov

čtvrtek 7.9. - Ústí nad Labem

20:00, Ústí nad Labem

pátek 8.9. - Litoměřice

20:00, Litoměřice

neděle 10.9. - Ústí nad Labem

14:00, Ústí nad Labem

neděle 10.9. - Chomutov

20:00, Chomutov

středa 13.9. - Litoměřice

15:00, Litoměřice

čtvrtek 14.9. - Bílina

14:30, Bílina

pátek 15.9. - Bitozeves

9:00, Bitozeves

neděle 17.9. - Duchcov

15:00, Duchcov

pondělí 18.9. - Podbořany

14:30, Podbořany

pátek 22.9. - Štětí

14:30, Štětí

středa 20.9. - Česká Kamenice

14:30, Česká Kamenice

čtvrtek 21.9. - Lovosice

14:30, Lovosice

pondělí 25.9. - Varnsdorf

14:30, Varnsdorf

úterý 26.9. - Jirkov

14:30, Jirkov

pondělí 2.10. - Roudnice nad Labem

14:30, Roudnice nad Labem

pátek 6.10. - Litvínov

14:30, Litvínov

středa 4.10. - Kadaň

14:30, Kadaň

čtvrtek 5.10. - Žatec

14:30, Žatec

pátek 6.10. - Most

9:00, Most

pondělí 9.10. - Rumburk

14:30, Rumburk

úterý 10.10. - Děčín

14:30, Děčín

středa 11.10. - Louny

14:30, Louny

čtvrtek 12.10. - Teplice

14:30, Teplice

sobota 14.10. - Hrob

14:30, Hrob

pondělí 16.10. - Chomutov

14:30, Chomutov

úterý 17.10. - Most

14:30, Most

středa 18.10. - Litoměřice

14:30, Litoměřice

čtvrtek 19.10. - Ústí nad Labem

14:00, Ústí nad Labem

neděle 3.9. - Oselce

neděle 3.9. - Chanovice

neděle 3.9. - Pačejov

neděle 3.9. - Velký Bor

neděle 3.9. - Horažďovice

20:30, Horažďovice

pondělí 4.9. - Holýšov

pondělí 4.9. - Kvíčovice

pondělí 4.9. - Staňkov

pondělí 4.9. - Srbice

pondělí 4.9. - Koloveč

úterý 5.9. - Vejprnice

úterý 5.9. - Tlučná

úterý 5.9. - Líně

úterý 5.9. - Zbůch

úterý 5.9. - Úherce

úterý 5.9. - Nýřany

20:30, Nýřany

středa 6.9. - Losiná

středa 6.9. - Nebílovy

středa 6.9. - Čižice

středa 6.9. - Štěnovice

středa 6.9. - Chlumčany

středa 6.9. - Dobřany

středa 6.9. - Chotěšov

20:30, Chotěšov

čtvrtek 7.9. - Ejpovice

čtvrtek 7.9. - Litohlavy

čtvrtek 7.9. - Osek

čtvrtek 7.9. - Volduchy

čtvrtek 7.9. - Svojkovice

čtvrtek 7.9. - Holoubkov

čtvrtek 7.9. - Rokycany

20:30, Rokycany

pátek 8.9. - Bělá nad Radbuzou

pátek 8.9. - Hostouň

pátek 8.9. - Srby

pátek 8.9. - Meclov

pátek 8.9. - Vlkanov

pátek 8.9. - Poběžovice

20:30, Poběžovice

sobota 9.9. - Bor

sobota 9.9. - Staré Sedliště

sobota 9.9. - Tisová

sobota 9.9. - Kočov

sobota 9.9. - Planá

sobota 9.9. - Chodová Planá

20:30, Chodová Planá

pondělí 11.9. - Slovany

pondělí 11.9. - Plzeň – Koterov

pondělí 11.9. - Plzeň – Černice

pondělí 11.9. - Plzeň – Radobyčice

úterý 12.9. - Borovy

úterý 12.9. - Červené Poříčí

úterý 12.9. - Švihov

úterý 12.9. - Ježovy

úterý 12.9. - Chudenice

úterý 12.9. - Dolany

úterý 12.9. - Klatovy

středa 13.9. - Dýšina

středa 13.9. - Chrást

středa 13.9. - Česká Bříza

středa 13.9. - Hromnice

středa 13.9. - Kaznějov

středa 13.9. - Horní Bříza

středa 13.9. - Třemošná

čtvrtek 14.9. - Starý Plzenec

čtvrtek 14.9. - Šťáhlavy

čtvrtek 14.9. - Nezvěstice

čtvrtek 14.9. - Žákava

čtvrtek 14.9. - Zdemyslice

čtvrtek 14.9. - Vlčtejn

čtvrtek 14.9. - Chválenice

čtvrtek 14.9. - Nezbavětice

pátek 15.9. - Bezděkov

pátek 15.9. - Janovice nad Úhlavou

pátek 15.9. - Nýrsko

pátek 15.9. - Dešenice

pátek 15.9. - Železná Ruda – Špičák

pátek 15.9. - Železná Ruda

pátek 15.9. - Čachrov

pátek 15.9. - Běšiny

pátek 15.9. - Strážov

pátek 15.9. - Vrhaveč

pondělí 18.9. - Libkov

pondělí 18.9. - Loučim

pondělí 18.9. - Brnířov

pondělí 18.9. - Kdyně

pondělí 18.9. - Všeruby

pondělí 18.9. - Nová Ves

pondělí 18.9. - Chodská Lhota

pondělí 18.9. - Pocinovice

úterý 19.9. - Kamenný Újezd

úterý 19.9. - Hrádek

úterý 19.9. - Dobřív

úterý 19.9. - Mirošov

úterý 19.9. - Štítov

úterý 19.9. - Příkosice

úterý 19.9. - Kakejcov

úterý 19.9. - Nevid

úterý 19.9. - Veselá

středa 20.9. - Přimda

středa 20.9. - Rozvadov

středa 20.9. - Hošťka

středa 20.9. - Tachov

středa 20.9. - Chodský Újezd

středa 20.9. - Černošín

středa 20.9. - Stříbro

středa 20.9. - Kladruby

čtvrtek 21.9. - Vochov

čtvrtek 21.9. - Kozolupy

čtvrtek 21.9. - Bdeněves

čtvrtek 21.9. - Plešnice

čtvrtek 21.9. - Úlice

čtvrtek 21.9. - Pňovany

čtvrtek 21.9. - Pernarec

čtvrtek 21.9. - Líšťany

čtvrtek 21.9. - Město Touškov

pátek 22.9. - Plzeň – Valcha

pátek 22.9. - Plzeň – Lhota

pátek 22.9. - Nová Ves

pátek 22.9. - Plzeň – Litice

pondělí 25.9. - Horní Lukavice

pondělí 25.9. - Přeštice

pondělí 25.9. - Dolní Lukavice

pondělí 25.9. - Řenče

pondělí 25.9. - Blovice

pondělí 25.9. - Nové Mitrovice

pondělí 25.9. - Míšov

pondělí 25.9. - Spálené Poříčí – Číčov

pondělí 25.9. - Borovno

pondělí 25.9. - Spálené Poříčí

úterý 26.9. - Strašice

úterý 26.9. - Mýto

úterý 26.9. - Zbiroh

úterý 26.9. - Mlečice

úterý 26.9. - Podmokl

úterý 26.9. - Hlohovice

úterý 26.9. - Radnice

úterý 26.9. - Břasy

úterý 26.9. - Bušovice

středa 27.9. - Stříbro

středa 27.9. - Erpužice

středa 27.9. - Cebiv

středa 27.9. - Konstantinovy Lázně

středa 27.9. - Bezdružice

středa 27.9. - Kokašice

středa 27.9. - Černošín

středa 27.9. - Svojšín

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Malesice

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Křimice

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Radčice

čtvrtek 28.9. - Chotíkov

pátek 29.9. - Měčín

pátek 29.9. - Plánice

pátek 29.9. - Nalžovské Hory

pátek 29.9. - Rabí

pátek 29.9. - Sušice

pátek 29.9. - Kašperské Hory

pátek 29.9. - Hartmanice

pátek 29.9. - Velhartice

pátek 29.9. - Kolinec

sobota 2.9. - Kroměříž

sobota 2.9. - Zlín

pondělí 4.9. - Rožnov pod Radhoštěm

pondělí 4.9. - Horní Bečva

pondělí 4.9. - Dolní Bečva

úterý 5.9. - Otrokovice

úterý 5.9. - Napajedla

středa 6.9. - Bystřice pod Hostýnem

čtvrtek 7.9. - Uherský Brod

čtvrtek 7.9. - Nivnice

pátek 8.9. - Zubří

pátek 8.9. - Valašské Meziříčí

pondělí 11.9. - Kroměříž

úterý 12.9. - Vsetín

úterý 12.9. - Huslenky

úterý 12.9. - Hovězí

středa 13.9. - Uherský Brod

15:00, Uherský Brod

středa 13.9. - Prakšice

16:15, Prakšice

středa 13.9. - Pašovice

16:50, Pašovice

čtvrtek 14.9. - Zlín

16:00, Zlín

čtvrtek 14.9. - Vizovice

15:00, Vizovice

čtvrtek 14.9. - Slušovice

15:30, Slušovice

pátek 15.9. - Rožnov pod Radhoštěm

15:00, Rožnov pod Radhoštěm

neděle 17.9. - Holešov

10:00, Holešov

pondělí 18.9. - Jablůnka

14:00, Jablůnka

pondělí 18.9. - Ratiboř

13:45, Ratiboř

úterý 19.9. - Uherské Hradiště

14:30, Uherské Hradiště

úterý 19.9. - Bílovice

15:50, Bílovice

úterý 19.9. - Březolupy

16:15, Březolupy

středa 20.9. - Luhačovice

15:00, Luhačovice

středa 20.9. - Dolní Lhota

16:10, Dolní Lhota

středa 20.9. - Petrůvka

16:00, Petrůvka

čtvrtek 21.9. - Hulín

15:00, Hulín

čtvrtek 21.9. - Pravčice

16:00, Pravčice

pátek 22.9. - Karolinka

16:00, Karolinka

pátek 22.9. - Nový Hrozenkov

15:00, Nový Hrozenkov

sobota 23.9. - Holešov

15:30, Holešov

pondělí 25.9. - Uherské Hradiště

15:00, Uherské Hradiště

úterý 26.9. - Kroměříž

15:30, Kroměříž

úterý 26.9. - Chropyně

15:00, Chropyně

středa 27.9. - Napajedla

15:00, Napajedla

středa 27.9. - Pohořelice

15:30, Pohořelice

sobota 30.9. - Hulín

9:30, Hulín

sobota 30.9. - Tlumačov

9:00, Tlumačov

neděle 1.10. - Slavičín

9:00, Slavičín

neděle 1.10. - Vlachovice

9:40, Vlachovice

neděle 1.10. - Štítná nad Vláří-Popov

10:20, Štítná nad Vláří-Popov

pondělí 2.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

pondělí 2.10. - Uherský Ostroh

15:10, Uherský Ostroh

pondělí 2.10. - Ostrožská Nová Ves

15:40, Ostrožská Nová Ves

úterý 3.10. - Vsetín

15:00, Vsetín

úterý 3.10. - Valašská Polanka

14:15, Valašská Polanka

středa 4.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 5.10. - Valašské Klobouky

15:00, Valašské Klobouky

čtvrtek 5.10. - Brumov-Bylnice

16:00, Brumov-Bylnice

pátek 6.10. - Bojkovice

15:00, Bojkovice

pátek 6.10. - Pitín

15:30, Pitín

pátek 6.10. - Hostětín

15:50, Hostětín

pátek 6.10. - Komňa

16:10, Komňa

sobota 7.10. - Valašské Meziříčí

10:00, Valašské Meziříčí

sobota 7.10. - Střítež nad Bečvou

9:30, Střítež nad Bečvou

sobota 7.10. - Vidče

9:50, Vidče

neděle 8.10. - Jarcová

9:00, Jarcová

neděle 8.10. - Mikulůvka

9:30, Mikulůvka

pondělí 9.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

pondělí 9.10. - Kunovice

15:00, Kunovice

pondělí 9.10. - Staré Město

15:30, Staré Město

úterý 10.10. - Zlín

16:00, Zlín

úterý 10.10. - Lípa

15:00, Lípa

úterý 10.10. - Želechovice nad Dřevnicí

15:30, Želechovice nad Dřevnicí

středa 11.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 12.10. - Vsetín

16:00, Vsetín

pátek 13.10. - Bystřice pod Hostýnem

15:00, Bystřice pod Hostýnem

pátek 13.10. - Prusinovice

16:00, Prusinovice

sobota 14.10. - Fryšták

10:00, Fryšták

sobota 14.10. - Lukov

10:30, Lukov

neděle 15.10. - Uherský Brod

10:00, Uherský Brod

neděle 15.10. - Bánov

9:00, Bánov

pondělí 16.10. - Liptál

15:00, Liptál

úterý 17.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

středa 18.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

čtvrtek 19.10. - Zlín

16:00, Zlín

pondělí 4.9. - Jablonné v Podještědí

15:30, Jablonné v Podještědí

úterý 5.9. - Železný Brod

15:00, Železný Brod

středa 6.9. - Hrádek nad Nisou

15:00, Hrádek nad Nisou

čtvrtek 7.9. - Rokytnice nad Jizerou

15:00, Rokytnice nad Jizerou

pátek 8.9. - Doksy

14:00, Doksy

pondělí 11.9. - Desná

15:00, Desná

úterý 12.9. - Česká Lípa

20:00, Česká Lípa

středa 13.9. - Jablonec nad Nisou

20:00, Jablonec nad Nisou

čtvrtek 14.9. - Liberec

20:00, Liberec

pátek 15.9. - Semily

20:00, Semily

sobota 16.9. - Turnov

20:00, Turnov

úterý 19.9. - Kravaře

14:30, Kravaře

úterý 19.9. - Žandov

16:30, Žandov

úterý 19.9. - Liberec

17:00, Liberec

středa 20.9. - Tanvald

15:00, Tanvald

pátek 22.9. - Jilemnice

15:00, Jilemnice

pondělí 25.9. - Smržovka

15:00, Smržovka

úterý 26.9. - Lomnice nad Popelkou

15:00, Lomnice nad Popelkou

úterý 26.9. - Liberec

17:00, Liberec

středa 27.9. - Kamenický Šenov

15:00, Kamenický Šenov

pátek 29.9. - Jablonec nad Jizerou

15:00, Jablonec nad Jizerou

pondělí 2.10. - Nový Bor

15:30, Nový Bor

úterý 3.10. - Rychnov u Jablonce nad Nisou

15:00, Rychnov u Jablonce nad Nisou

úterý 3.10. - Liberec

17:00, Liberec

středa 4.10. - Rovensko pod Troskami

15:00, Rovensko pod Troskami

čtvrtek 5.10. - Liberec

17:00, Liberec

pátek 6.10. - Stráž pod Ralskem

15:00, Stráž pod Ralskem

pondělí 9.10. - Koberovy

15:00, Koberovy

středa 11.10. - Česká Lípa

15:00, Česká Lípa

čtvrtek 12.10. - Semily

15:00, Semily

pátek 13.10. - Cvikov

14:00, Cvikov

pondělí 16.10. - Turnov

úterý 17.10. - Česká Lípa

úterý 17.10. - Liberec

17:00, Liberec

středa 18.10. - Jablonec nad Nisou

čtvrtek 19.10. - Liberec

čtvrtek 19.10. - Liberec

17:00, Liberec

pátek 1.9. - Opava

15:00, Opava

sobota 2.9. - Bílovec

10:00, Bílovec

sobota 2.9. - Bílov

11:00, Bílov

sobota 2.9. - Fulnek

11:15, Fulnek

sobota 2.9. - Odry

12:00, Odry

sobota 2.9. - Hladké Životice

14:40, Hladké Životice

sobota 2.9. - Kunín

14:50, Kunín

sobota 2.9. - Šenov u NJ

15:00, Šenov u NJ

sobota 2.9. - Nový Jičín

15:30, Nový Jičín

neděle 3.9. - Bílovec

10:00, Bílovec

neděle 3.9. - Skotnice

10:40, Skotnice

neděle 3.9. - Příbor

10:50, Příbor

neděle 3.9. - Frýdek Místek

11:05, Frýdek Místek

neděle 3.9. - Návsí

12:00, Návsí

neděle 3.9. - Jablunkov

13:00, Jablunkov

neděle 3.9. - Horní Lomná

15:00, Horní Lomná

pondělí 4.9. - Hnojník

10:00, Hnojník

pondělí 4.9. - Horní Tošanovice

10:10, Horní Tošanovice

pondělí 4.9. - Dobratice

10:20, Dobratice

pondělí 4.9. - Raškovice

10:40, Raškovice

pondělí 4.9. - Pražmo

10:50, Pražmo

pondělí 4.9. - Morávka

11:00, Morávka

pondělí 4.9. - Krásná

11:20, Krásná

pondělí 4.9. - Pržno

11:50, Pržno

pondělí 4.9. - Baška

12:00, Baška

pondělí 4.9. - Staříč

14:00, Staříč

pondělí 4.9. - Brušperk

15:00, Brušperk

pondělí 4.9. - Krmelín

15:10, Krmelín

pondělí 4.9. - Nová Bělá

15:20, Nová Bělá

pondělí 4.9. - Stará Bělá

15:30, Stará Bělá

pondělí 4.9. - Polanka nad Odrou

15:40, Polanka nad Odrou

pondělí 4.9. - Klimkovice

16:00, Klimkovice

úterý 5.9. - Velké Šťáhle

10:10, Velké Šťáhle

úterý 5.9. - Břidličná

10:20, Břidličná

úterý 5.9. - Rýžoviště

10:30, Rýžoviště

úterý 5.9. - Jiříkov

10:50, Jiříkov

úterý 5.9. - Horní Město

11:20, Horní Město

úterý 5.9. - Tvrdkov

11:30, Tvrdkov

úterý 5.9. - Rýmařov

11:45, Rýmařov

úterý 5.9. - Stará Ves

13:45, Stará Ves

úterý 5.9. - Malá Šťáhle

13:55, Malá Šťáhle

úterý 5.9. - Dolní Moravice

14:10, Dolní Moravice

úterý 5.9. - Václavov u Brunátlu

14:25, Václavov u Brunátlu

úterý 5.9. - Bruntál

14:40, Bruntál

středa 6.9. - Ludgeřovice

10:00, Ludgeřovice

středa 6.9. - Markvartovice

10:20, Markvartovice

středa 6.9. - Šilheřovice

10:30, Šilheřovice

středa 6.9. - Hať

12:30, Hať

středa 6.9. - Darkovice

12:45, Darkovice

středa 6.9. - Vřesina

13:00, Vřesina

středa 6.9. - Píšť

13:15, Píšť

středa 6.9. - Závada

13:30, Závada

středa 6.9. - Bělá

13:45, Bělá

středa 6.9. - Chuchelná

14:00, Chuchelná

středa 6.9. - Strahovice

14:15, Strahovice

středa 6.9. - Rohov

14:30, Rohov

středa 6.9. - Sudice

14:45, Sudice

středa 6.9. - Třebom

15:00, Třebom

středa 6.9. - Koběřice

15:15, Koběřice

středa 6.9. - Hněvošice

15:30, Hněvošice

středa 6.9. - Služovice

15:45, Služovice

středa 6.9. - Oldřišov

16:00, Oldřišov

středa 6.9. - Opava

16:30, Opava

čtvrtek 7.9. - Krásné Pole

10:00, Krásné Pole

čtvrtek 7.9. - Plesná

10:15, Plesná

čtvrtek 7.9. - Pustkovec

10:25, Pustkovec

čtvrtek 7.9. - Martinov

10:35, Martinov

čtvrtek 7.9. - Hošťálkovice

11:00, Hošťálkovice

čtvrtek 7.9. - Lhotka

11:30, Lhotka

čtvrtek 7.9. - Mariánské Hory

12:00, Mariánské Hory

čtvrtek 7.9. - Nová Ves

13:00, Nová Ves

čtvrtek 7.9. - Třebovice

13:15, Třebovice

čtvrtek 7.9. - Svinov

15:00, Svinov

čtvrtek 7.9. - Polanka nad Odrou

15:30, Polanka nad Odrou

čtvrtek 7.9. - Ostrava - Poruba

16:00, Ostrava - Poruba

pátek 8.9. - Horní Životice

10:00, Horní Životice

pátek 8.9. - Sosnová

10:10, Sosnová

pátek 8.9. - Lichnov

10:20, Lichnov

pátek 8.9. - Horní Benešov

10:30, Horní Benešov

pátek 8.9. - Milotice n. Opavou

11:40, Milotice n. Opavou

pátek 8.9. - Oborná

11:55, Oborná

pátek 8.9. - Staré Město

12:10, Staré Město

pátek 8.9. - Světlá Hora

12:20, Světlá Hora

pátek 8.9. - Andělská Hora

12:30, Andělská Hora

pátek 8.9. - Rudná pod Pradědem

14:00, Rudná pod Pradědem

pátek 8.9. - Malá Morávka

14:20, Malá Morávka

pátek 8.9. - Karlova Studánka

14:30, Karlova Studánka

pátek 8.9. - Ludvíkov

14:50, Ludvíkov

pátek 8.9. - Vrbno pod Pradědem

15:00, Vrbno pod Pradědem

pátek 8.9. - Karlovice

15:10, Karlovice

pátek 8.9. - Široká Niva

15:20, Široká Niva

pátek 8.9. - Nové Heřminovy

15:30, Nové Heřminovy

pátek 8.9. - Zátor

15:45, Zátor

pátek 8.9. - Brantice

16:00, Brantice

pátek 8.9. - Krnov

16:10, Krnov

sobota 9.9. - Kopřivnice

10:00, Kopřivnice

sobota 9.9. - Ženklava

11:00, Ženklava

sobota 9.9. - Veřovice

11:15, Veřovice

sobota 9.9. - Bordovice

11:25, Bordovice

sobota 9.9. - Lichnov

11:35, Lichnov

sobota 9.9. - Tichá

11:45, Tichá

sobota 9.9. - Frenštát pod Radhoštěm

12:00, Frenštát pod Radhoštěm

sobota 9.9. - Čeladná

15:00, Čeladná

sobota 9.9. - Pstruží

15:15, Pstruží

sobota 9.9. - Metylovice

15:25, Metylovice

sobota 9.9. - Lhotka

15:40, Lhotka

sobota 9.9. - Paskov

16:50, Paskov

sobota 9.9. - Řepiště

17:00, Řepiště

neděle 10.9. - Příbor

10:00, Příbor

neděle 10.9. - Pržno

12:10, Pržno

neděle 10.9. - Janovice

12:30, Janovice

neděle 10.9. - Baška

13:00, Baška

neděle 10.9. - Nový Jičín

20:00, Nový Jičín

pondělí 11.9. - Slatina

10:00, Slatina

pondělí 11.9. - Tísek

10:10, Tísek

pondělí 11.9. - Výškovice

10:20, Výškovice

pondělí 11.9. - Těškovice

10:30, Těškovice

pondělí 11.9. - Kyjovice

10:40, Kyjovice

pondělí 11.9. - Horní Lhota

10:50, Horní Lhota

pondělí 11.9. - Hrabyně

11:00, Hrabyně

pondělí 11.9. - Budišovice

11:20, Budišovice

pondělí 11.9. - Pustá Polom

11:30, Pustá Polom

pondělí 11.9. - Hlubočec

11:40, Hlubočec

pondělí 11.9. - Raduň

11:50, Raduň

pondělí 11.9. - Vršovice

12:00, Vršovice

pondělí 11.9. - Chvalíkovice

12:10, Chvalíkovice

pondělí 11.9. - Hradec nad Moravicí

12:20, Hradec nad Moravicí

pondělí 11.9. - Branka u Opavy

14:20, Branka u Opavy

úterý 12.9. - Moravská Ostrava

10:00, Moravská Ostrava

úterý 12.9. - Petřkovice

14:00, Petřkovice

úterý 12.9. - Slezská Ostrava

14:30, Slezská Ostrava

úterý 12.9. - Michálkovice

15:00, Michálkovice

úterý 12.9. - Radvanice

15:20, Radvanice

úterý 12.9. - Bartovice

15:40, Bartovice

úterý 12.9. - Vítkovice

16:00, Vítkovice

středa 13.9. - Bohumín

10:00, Bohumín

středa 13.9. - Rychvald

11:00, Rychvald

středa 13.9. - Orlová

11:30, Orlová

středa 13.9. - Dolní Lutyně

13:15, Dolní Lutyně

středa 13.9. - Dětmarovice

13:30, Dětmarovice

středa 13.9. - Petrovice u Karviné

13:45, Petrovice u Karviné

středa 13.9. - Karviná

14:00, Karviná

středa 13.9. - Doubrava

15:30, Doubrava

středa 13.9. - Petřvald

15:45, Petřvald

středa 13.9. - Havířov

16:00, Havířov

čtvrtek 14.9. - Dětřichov nad Bystřicí

10:00, Dětřichov nad Bystřicí

čtvrtek 14.9. - Lomnice

10:10, Lomnice

čtvrtek 14.9. - Valšov

10:25, Valšov

čtvrtek 14.9. - Nová Pláň

10:35, Nová Pláň

čtvrtek 14.9. - Roudno

10:50, Roudno

čtvrtek 14.9. - Bílčice

11:10, Bílčice

čtvrtek 14.9. - Křišťanovice

11:25, Křišťanovice

čtvrtek 14.9. - Dvorce

11:40, Dvorce

čtvrtek 14.9. - Budišov nad Budišovkou

11:50, Budišov nad Budišovkou

čtvrtek 14.9. - Svatoňovice

13:50, Svatoňovice

čtvrtek 14.9. - Čermná ve Slezsku

14:00, Čermná ve Slezsku

čtvrtek 14.9. - Vítkov

14:15, Vítkov

pátek 15.9. - Havířov

10:00, Havířov

pátek 15.9. - Horní Blubovice

13:30, Horní Blubovice

pátek 15.9. - Těrlicko

13:45, Těrlicko

pátek 15.9. - Horní Suchá

15:00, Horní Suchá

pátek 15.9. - Stonava

14:15, Stonava

pátek 15.9. - Albrechtice

14:30, Albrechtice

pátek 15.9. - Chotěbuz

14:45, Chotěbuz

pátek 15.9. - Český Těšín

15:15, Český Těšín

sobota 16.9. - Český Těšín

16:00, Český Těšín

pondělí 18.9. - Hlučín

10:00, Hlučín

pondělí 18.9. - Kozmice

11:00, Kozmice

pondělí 18.9. - Dolní Benešov

11:10, Dolní Benešov

pondělí 18.9. - Bohuslavice

11:20, Bohuslavice

pondělí 18.9. - Kravaře

11:30, Kravaře

pondělí 18.9. - Velké Hoštice

12:00, Velké Hoštice

pondělí 18.9. - Chlebičov

12:20, Chlebičov

pondělí 18.9. - Opava

12:30, Opava

úterý 19.9. - Studénka

10:00, Studénka

úterý 19.9. - Albrechtičky

10:30, Albrechtičky

úterý 19.9. - Bartošovice

10:45, Bartošovice

úterý 19.9. - Suchdol nad Odrou

11:00, Suchdol nad Odrou

úterý 19.9. - Mankovice

11:30, Mankovice

úterý 19.9. - Starý Jičín

11:40, Starý Jičín

úterý 19.9. - Hostašovice

13:00, Hostašovice

úterý 19.9. - Hodslavice

13:10, Hodslavice

úterý 19.9. - Mořkov

13:20, Mořkov

úterý 19.9. - Životice u Nového Jičína

13:45, Životice u Nového Jičína

úterý 19.9. - Veřovice

13:55, Veřovice

úterý 19.9. - Bordovice

14:10, Bordovice

úterý 19.9. - Trojanovice

14:35, Trojanovice

úterý 19.9. - Frenstát pod Radhoštěm

15:00, Frenstát pod Radhoštěm

středa 20.9. - Velké Albrechtice

10:00, Velké Albrechtice

středa 20.9. - Bravantice

10:10, Bravantice

středa 20.9. - Bítov

10:25, Bítov

středa 20.9. - Těškovice

10:35, Těškovice

středa 20.9. - Kyjovice

10:45, Kyjovice

středa 20.9. - Budišovice

10:55, Budišovice

středa 20.9. - Horní Lhota

11:05, Horní Lhota

středa 20.9. - Velká Polom

11:15, Velká Polom

středa 20.9. - Krásné Pole

11:25, Krásné Pole

středa 20.9. - Vřesina

11:35, Vřesina

středa 20.9. - Dolní Lhota

11:45, Dolní Lhota

středa 20.9. - Čavisov

11:55, Čavisov

středa 20.9. - Zbyslavice

12:05, Zbyslavice

středa 20.9. - Olbramice

12:15, Olbramice

středa 20.9. - Jistebník

12:30, Jistebník

středa 20.9. - Stará Ves nad Ondřejnicí

13:50, Stará Ves nad Ondřejnicí

středa 20.9. - Petřvald

14:00, Petřvald

středa 20.9. - Trnávka

14:10, Trnávka

středa 20.9. - Kateřinice

14:20, Kateřinice

středa 20.9. - Příbor

14:30, Příbor

čtvrtek 21.9. - Hrčava

10:00, Hrčava

čtvrtek 21.9. - Mosty u Jablunkova

10:20, Mosty u Jablunkova

čtvrtek 21.9. - Bocanovice

10:40, Bocanovice

čtvrtek 21.9. - Písek

10:50, Písek

čtvrtek 21.9. - Bukovec

11:10, Bukovec

čtvrtek 21.9. - Písečná

11:20, Písečná

čtvrtek 21.9. - Jablunkov

11:35, Jablunkov

čtvrtek 21.9. - Návsí

11:50, Návsí

čtvrtek 21.9. - Milíkov

12:00, Milíkov

čtvrtek 21.9. - Košařiska

12:10, Košařiska

čtvrtek 21.9. - Hrádek

12:30, Hrádek

čtvrtek 21.9. - Nýdek

12:50, Nýdek

čtvrtek 21.9. - Bystřice

13:00, Bystřice

čtvrtek 21.9. - Vendryně

13:10, Vendryně

čtvrtek 21.9. - Třinec

15:00, Třinec

pátek 22.9. - Holčovice

10:00, Holčovice

pátek 22.9. - Heřmanovice

10:15, Heřmanovice

pátek 22.9. - Petrovice

10:30, Petrovice

pátek 22.9. - Janov

10:40, Janov

pátek 22.9. - Jindřichov

10:50, Jindřichov

pátek 22.9. - Vysoká

11:00, Vysoká

pátek 22.9. - Dívčí Hrad

11:10, Dívčí Hrad

pátek 22.9. - Hlinka

11:20, Hlinka

pátek 22.9. - Osoblaha

11:30, Osoblaha

pátek 22.9. - Bohušov

11:40, Bohušov

pátek 22.9. - Rusín

11:50, Rusín

pátek 22.9. - Slezské Rudoltice

12:00, Slezské Rudoltice

pátek 22.9. - Liptaň

12:20, Liptaň

pátek 22.9. - Třemešná

14:00, Třemešná

pátek 22.9. - Město Albrechtice

14:10, Město Albrechtice

pátek 22.9. - Hošťálkovy

14:20, Hošťálkovy

pátek 22.9. - Krnov

14:35, Krnov

sobota 23.9. - Slezská Ostrava

9:00, Slezská Ostrava

pondělí 25.9. - Proskovice

10:00, Proskovice

pondělí 25.9. - Stará Bělá

10:20, Stará Bělá

pondělí 25.9. - Nová Bělá

10:40, Nová Bělá

pondělí 25.9. - Hrabová

10:50, Hrabová

pondělí 25.9. - Dubina

12:00, Dubina

pondělí 25.9. - Hrabůvka

13:00, Hrabůvka

pondělí 25.9. - Zábřeh

14:00, Zábřeh

pondělí 25.9. - Výškovice

15:00, Výškovice

úterý 26.9. - Bílá

10:00, Bílá

úterý 26.9. - Staré Hamry

10:10, Staré Hamry

úterý 26.9. - Ostravice

10:30, Ostravice

úterý 26.9. - Malenovice

10:50, Malenovice

úterý 26.9. - Frýdlant nad Ostravicí

11:00, Frýdlant nad Ostravicí

úterý 26.9. - Pražmo

11:30, Pražmo

úterý 26.9. - Raškovice

11:40, Raškovice

úterý 26.9. - Vyšní Lhoty

11:50, Vyšní Lhoty

úterý 26.9. - Nižní Lhoty

12:00, Nižní Lhoty

úterý 26.9. - Nošovice

12:10, Nošovice

úterý 26.9. - Vojkovice

12:20, Vojkovice

úterý 26.9. - Dobratice

12:30, Dobratice

úterý 26.9. - Komorní Lhotka

12:40, Komorní Lhotka

úterý 26.9. - Hnojník

14:00, Hnojník

úterý 26.9. - Horní Tošanovice

14:10, Horní Tošanovice

úterý 26.9. - Dolní Domaslavice

14:20, Dolní Domaslavice

úterý 26.9. - Soběšovice

14:30, Soběšovice

úterý 26.9. - Lučina

14:40, Lučina

úterý 26.9. - Pazderna

14:50, Pazderna

úterý 26.9. - Dobrá

15:00, Dobrá

úterý 26.9. - Frýdek - Místek

15:15, Frýdek - Místek

středa 27.9. - Děhylov

10:00, Děhylov

středa 27.9. - Dobroslavice

10:10, Dobroslavice

středa 27.9. - Háj ve Slezsku

10:20, Háj ve Slezsku

středa 27.9. - Mokré Lazce

10:30, Mokré Lazce

středa 27.9. - Nové Sedlice

10:40, Nové Sedlice

středa 27.9. - Štítina

10:50, Štítina

středa 27.9. - Kravaře

11:00, Kravaře

středa 27.9. - Štěpánkovice

13:00, Štěpánkovice

středa 27.9. - Bolatice

13:20, Bolatice

středa 27.9. - Dolní Benešov

13:30, Dolní Benešov

středa 27.9. - Hlučín

13:40, Hlučín

pondělí 2.10. - Býkov-Láryšov

10:00, Býkov-Láryšov

pondělí 2.10. - Krasov

10:30, Krasov

pondělí 2.10. - Čaková

10:40, Čaková

pondělí 2.10. - Bruntál

11:10, Bruntál

pondělí 2.10. - Moravský Kočov

13:30, Moravský Kočov

pondělí 2.10. - Mezina

13:40, Mezina

pondělí 2.10. - Dlouhá Stráň

13:50, Dlouhá Stráň

pondělí 2.10. - Razová

14:00, Razová

pondělí 2.10. - Leskovec nad Moravicí

14:10, Leskovec nad Moravicí

pondělí 2.10. - Staré Heřminovy

14:20, Staré Heřminovy

pondělí 2.10. - Svobodné Heřmanice

14:30, Svobodné Heřmanice

pondělí 2.10. - Velké Heraltice

14:40, Velké Heraltice

pondělí 2.10. - Brumovice

14:50, Brumovice

pondělí 2.10. - Úvalno

15:00, Úvalno

pondělí 2.10. - Krnov

15:10, Krnov

úterý 3.10. - Palkovice

10:00, Palkovice

úterý 3.10. - Staříč

10:20, Staříč

úterý 3.10. - Sviadnov

10:30, Sviadnov

úterý 3.10. - Žabeň

10:40, Žabeň

úterý 3.10. - Paskov

10:50, Paskov

úterý 3.10. - Řepiště

11:00, Řepiště

úterý 3.10. - Vratimov

11:10, Vratimov

úterý 3.10. - Václavovice

11:20, Václavovice

úterý 3.10. - Šenov

11:45, Šenov

úterý 3.10. - Horní Bludovice

12:00, Horní Bludovice

úterý 3.10. - Žermanice

12:15, Žermanice

úterý 3.10. - Bruzovice

12:25, Bruzovice

úterý 3.10. - Sedliště

12:35, Sedliště

úterý 3.10. - Kaňovice

12:45, Kaňovice

úterý 3.10. - Frýdek Místek

13:00, Frýdek Místek

pátek 6.10. - Suchdol nad Odrou

10:00, Suchdol nad Odrou

pátek 6.10. - Vražné

10:15, Vražné

pátek 6.10. - Odry

10:30, Odry

pátek 6.10. - Jakubčovice nad Odrou

10:45, Jakubčovice nad Odrou

pátek 6.10. - Luboměř

11:10, Luboměř

pátek 6.10. - Spálov

11:30, Spálov

pátek 6.10. - Heřmánky

11:40, Heřmánky

pátek 6.10. - Heřmanice u Oder

12:00, Heřmanice u Oder

pátek 6.10. - Větřkovice

12:20, Větřkovice

pátek 6.10. - Radkov

12:45, Radkov

pátek 6.10. - Melč

12:55, Melč

pátek 6.10. - Kružberk

13:10, Kružberk

pátek 6.10. - Nové Lublice

13:25, Nové Lublice

pátek 6.10. - Moravice

13:40, Moravice

pátek 6.10. - Lhotka u Litultovic

13:50, Lhotka u Litultovic

pátek 6.10. - Litultovice

14:00, Litultovice

pátek 6.10. - Dolní Životice

14:10, Dolní Životice

pátek 6.10. - Mikolaje

14:20, Mikolaje

pátek 6.10. - Štáblovice

14:30, Štáblovice

pátek 6.10. - Uhlířov

14:40, Uhlířov

pátek 6.10. - Otice

14:50, Otice

pátek 6.10. - Opava

15:00, Opava

sobota 7.10. - Havířov

pondělí 9.10. - Kujavy

10:00, Kujavy

pondělí 9.10. - Vrchy

10:15, Vrchy

pondělí 9.10. - Březová

10:25, Březová

pondělí 9.10. - Hradec nad Moravicí

10:40, Hradec nad Moravicí

pondělí 9.10. - Slavkov

10:55, Slavkov

pondělí 9.10. - Litultovice

11:10, Litultovice

pondělí 9.10. - Jakartovice

11:20, Jakartovice

pondělí 9.10. - Bratříkovice

11:30, Bratříkovice

pondělí 9.10. - Hlavnice

11:40, Hlavnice

pondělí 9.10. - Jezdkovice

11:50, Jezdkovice

pondělí 9.10. - Stěbořice

12:00, Stěbořice

pondělí 9.10. - Neplachovice

12:10, Neplachovice

pondělí 9.10. - Holasovice

12:30, Holasovice

pondělí 9.10. - Opava

12:40, Opava

úterý 10.10. - Pustějov

10:00, Pustějov

úterý 10.10. - Sedlice

10:25, Sedlice

úterý 10.10. - Libhošť

10:35, Libhošť

úterý 10.10. - Rybí

10:50, Rybí

úterý 10.10. - Štramberk

11:00, Štramberk

úterý 10.10. - Kopřivnice

12:00, Kopřivnice

úterý 10.10. - Hukvaldy

15:00, Hukvaldy

středa 11.10. - Dolní Domaslovice

10:00, Dolní Domaslovice

středa 11.10. - Dolní Tošanovice

10:10, Dolní Tošanovice

středa 11.10. - Třanovice

10:20, Třanovice

středa 11.10. - Vělopolí

10:35, Vělopolí

středa 11.10. - Střítěž

10:45, Střítěž

středa 11.10. - Smilovice

10:55, Smilovice

středa 11.10. - Řeka

11:05, Řeka

středa 11.10. - Ropice

11:25, Ropice

středa 11.10. - Vendryně

11:45, Vendryně

středa 11.10. - Třinec

12:10, Třinec

čtvrtek 12.10. - Nový Jičín

10:00, Nový Jičín

čtvrtek 12.10. - Frenštát pod Radhoštěm

14:00, Frenštát pod Radhoštěm

čtvrtek 12.10. - Kopřivnice

16:00, Kopřivnice

pátek 13.10. - Krnov

10:00, Krnov

pátek 13.10. - Bruntál

14:00, Bruntál

pondělí 16.10. - Frýdlant nad Ostravicí

10:00, Frýdlant nad Ostravicí

pondělí 16.10. - Frýdek Místek

14:00, Frýdek Místek

úterý 17.10. - Opava

10:00, Opava

úterý 17.10. - Hlučín

14:00, Hlučín

středa 18.10. - Český Těšín

12:00, Český Těšín

středa 18.10. - Orlová

14:00, Orlová

středa 18.10. - Havířov

16:00, Havířov

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

10:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

12:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

14:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

15:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

16:00, Ostrava střed

pátek 1.9. - Brno

13:00, Brno

pátek 1.9. - Břeclav

17:00, Břeclav

sobota 2.9. - Letovice

19:30, Letovice

neděle 3.9. - Vyškov

19:30, Vyškov

úterý 5.9. - Boskovice

19:30, Boskovice

čtvrtek 7.9. - Veselí nad Moravou

17:00, Veselí nad Moravou

neděle 10.9. - Brno-jih

11:30, Brno-jih

úterý 12.9. - Rájec-Jestřebí

18:30, Rájec-Jestřebí

středa 13.9. - Žabčice

18:30, Žabčice

čtvrtek 14.9. - Šlapanice – Bedřichovice

18:30, Šlapanice – Bedřichovice

úterý 19.9. - Velké Bílovice

18:30, Velké Bílovice

čtvrtek 21.9. - Kuřim

18:30, Kuřim

pátek 22.9. - Kyjov

18:30, Kyjov

čtvrtek 5.10. - Pohořelice

18:30, Pohořelice

pondělí 9.10. - Brno

18:00, Brno

úterý 10.10. - Hustopeče

18:30, Hustopeče

úterý 17.10. - Moravský Krumlov

18:30, Moravský Krumlov

sobota 2.9. - Riegrovy sady - atletický ovál

19:45, Riegrovy sady - atletický ovál

úterý 5.9. - Sluneční náměstí, Praha 13

19:45, Sluneční náměstí, Praha 13

úterý 5.9. - Smíchovská náplavka, Praha 5

19:45, Smíchovská náplavka, Praha 5

středa 6.9. - Sofijské náměstí, Praha 12

19:45, Sofijské náměstí, Praha 12

čtvrtek 7.9. - Karlín

čtvrtek 7.9. - Libeň

čtvrtek 7.9. - Kobylisy

čtvrtek 7.9. - Dolní Chabry

čtvrtek 7.9. - Ďáblice

čtvrtek 7.9. - Březiněves

pátek 8.9. - Chodov

pátek 8.9. - Opatov

pátek 8.9. - Háje

pondělí 11.9. - Malešice

pondělí 11.9. - Dolní Počernice

pondělí 11.9. - Běchovice

pondělí 11.9. - Újezd nad Lesy

úterý 12.9. - Holešovice

úterý 12.9. - Stromovka

úterý 12.9. - Letenská pláň, Praha 7

19:45, Letenská pláň, Praha 7

středa 13.9. - Folimanka

středa 13.9. - Karlovo náměstí

středa 13.9. - Kubánské náměstí, Praha 10

19:45, Kubánské náměstí, Praha 10

čtvrtek 14.9. - Bubeneč

čtvrtek 14.9. - Dejvice

čtvrtek 14.9. - Ruzyně

čtvrtek 14.9. - Nebušice

čtvrtek 14.9. - Přední Kopanina

pátek 15.9. - Velká Ohrada

pátek 15.9. - Zličín

pátek 15.9. - Řepy

pondělí 18.9. - Smíchov

pondělí 18.9. - Radlice

pondělí 18.9. - Jinonice

pondělí 18.9. - Lochkov

pondělí 18.9. - Radotín

pondělí 18.9. - Velká Chuchle

úterý 19.9. - Spořilov

úterý 19.9. - Komořany

středa 20.9. - Náměstí Republiky

středa 20.9. - Kampa

čtvrtek 21.9. - Parukářka

čtvrtek 21.9. - Nová Ohrada

středa 27.9. - Vyšehrad

15:00, Vyšehrad

pátek 22.9. - Vysočany

pátek 22.9. - Satalice

pátek 22.9. - Vinoř

pondělí 25.9. - Uhříněves

pondělí 25.9. - Štěrboholy

pondělí 25.9. - Praha 15

15:00, Praha 15

úterý 26.9. - Černý Most

úterý 26.9. - Praha 9

15:00, Praha 9

středa 27.9. - Praha 2

středa 27.9. - Vyšehrad

15:00, Vyšehrad

pátek 29.9. - Praha 11

15:00, Praha 11

pondělí 2.10. - Kamýk

pondělí 2.10. - Lhotka

pondělí 2.10. - Hodkovičky

pondělí 2.10. - Praha 4

15:00, Praha 4

úterý 3.10. - Letná

úterý 3.10. - Praha 7

středa 4.10. - Na Dědině

středa 4.10. - Ruzyně

středa 4.10. - Břevnov

středa 4.10. - Praha 3 (nám. Jiřího z Poděbrad)

15:00, Praha 3 (nám. Jiřího z Poděbrad)

čtvrtek 5.10. - Nové Butovice

čtvrtek 5.10. - Dubeč

čtvrtek 5.10. - Koloděje

čtvrtek 5.10. - Královice

čtvrtek 5.10. - Nedvězí

pátek 6.10. - Braník

pátek 6.10. - Újezd

pátek 6.10. - Křeslice

pátek 6.10. - Petrovice

sobota 7.10. - Praha 7

pondělí 9.10. - Praha 11, prostranství mezi stanicí metra Opatov (Chilská ulice) a centrálním parkem

15:00, Praha 11, prostranství mezi stanicí metra Opatov (Chilská ulice) a centrálním parkem

úterý 10.10. - Praha 6

středa 11.10. - Praha 10, Modrá vlna

čtvrtek 12.10. - Praha 1

pátek 13.10. - Praha 14

pondělí 16.10. - Praha 13 a Praha - Řeporyje

úterý 17.10. - Praha 2

středa 18.10. - Praha 12, Sofijské náměstí

15:00, Praha 12, Sofijské náměstí

pondělí 11.9. - Horní Počernice

pondělí 18.9. - Barrandov

pondělí 18.9. - Lipence

pondělí 18.9. - Zbraslav

úterý 19.9. - Nusle

úterý 19.9. - Michle

úterý 19.9. - Záběhlice

úterý 19.9. - Podolí

úterý 19.9. - Braník

úterý 19.9. - Modřany

středa 20.9. - Václavské náměstí

středa 20.9. - Malá Strana

středa 20.9. - Hradčany

pondělí 4.9. - Chlumec nad Cidlinou

pondělí 4.9. - Nový Bydžov

úterý 5.9. - Hradec Králové

10:00, Hradec Králové

středa 6.9. - Třebechovice pod Orebem

středa 6.9. - Týniště nad Orlicí

středa 6.9. - Častolovice

středa 6.9. - Kostelec nad Orlicí

čtvrtek 7.9. - Náchod

20:00, Náchod

pátek 8.9. - Hradec Králové

20:00, Hradec Králové

sobota 9.9. - Trutnov

20:00, Trutnov

sobota 9.9. - Machov

10:00, Machov

neděle 10.9. - Jičín

20:00, Jičín

sobota 16.9. - Hradec Králové

14:00, Hradec Králové

středa 18.10. - Karviná – Fryštát

10:00, Karviná – Fryštát

neděle 3.9. - Dolní Lomná

15:15, Dolní Lomná

sobota 2.9. - Holice

14:00, Holice

neděle 3.9. - Heřmanův Městec

14:00, Heřmanův Městec

neděle 3.9. - Seč

16:00, Seč

pondělí 4.9. - Chrudim

15:00, Chrudim

úterý 5.9. - Hlinsko

15:00, Hlinsko

středa 6.9. - Luže

15:00, Luže

čtvrtek 7.9. - Chrast

15:00, Chrast

pátek 8.9. - Hrochův Týnec

15:00, Hrochův Týnec

čtvrtek 7.9. - Skuteč

15:30, Skuteč

neděle 3.9. - Trhová Kamenice

neděle 3.9. - Prachovice

pátek 8.9. - Ústí nad Labem

10:00, Ústí nad Labem

sobota 2.9. - Havlíčkův Brod

sobota 2.9. - Golčův Jeníkov

sobota 2.9. - Habry

pondělí 4.9. - Bystřice nad Pernštejnem

15:00, Bystřice nad Pernštejnem

pondělí 4.9. - Nové Město na Moravě

16:30, Nové Město na Moravě

úterý 5.9. - Třebíč

15:30, Třebíč

středa 6.9. - Jihlava

pátek 8.9. - Jiřice

pátek 8.9. - Červená Řečice

pátek 8.9. - Želiv

pátek 8.9. - Košetice

pátek 8.9. - Hořepník

sobota 9.9. - Přibyslav

8:00, Přibyslav

neděle 10.9. - Jihlava

11:00, Jihlava

úterý 12.9. - Havlíčkův Brod

středa 13.9. - Černovice

středa 13.9. - Kamenice nad Lipou

středa 13.9. - Žirovnice

středa 13.9. - Počátky

čtvrtek 14.9. - Humpolec

čtvrtek 14.9. - Pelhřimov

čtvrtek 14.9. - Pacov

pátek 15.9. - Jihlava

pátek 15.9. - Polná

neděle 17.9. - Jihlava

neděle 17.9. - Luka nad Jihlavou

neděle 17.9. - Brtnice

pondělí 18.9. - Třebíč

14:00, Třebíč

úterý 19.9. - Jemnice

15:00, Jemnice

úterý 19.9. - Moravské Budějovice

sobota 23.9. - Havlíčkův Brod

9:00, Havlíčkův Brod

pondělí 25.9. - Hrotovice

pondělí 25.9. - Jaroměřice nad Rokytnou

úterý 26.9. - Jihlava

15:00, Jihlava

středa 27.9. - Třebíč

středa 27.9. - Náměšť nad Oslavou

čtvrtek 28.9. - Habry

čtvrtek 28.9. - Golčův Jeníkov

čtvrtek 28.9. - Chotěboř

čtvrtek 28.9. - Ždírec nad Doubravou

pátek 29.9. - Velké Meziříčí

pátek 29.9. - Velká Bíteš

sobota 30.9. - Světlá nad Sázavou

sobota 30.9. - Ledeč nad Sázavou

pondělí 2.10. - Dukovany

15:00, Dukovany

úterý 3.10. - Třešť

úterý 3.10. - Telč

středa 4.10. - Jemnice

středa 4.10. - Moravské Budějovice

čtvrtek 5.10. - Velká Losenice

čtvrtek 5.10. - Žďár nad Sázavou

pátek 6.10. - Želiv

pondělí 9.10. - Třebíč,

15:00, Třebíč,

úterý 10.10. - Vyskytná

úterý 10.10. - Nový Rychnov

úterý 10.10. - Křemešník

úterý 10.10. - Horní Cerekev

středa 11.10. - Okříšky

čtvrtek 12.10. - Nové Město na Moravě

15:00, Nové Město na Moravě

sobota 14.10. - Přibyslav

sobota 14.10. - Chotěboř

pondělí 16.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 17.10. - Žďár nad Sázavou

středa 18.10. - Pacov

středa 18.10. - Pelhřimov

středa 18.10. - Humpolec

čtvrtek 19.10. - Jihlava

úterý 12.9. - Velké Bílovice

12:00, Velké Bílovice

úterý 12.9. - Moravský Žižkov

13:10, Moravský Žižkov

úterý 12.9. - Moravská Nová Ves

13:50, Moravská Nová Ves

úterý 12.9. - Tvrdonice

14:40, Tvrdonice

úterý 12.9. - Kostice

15:30, Kostice

úterý 12.9. - Lanžhot

16:10, Lanžhot

úterý 12.9. - Břeclav

17:00, Břeclav

úterý 19.9. - Němčičky

10:50, Němčičky

úterý 19.9. - Horní Bojanovice

11:30, Horní Bojanovice

úterý 19.9. - Bořetice

12:15, Bořetice

úterý 19.9. - Velké Pavlovice

13:00, Velké Pavlovice

úterý 19.9. - Klobouky u Brna

14:15, Klobouky u Brna

úterý 19.9. - Hustopeče

15:30, Hustopeče

pátek 6.10. - Rakvice

11:30, Rakvice

pátek 6.10. - Podivín

12:30, Podivín

pátek 6.10. - Lednice

13:30, Lednice

pátek 6.10. - Hlohovec

14:30, Hlohovec

pátek 6.10. - Valtice

15:15, Valtice

pátek 6.10. - Břeclav

16:30, Břeclav

pondělí 11.9. - Podolí

12:30, Podolí

pondělí 11.9. - Mokrá-Horákov

13:30, Mokrá-Horákov

pondělí 11.9. - Pozořice

14:40, Pozořice

pondělí 11.9. - Tvarožná

15:15, Tvarožná

pondělí 11.9. - Šlapanice

16:00, Šlapanice

středa 13.9. - Hovorany

12:00, Hovorany

středa 13.9. - Milotice

13:00, Milotice

středa 13.9. - Vacenovice

13:45, Vacenovice

středa 13.9. - Vracov

14:45, Vracov

středa 13.9. - Kyjov

16:00, Kyjov

středa 13.9. - Moravany

11:00, Moravany

středa 13.9. - Střelice

12:00, Střelice

středa 13.9. - Troubsko

13:00, Troubsko

středa 13.9. - Popůvky

13:45, Popůvky

středa 13.9. - Říčany

14:30, Říčany

středa 13.9. - Zbraslav

15:15, Zbraslav

středa 13.9. - Rosice

16:00, Rosice

pátek 15.9. - Bílovice nad Svitavou

11:30, Bílovice nad Svitavou

pátek 15.9. - Ochoz u Brna

13:00, Ochoz u Brna

pátek 15.9. - Lelekovice

14:00, Lelekovice

pátek 15.9. - Drásov

14:45, Drásov

pátek 15.9. - Čebín

15:20, Čebín

pátek 15.9. - Kuřim

16:00, Kuřim

pátek 15.9. - Brno-Mendlovo nám.

15:00, Brno-Mendlovo nám.

pátek 15.9. - Brno-Bohunice

16:15, Brno-Bohunice

pátek 15.9. - Brno – Starý Lískovec

16:55, Brno – Starý Lískovec

pátek 15.9. - Brno-jih

18:00, Brno-jih

pondělí 18.9. - Olešnice

12:00, Olešnice

pondělí 18.9. - Kunštát

13:00, Kunštát

pondělí 18.9. - Svitávka

13:50, Svitávka

pondělí 18.9. - Cetkovice

14:45, Cetkovice

pondělí 18.9. - Velké Opatovice

15:20, Velké Opatovice

pondělí 18.9. - Letovice

16:30, Letovice

úterý 10.10. - Šakvice

12:45, Šakvice

úterý 10.10. - Zaječí

13:30, Zaječí

úterý 10.10. - Dolní Dunajovice

14:30, Dolní Dunajovice

úterý 10.10. - Drnholec

15:15, Drnholec

úterý 10.10. - Mikulov

16:00, Mikulov

čtvrtek 19.10. - Hustopeče

12:00, Hustopeče

čtvrtek 19.10. - Mikulov

14:00, Mikulov

čtvrtek 19.10. - Břeclav

16:00, Břeclav

pátek 29.9. - Černá Hora

12:00, Černá Hora

pátek 29.9. - Bořitov

13:00, Bořitov

pátek 29.9. - Doubravice nad Svitavou

14:00, Doubravice nad Svitavou

pátek 29.9. - Rájec-Jestřebí

15:00, Rájec-Jestřebí

pátek 29.9. - Ráječko

16:00, Ráječko

pátek 29.9. - Blansko

17:00, Blansko

úterý 3.10. - Žďárná

11:45, Žďárná

úterý 3.10. - Lhota Rapotina

12:30, Lhota Rapotina

úterý 3.10. - Jabloňany

13:15, Jabloňany

úterý 3.10. - Drnovice

14:00, Drnovice

úterý 3.10. - Lysice

14:45, Lysice

úterý 3.10. - Boskovice

16:00, Boskovice

středa 18.10. - Letovice

13:00, Letovice

středa 18.10. - Boskovice

14:30, Boskovice

středa 18.10. - Blansko

16:00, Blansko

úterý 26.9. - Mutěnice

11:30, Mutěnice

úterý 26.9. - Dubňany

12:45, Dubňany

úterý 26.9. - Ratíškovice

14:00, Ratíškovice

úterý 26.9. - Rohatec

15:00, Rohatec

úterý 26.9. - Hodonín

16:00, Hodonín

středa 4.10. - Vnorovy

11:30, Vnorovy

středa 4.10. - Lipov

12:45, Lipov

středa 4.10. - Velká nad Veličkou

13:45, Velká nad Veličkou

středa 4.10. - Blatnice pod Svatým Antonínkem

15:00, Blatnice pod Svatým Antonínkem

středa 4.10. - Veselí nad Moravou

16:00, Veselí nad Moravou

pondělí 9.10. - Ždánice

12:30, Ždánice

pondělí 9.10. - Bukovany

13:45, Bukovany

pondělí 9.10. - Kostelec

14:30, Kostelec

pondělí 9.10. - Bzenec

15:15, Bzenec

pondělí 9.10. - Veselí nad Moravou

16:30, Veselí nad Moravou

pondělí 16.10. - Prušánky

11:00, Prušánky

pondělí 16.10. - Mikulčice

12:00, Mikulčice

pondělí 16.10. - Lužice

12:45, Lužice

pondělí 16.10. - Petrov

13:50, Petrov

pondělí 16.10. - Strážnice

14:30, Strážnice

pondělí 16.10. - Hodonín

16:00, Hodonín

úterý 3.10. - Otnice

11:15, Otnice

úterý 3.10. - Nížkovice

12:55, Nížkovice

úterý 3.10. - Zbýšov

13:50, Zbýšov

úterý 3.10. - Křenovice

14:30, Křenovice

úterý 3.10. - Slavkov u Brna

15:15, Slavkov u Brna

úterý 3.10. - Bučovice

16:45, Bučovice

pátek 13.10. - Slavkov u Brna

12:00, Slavkov u Brna

pátek 13.10. - Rousínov

14:15, Rousínov

pátek 13.10. - Vyškov

15:30, Vyškov

úterý 26.9. - Miroslav

12:05, Miroslav

úterý 26.9. - Hostěradice

12:55, Hostěradice

úterý 26.9. - Únanov

14:00, Únanov

úterý 26.9. - Znojmo

15:00, Znojmo

pátek 6.10. - Hrušovany nad Jevišovkou

12:00, Hrušovany nad Jevišovkou

pátek 6.10. - Vranov nad Dyjí

13:50, Vranov nad Dyjí

pátek 6.10. - Nový Šaldorf-Sedlešovice

14:50, Nový Šaldorf-Sedlešovice

pátek 6.10. - Dobšice

15:30, Dobšice

pátek 6.10. - Znojmo

16:30, Znojmo

pátek 13.10. - Znojmo

13:00, Znojmo

čtvrtek 21.9. - Veverská Bítýška

11:00, Veverská Bítýška

čtvrtek 21.9. - Předklášteří

12:20, Předklášteří

čtvrtek 21.9. - Nedvědice

13:20, Nedvědice

čtvrtek 21.9. - Lomnice

14:20, Lomnice

čtvrtek 21.9. - Tišnov

15:45, Tišnov

pátek 29.9. - Modřice

10:30, Modřice

pátek 29.9. - Želešice

11:30, Želešice

pátek 29.9. - Ořechov

12:10, Ořechov

pátek 29.9. - Syrovice

13:00, Syrovice

pátek 29.9. - Dolní Kounice

13:45, Dolní Kounice

pátek 29.9. - Oslavany

14:45, Oslavany

pátek 29.9. - Ivančice

16:00, Ivančice

středa 4.10. - Křepice

10:15, Křepice

středa 4.10. - Velké Němčice

10:55, Velké Němčice

středa 4.10. - Nosislav

11:30, Nosislav

středa 4.10. - Přísnotice

13:00, Přísnotice

středa 4.10. - Žabčice

14:00, Žabčice

středa 4.10. - Vranovice

15:00, Vranovice

středa 4.10. - Pohořelice

16:00, Pohořelice

úterý 10.10. - Rajhrad

11:30, Rajhrad

úterý 10.10. - Rajhradice

12:15, Rajhradice

úterý 10.10. - Blučina

13:00, Blučina

úterý 10.10. - Židlochovice

13:45, Židlochovice

úterý 10.10. - Moravský Krumlov

15:45, Moravský Krumlov

neděle 10.9. - Fryčovice

11:30, Fryčovice

pátek 15.9. - Opava

15:00, Opava

úterý 10.10. - Fryčovice

15:30, Fryčovice

úterý 10.10. - Ostrava – Hrabůvka

16:00, Ostrava – Hrabůvka

pondělí 18.9. - Brno – Kohoutovice

15:00, Brno – Kohoutovice

pondělí 18.9. - Brno – Bystrc

15:40, Brno – Bystrc

pondělí 18.9. - Brno – Komín

16:50, Brno – Komín

pondělí 18.9. - Brno – Žabovřesky

17:40, Brno – Žabovřesky

pondělí 25.9. - Brno-Vinohrady

15:00, Brno-Vinohrady

pondělí 25.9. - Brno – Řečkovice

16:10, Brno – Řečkovice

pondělí 25.9. - Brno – Královo Pole

16:55, Brno – Královo Pole

čtvrtek 14.9. - Srnojedy

čtvrtek 14.9. - Pardubice – Lány na Důlku

čtvrtek 14.9. - Pardubice – Opočínek

čtvrtek 14.9. - Přelouč – Mělice

čtvrtek 14.9. - Přelouč – Lohenice

čtvrtek 14.9. - Břehy

čtvrtek 14.9. - Přelovice

čtvrtek 14.9. - Neratov

čtvrtek 14.9. - Živanice – Dědek

čtvrtek 14.9. - Živanice

čtvrtek 14.9. - Lázně Bohdaneč

čtvrtek 14.9. - Černá u Bohdanče

sobota 9.9. - Vysoké Mýto

neděle 10.9. - Pardubice – Studánka

19:00, Pardubice – Studánka

sobota 9.9. - Chýnov

13:00, Chýnov

neděle 3.9. - Vysočina – Rváčov

neděle 3.9. - Staré Jesenčany

neděle 3.9. - Třebosice

neděle 3.9. - Dubany

neděle 3.9. - Čepí

neděle 3.9. - Rozhovice

neděle 3.9. - Úherčice

neděle 3.9. - Vápenný Podol

neděle 3.9. - Bojanov – Kovářov

neděle 3.9. - Bojanov – Hrbokov

neděle 3.9. - Seč – Kraskov

neděle 3.9. - Třemošnice – Starý Dvůr

neděle 3.9. - Třemošnice – Podhradí

neděle 3.9. - Třemošnice

neděle 3.9. - Ronov nad Doubravou

neděle 3.9. - Bojanov – Horní Bezděkov

neděle 3.9. - Libkov

neděle 3.9. - Bojanov

neděle 3.9. - Hodonín

neděle 3.9. - Nasavrky

neděle 3.9. - Nasavrky – Nová Ves

neděle 3.9. - Trhová Kamenice – Rohozná

pondělí 4.9. - Holetín

pondělí 4.9. - Tisovec

pondělí 4.9. - Tisovec – Dřeveš

pondělí 4.9. - Vrbatův Kostelec – Louka

pondělí 4.9. - Horka – Hlína

pondělí 4.9. - Horka – Silnice

pondělí 4.9. - Horka

pondělí 4.9. - Chroustovice – Holešovice

pondělí 4.9. - Čankovice

pondělí 4.9. - Kočí

pondělí 4.9. - Bylany

pondělí 4.9. - Kostelec u Heřmanova Městce

pondělí 4.9. - Prachovice

pondělí 4.9. - Slatiňany

pondělí 4.9. - Lukavice

pondělí 4.9. - Žumberk

pondělí 4.9. - Miřetice

pondělí 4.9. - Včelákov

úterý 5.9. - Studnice

úterý 5.9. - Studnice – Košinov

úterý 5.9. - Studnice – Zalíbené

úterý 5.9. - Hamry

úterý 5.9. - Vortová

úterý 5.9. - Jeníkov

úterý 5.9. - Kameničky

úterý 5.9. - Kameničky – Filipov

úterý 5.9. - Dědová

úterý 5.9. - Kladno

úterý 5.9. - Krouna

úterý 5.9. - Krouna – Rychnov

úterý 5.9. - Proseč – Česká Rybná

úterý 5.9. - Proseč

úterý 5.9. - Perálec

úterý 5.9. - Zderaz

středa 6.9. - Chroustovice – Městec

středa 6.9. - Ostrov

středa 6.9. - Uhersko

středa 6.9. - Chroustovice

středa 6.9. - Jenišovice – Martinice

středa 6.9. - Skuteč – Lažany

středa 6.9. - Lozice

středa 6.9. - Luže – Radim

středa 6.9. - Luže – Srbce

středa 6.9. - Střemošice

středa 6.9. - Střemošice – Bílý Kůň

středa 6.9. - Luže – Košumberk

středa 6.9. - Skuteč – Štěpánov

středa 6.9. - Prosetín

čtvrtek 7.9. - Rosice – Synčany

čtvrtek 7.9. - Zaječice

čtvrtek 7.9. - Smrček

čtvrtek 7.9. - Bítovany

čtvrtek 7.9. - Chrast – Podlažice

čtvrtek 7.9. - Předhradí

čtvrtek 7.9. - Otradov

středa 6.9. - Skuteč

sobota 16.9. - Mošnov

9:00, Mošnov

neděle 17.9. - Mošnov

9:00, Mošnov

pondělí 11.9. - Pustá Polom

11:30, Pustá Polom

pátek 15.9. - Horní Suchá

14:00, Horní Suchá

úterý 19.9. - Bernartice nad Odrou

11:20, Bernartice nad Odrou

sobota 30.9. - Klimkovice – Hýlov

14:00, Klimkovice – Hýlov

středa 4.10. - Ostrava

10:00, Ostrava

sobota 7.10. - Klimkovice

10:00, Klimkovice

pondělí 11.9. - Velatice

pondělí 11.9. - Hostěnice

pondělí 11.9. - Viničné Šumice

pondělí 11.9. - Kovalovice

pondělí 11.9. - Rousínov – Vítovice

pondělí 11.9. - Rousínov – Královopolské Vážany

pondělí 11.9. - Sivice

pondělí 11.9. - Jiříkovice

pondělí 11.9. - Blažovice

pondělí 11.9. - Ponětovice

pondělí 11.9. - Česká

pondělí 11.9. - Lažany

pondělí 11.9. - Milonice

pondělí 11.9. - Závist

pondělí 11.9. - Černá Hora

úterý 12.9. - Blansko

12:00, Blansko

pondělí 11.9. - Rájec-Jestřebí

12:00, Rájec-Jestřebí

úterý 12.9. - Spešov

13:30, Spešov

úterý 12.9. - Doubravice nad Svitavou

15:00, Doubravice nad Svitavou

úterý 12.9. - Kuničky

13:45, Kuničky

úterý 12.9. - Žďár

14:00, Žďár

úterý 12.9. - Petrovice

14:15, Petrovice

úterý 12.9. - Vavřinec

14:30, Vavřinec

úterý 12.9. - Ráječko

13:15, Ráječko

úterý 12.9. - Obora

15:15, Obora

úterý 12.9. - Bořitov

15:30, Bořitov

úterý 12.9. - Rájec-Jestřebí

16:00, Rájec-Jestřebí

pondělí 11.9. - Hradec Králové – Slezské Předměstí

12:30, Hradec Králové – Slezské Předměstí

pondělí 11.9. - Hradec Králové – Kukleny

17:15, Hradec Králové – Kukleny

úterý 12.9. - Častolovice

17:00, Častolovice

úterý 19.9. - Valy

úterý 19.9. - Přelouč

úterý 19.9. - Přelouč – Lhota

úterý 19.9. - Přelouč – Škudly

úterý 19.9. - Řečany nad Labem – Labětín

úterý 19.9. - Řečany nad Labem

úterý 19.9. - Trnávka

úterý 19.9. - Chvaletice

úterý 19.9. - Zdechovice

úterý 19.9. - Morašice

úterý 19.9. - Litošice

úterý 19.9. - Jankovice – Seník

úterý 19.9. - Jankovice

úterý 19.9. - Jankovice – Kozašice

úterý 19.9. - Brloh

úterý 19.9. - Poběžovice u Přelouče

úterý 19.9. - Jedousov

úterý 19.9. - Veselí

úterý 19.9. - Žatec

14:00, Žatec

čtvrtek 12.10. - Žatec

14:00, Žatec

čtvrtek 14.9. - Louny

14:00, Louny

čtvrtek 21.9. - Louny

14:00, Louny

úterý 26.9. - Louny

14:00, Louny

pondělí 16.10. - Louny

14:00, Louny

úterý 3.10. - Louny

14:00, Louny

pátek 15.9. - Horní Bečva

14:15, Horní Bečva

sobota 16.9. - Boršice

15:00, Boršice

pondělí 18.9. - Valašské Meziříčí

15:00, Valašské Meziříčí

čtvrtek 21.9. - Břest

16:15, Břest

pátek 22.9. - Velké Karlovice

16:30, Velké Karlovice

sobota 23.9. - Fryšták

15:00, Fryšták

neděle 24.9. - Hostětín

10:00, Hostětín

středa 27.9. - Zlín – Malenovice

16:00, Zlín – Malenovice

pátek 29.9. - Vsetín

15:00, Vsetín

pátek 29.9. - Bystřice pod Hostýnem

17:00, Bystřice pod Hostýnem

sobota 30.9. - Kroměříž

10:00, Kroměříž

středa 4.10. - Morkovice-Slížany

15:00, Morkovice-Slížany

neděle 8.10. - Rožnov pod Radhoštěm

10:00, Rožnov pod Radhoštěm

sobota 14.10. - Otrokovice

11:15, Otrokovice

pondělí 16.10. - Valašské Meziříčí

15:30, Valašské Meziříčí

úterý 17.10. - Holešov

15:00, Holešov

čtvrtek 5.10. - MČ Praha 5, ul. Plzeňská u KFC

15:00, MČ Praha 5, ul. Plzeňská u KFC

čtvrtek 14.9. - Střešovice

čtvrtek 14.9. - Břevnov

čtvrtek 14.9. - Suchdol

čtvrtek 14.9. - Lysolaje

pátek 15.9. - Stodůlky

pátek 15.9. - Nové Butovice

čtvrtek 14.9. - Hradec Králové

10:00, Hradec Králové

pátek 15.9. - Hořice

pátek 15.9. - Miletín

pátek 15.9. - Lukavec u Hořic

sobota 16.9. - Olešnice

14:00, Olešnice

sobota 16.9. - Rychnov nad Kněžnou

16:00, Rychnov nad Kněžnou

úterý 3.10. - Náchod

10:00, Náchod

čtvrtek 14.9. - Pardubice

10:00, Pardubice

sobota 16.9. - Choceň

sobota 16.9. - Újezd u Chocně

sobota 16.9. - Horní Jelení

sobota 16.9. - Pardubice

středa 20.9. - Pardubice

15:00, Pardubice

čtvrtek 21.9. - Semín

čtvrtek 21.9. - Kladruby nad Labem

čtvrtek 21.9. - Kladruby nad Labem – Kolesa

čtvrtek 21.9. - Kladruby nad Labem – Komárov

čtvrtek 21.9. - Újezd u Přelouče

čtvrtek 21.9. - Přepychy

čtvrtek 21.9. - Vápno

čtvrtek 21.9. - Strašov

čtvrtek 21.9. - Sopřeč

čtvrtek 21.9. - Žáravice

čtvrtek 21.9. - Vyšehněvice

čtvrtek 21.9. - Vlčí Habřina

pátek 22.9. - Vysoké Mýto

pátek 22.9. - Vraclav

pátek 22.9. - Libecina

pátek 22.9. - Javorník

pátek 22.9. - Nové Hrady

sobota 23.9. - Choceň

sobota 23.9. - Běstovice

sobota 23.9. - Koldín

sobota 23.9. - Zálší

sobota 23.9. - České Heřmanice

neděle 24.9. - Zámrsk

neděle 24.9. - Dobříkov

neděle 24.9. - Sruby

neděle 24.9. - Slatina

neděle 24.9. - Vysoké Mýto

středa 20.9. - Třebíč

14:00, Třebíč

středa 20.9. - Žďár nad Sázavou

středa 20.9. - Velké Meziříčí

16:00, Velké Meziříčí

čtvrtek 21.9. - Horní Blatná

čtvrtek 21.9. - Potůčky

pátek 22.9. - Šabina

pátek 22.9. - Libavské Údolí

pátek 22.9. - Kynšperk nad Ohří

pátek 22.9. - Nebanice

sobota 23.9. - Kraslice

neděle 24.9. - Ostrov

pondělí 25.9. - Chyše

pondělí 25.9. - Valeč

pondělí 25.9. - Verušičky

pondělí 25.9. - Stružná

pondělí 25.9. - Andělská Hora

úterý 26.9. - Svatava

úterý 26.9. - Lomnice

úterý 26.9. - Vintířov

úterý 26.9. - Vřesová

úterý 26.9. - Jindřichovice

úterý 26.9. - Oloví

středa 27.9. - Březová

středa 27.9. - Stanovice

středa 27.9. - Pila

středa 27.9. - Kolová

čtvrtek 28.9. - Šemnice

čtvrtek 28.9. - Kyselka

čtvrtek 28.9. - Kyselka – Radošov

čtvrtek 28.9. - Vojkovice

čtvrtek 28.9. - Velichov

čtvrtek 28.9. - Stráž nad Ohří

pátek 29.9. - Karlovy Vary

pátek 29.9. - Cheb

neděle 1.10. - Královské Poříčí

neděle 1.10. - Nové Sedlo

neděle 1.10. - Staré Sedlo

pondělí 2.10. - Bukovany

pondělí 2.10. - Kaceřov

pondělí 2.10. - Milhostov

pondělí 2.10. - Krajková

pondělí 2.10. - Josefov

pondělí 2.10. - Habartov

úterý 3.10. - Mírová

úterý 3.10. - Chodov

úterý 3.10. - Božičany

úterý 3.10. - Nová Role

úterý 3.10. - Děpoltovice

středa 4.10. - Hranice

středa 4.10. - Krásná

středa 4.10. - Libá

středa 4.10. - Třebeň

pátek 6.10. - Velká Hleďsebe

pátek 6.10. - Drmoul

pátek 6.10. - Tři Sekery

pátek 6.10. - Trstěnice

pátek 6.10. - Zádub-Závišín

pátek 6.10. - Valy

pondělí 9.10. - Kraslice

pondělí 9.10. - Bublava

pondělí 9.10. - Stříbrná

pondělí 9.10. - Šindelová

pondělí 9.10. - Rotava

úterý 10.10. - Vysoká Pec – Rudné

úterý 10.10. - Přebuz

středa 11.10. - Dalovice

středa 11.10. - Otovice

středa 11.10. - Sadov

středa 11.10. - Hájek

čtvrtek 12.10. - Mariánské Lázně

čtvrtek 12.10. - Lázně Kynžvart

čtvrtek 12.10. - Dolní Žandov

čtvrtek 12.10. - Lipová

čtvrtek 12.10. - Stará Voda

neděle 15.10. - Mariánské Lázně

středa 6.9. - Prameny

středa 6.9. - Mnichov

středa 6.9. - Teplá

středa 6.9. - Toužim

středa 6.9. - Štědrá

středa 6.9. - Pšov

středa 6.9. - Žlutice

středa 6.9. - Bochov

sobota 7.10. - Luby

sobota 7.10. - Plesná

sobota 7.10. - Hazlov

sobota 7.10. - Aš

sobota 7.10. - Františkovy Lázně

sobota 7.10. - Skalná

pátek 8.9. - Cheb

sobota 9.9. - Sokolov

neděle 10.9. - Sokolov

pondělí 11.9. - Horní Slavkov

pondělí 11.9. - Krásno

pondělí 11.9. - Loket

pondělí 11.9. - Bečov nad Teplou

pondělí 11.9. - Jenišov

pondělí 11.9. - Kolová – Háje

pondělí 11.9. - Hory

úterý 12.9. - Abertamy

úterý 12.9. - Pernink

pátek 15.9. - Karlovy Vary – Stará Role

sobota 16.9. - Karlovy Vary – Stará Role

neděle 17.9. - Chodov

neděle 17.9. - Mariánské Lázně

středa 27.9. - Bezděkov

středa 27.9. - Choltice

středa 27.9. - Svinčany

středa 27.9. - Stojice

středa 27.9. - Bukovina u Přelouče

středa 27.9. - Turkovice

středa 27.9. - Sovolusky

středa 27.9. - Urbanice

středa 27.9. - Lipoltice

středa 27.9. - Poběžovice u Přelouče

středa 27.9. - Mokošín

středa 4.10. - Staré Hradiště

středa 4.10. - Staré Hradiště – Hradiště na Písku

středa 4.10. - Srch

středa 4.10. - Stéblová

středa 4.10. - Staré Ždánice

středa 4.10. - Podůlšany

středa 4.10. - Libišany

středa 4.10. - Opatovice nad Labem – Pohřebačka

středa 4.10. - Opatovice nad Labem

středa 4.10. - Čeperka

středa 4.10. - Hrobice

čtvrtek 5.10. - Staré Hradiště – Brozany

čtvrtek 5.10. - Ráby

čtvrtek 5.10. - Němčice

čtvrtek 5.10. - Dříteč

čtvrtek 5.10. - Bukovina nad Labem

čtvrtek 5.10. - Borek

čtvrtek 5.10. - Újezd u Sezemic

čtvrtek 5.10. - Rokytno – Bohumileč

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Dražkov

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Lukovna

čtvrtek 5.10. - Kunětice

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Počaply

čtvrtek 5.10. - Sezemice

pátek 6.10. - Mikulovice

pátek 6.10. - Ostřešany

pátek 6.10. - Úhřetická Lhota

pátek 6.10. - Kostěnice

pátek 6.10. - Moravany

pátek 6.10. - Moravany – Platěnice

pátek 6.10. - Dašice – Prachovice

pátek 6.10. - Slepotice

pátek 6.10. - Moravany – Čeradice

pátek 6.10. - Moravany – Turov

pátek 6.10. - Uhersko

pátek 6.10. - Trusnov

pátek 6.10. - Trusnov – Žíka

sobota 23.9. - Moravany

sobota 23.9. - Nebovidy

sobota 23.9. - Střelice

sobota 23.9. - Troubsko

sobota 23.9. - Tetčice

sobota 23.9. - Rosice

sobota 23.9. - Ostrovačice

sobota 23.9. - Říčany

sobota 23.9. - Říčky

sobota 23.9. - Domašov

sobota 23.9. - Rudka

sobota 23.9. - Zálesná Zhoř

sobota 23.9. - Stanoviště

sobota 23.9. - Újezd u Rosic

sobota 23.9. - Zbraslav

sobota 23.9. - Litostrov

sobota 23.9. - Zastávka

sobota 23.9. - Příbram na Moravě

sobota 23.9. - Vysoké Popovice

sobota 23.9. - Zakřany

sobota 23.9. - Lukovany

sobota 23.9. - Ketkovice

sobota 23.9. - Čučice

sobota 23.9. - Oslavany

sobota 23.9. - Zbýšov

sobota 23.9. - Babice u Rosic

sobota 23.9. - Neslovice

sobota 23.9. - Ivančice

sobota 23.9. - Nová Ves

sobota 23.9. - Senorady

sobota 23.9. - Biskoupky

sobota 23.9. - Jamolice

sobota 23.9. - Dolní Dubňany

sobota 23.9. - Horní Dubňany

sobota 23.9. - Rešice

sobota 23.9. - Tulešice

sobota 23.9. - Vémyslice

sobota 23.9. - Rybníky

sobota 23.9. - Dobřínsko

sobota 23.9. - Moravský Krumlov

sobota 23.9. - Moravský Krumlov – Polánka

sobota 23.9. - Moravský Krumlov – Rokytná

sobota 23.9. - Ivančice – Budkovice

sobota 23.9. - Ivančice

sobota 23.9. - Nové Bránice

sobota 23.9. - Moravské Bránice

sobota 23.9. - Hlína

sobota 23.9. - Radostice

sobota 23.9. - Prštice

sobota 23.9. - Silůvky

sobota 23.9. - Ořechov

sobota 23.9. - Mělčany

sobota 23.9. - Bratčice

sobota 23.9. - Sobotovice

sobota 23.9. - Ledce

sobota 23.9. - Hrušovany u Brna

sobota 23.9. - Židlochovice

sobota 23.9. - Vojkovice

sobota 23.9. - Holasice

sobota 23.9. - Rajhrad

sobota 23.9. - Rajhradice

sobota 23.9. - Rebešovice

sobota 23.9. - Brno

sobota 23.9. - Jičín

9:00, Jičín

sobota 23.9. - Hořice

12:00, Hořice

pátek 22.9. - Jičín

13:30, Jičín

pátek 22.9. - Nová Paka

15:00, Nová Paka

pátek 22.9. - Stará Paka

16:30, Stará Paka

úterý 10.10. - Rokytno

úterý 10.10. - Býšť

úterý 10.10. - Býšť – Hoděšovice

úterý 10.10. - Býšť – Bělečko

úterý 10.10. - Chvojenec

úterý 10.10. - Vysoké Chvojno

úterý 10.10. - Poběžovice u Holic

úterý 10.10. - Holice

úterý 10.10. - Holice – Roveňsko

úterý 10.10. - Horní Ředice

úterý 10.10. - Časy

úterý 10.10. - Choteč

středa 11.10. - Bukovka

středa 11.10. - Rohovládova Bělá

středa 11.10. - Voleč

středa 11.10. - Chýšť

středa 11.10. - Kasalice

středa 11.10. - Pravy

středa 11.10. - Křičeň

středa 11.10. - Rohoznice

středa 11.10. - Dolany

středa 11.10. - Srch – Hrádek

středa 11.10. - Pardubice

čtvrtek 12.10. - Spojil

čtvrtek 12.10. - Sezemice – Veská

čtvrtek 12.10. - Dašice – Zminný

čtvrtek 12.10. - Sezemice – Velké Koloděje

čtvrtek 12.10. - Lány u Dašic

čtvrtek 12.10. - Dašice

čtvrtek 12.10. - Dolní Roveň – Komárov

čtvrtek 12.10. - Dolní Roveň

čtvrtek 12.10. - Dolní Roveň – Litětiny

čtvrtek 12.10. - Ostřetín

čtvrtek 12.10. - Horní Jelení

čtvrtek 12.10. - Jaroslav

čtvrtek 12.10. - Ostřetín – Vysoká u Holic

středa 18.10. - Pardubice

15:00, Pardubice

pátek 8.9. - Bořice

pátek 8.9. - Honbice – Libanice

pátek 8.9. - Honbice

pátek 8.9. - Řestoky

pátek 8.9. - Trojovice

pátek 8.9. - Hrochův Týnec – Blížňovice

pátek 8.9. - Hrochův Týnec – Blansko

pátek 8.9. - Přestavlky

středa 27.9. - Přísnotice

10:20, Přísnotice

středa 27.9. - Vranovice

10:45, Vranovice

středa 27.9. - Velké Pavlovice

11:30, Velké Pavlovice

středa 27.9. - Rakvice

12:10, Rakvice

středa 27.9. - Mikulov

13:00, Mikulov

středa 27.9. - Břeclav

15:30, Břeclav

středa 27.9. - Blučina

středa 27.9. - Židlochovice

středa 27.9. - Žabčice

pondělí 25.9. - Hradec Králové

15:00, Hradec Králové

středa 27.9. - Uherčice

středa 27.9. - Starovice

středa 27.9. - Hustopeče

středa 27.9. - Starovičky

středa 27.9. - Zaječí

středa 27.9. - Přítluky

středa 27.9. - Milovice

středa 27.9. - Pavlov

středa 27.9. - Klentnice

středa 27.9. - Sedlec

středa 27.9. - Valtice

středa 27.9. - Pouzdřany

středa 27.9. - Popice

středa 27.9. - Šakvice

středa 27.9. - Podivín

středa 27.9. - Lednice

středa 27.9. - Hlohovec

středa 27.9. - Ladná

středa 27.9. - Moravský Žižkov

středa 27.9. - Prušánky

středa 27.9. - Moravská Nová Ves

středa 27.9. - Hrušky

středa 27.9. - Tvrdonice

středa 27.9. - Týnec

středa 27.9. - Kostice

středa 27.9. - Lanžhot

čtvrtek 5.10. - Brno – Židenice

14:30, Brno – Židenice

čtvrtek 5.10. - Brno – Líšeň

15:15, Brno – Líšeň

čtvrtek 5.10. - Brno – Komárov

16:00, Brno – Komárov

středa 11.10. - Brno – Lesná

14:30, Brno – Lesná

čtvrtek 12.10. - Adamov

9:45, Adamov

středa 11.10. - Brno – Řečkovice

15:15, Brno – Řečkovice

čtvrtek 12.10. - Vranov

10:30, Vranov

středa 11.10. - Brno – Královo Pole

16:00, Brno – Královo Pole

čtvrtek 12.10. - Doubravice nad Svitavou

11:20, Doubravice nad Svitavou

čtvrtek 12.10. - Boskovice

14:00, Boskovice

čtvrtek 12.10. - Blansko

15:30, Blansko

čtvrtek 12.10. - Letovice

12:00, Letovice

úterý 17.10. - Tišnov

12:30, Tišnov

úterý 17.10. - Rosice

15:15, Rosice

úterý 17.10. - Ivančice

16:00, Ivančice

sobota 30.9. - Znojmo

sobota 7.10. - Hustopeče

sobota 7.10. - Valtice

sobota 7.10. - Vacenovice

sobota 9.9. - Oslavany

sobota 9.9. - Strážnice

neděle 10.9. - Brno-starý lískovec

čtvrtek 14.9. - Prace

11:15, Prace

čtvrtek 14.9. - Drnovice

12:00, Drnovice

čtvrtek 14.9. - Vyškov

12:30, Vyškov

čtvrtek 14.9. - Bučovice

14:30, Bučovice

čtvrtek 14.9. - Slavkov u Brna

15:30, Slavkov u Brna

čtvrtek 14.9. - Rousínov

16:15, Rousínov

sobota 16.9. - Znojmo

17:00, Znojmo

sobota 16.9. - Velké Bílovice

15:00, Velké Bílovice

neděle 17.9. - Brno-Líšeň

12:00, Brno-Líšeň

neděle 17.9. - Velké Bílovice

17:00, Velké Bílovice

úterý 19.9. - Kyjov

12:00, Kyjov

středa 20.9. - Brno, Malinovského nám.

13:00, Brno, Malinovského nám.

středa 20.9. - Brno, Česká ul.

13:45, Brno, Česká ul.

středa 20.9. - Brno-Bohunice

14:30, Brno-Bohunice

středa 20.9. - Brno-Kohoutovice

15:15, Brno-Kohoutovice

středa 20.9. - Brno-Bystrc

16:00, Brno-Bystrc

středa 20.9. - Brno-Komín

16:45, Brno-Komín

středa 20.9. - Brno-Žabovřesky

17:30, Brno-Žabovřesky

pátek 22.9. - Horní Bojanovice

9:45, Horní Bojanovice

pátek 22.9. - Němčičky

10:10, Němčičky

pátek 22.9. - Hovorany

10:45, Hovorany

pátek 22.9. - Bukovany

11:20, Bukovany

pátek 22.9. - Kostelec

11:50, Kostelec

pátek 22.9. - Veselí nad Moravou

12:35, Veselí nad Moravou

pátek 22.9. - Kyjov

15:45, Kyjov

pondělí 25.9. - Brno-Lesná

15:15, Brno-Lesná

pondělí 25.9. - Brno – Židenice

15:40, Brno – Židenice

pondělí 25.9. - Brno – Líšeň

16:50, Brno – Líšeň

pondělí 25.9. - Brno – Slatina

18:00, Brno – Slatina

neděle 1.10. - Brno

pondělí 2.10. - Brno – Starý Lískovec, Osová u Alberta

16:15, Brno – Starý Lískovec, Osová u Alberta

pátek 20.10. - Brno

čtvrtek 19.10. - Litvínov

17:00, Litvínov

sobota 30.9. - Nový Šaldorf-Sedlešovice

sobota 30.9. - Havraníky

sobota 30.9. - Hnanice

sobota 30.9. - Šatov

sobota 30.9. - Chvalovice

sobota 30.9. - Dyjákovičky

sobota 30.9. - Vrbovec

sobota 30.9. - Načeratice

sobota 30.9. - Znojmo – Derflice

sobota 30.9. - Strachotice

sobota 30.9. - Slup

sobota 30.9. - Jaroslavice

sobota 30.9. - Hrádek

sobota 30.9. - Křídlůvky

sobota 30.9. - Valtrovice

sobota 30.9. - Krhovice

sobota 30.9. - Hodonice

sobota 30.9. - Tasovice

sobota 30.9. - Dyje

sobota 30.9. - Mašovice

sobota 30.9. - Bezkov

sobota 30.9. - Podmolí

sobota 30.9. - Lukov

sobota 30.9. - Horní Břečkov

sobota 30.9. - Milíčovice

sobota 30.9. - Citonice

neděle 1.10. - Boskovice

14:30, Boskovice

neděle 1.10. - Brno – Řečkovice

neděle 1.10. - Česká

neděle 1.10. - Lipůvka

neděle 1.10. - Lažany

neděle 1.10. - Milonice

neděle 1.10. - Černá Hora

neděle 1.10. - Bořitov

neděle 1.10. - Boskovice – Mladkov

pondělí 2.10. - Brno –Bohunice, Švermova

16:50, Brno –Bohunice, Švermova

pondělí 2.10. - Brno – Bohunice, Dlouhá 3

17:20, Brno – Bohunice, Dlouhá 3

pondělí 2.10. - Brno, Mendlovo nám.

15:00, Brno, Mendlovo nám.

pondělí 9.10. - Jedovnice

12:15, Jedovnice

pondělí 9.10. - Křtiny

13:10, Křtiny

pondělí 9.10. - Adamov

13:55, Adamov

pondělí 9.10. - Lipůvka

14:50, Lipůvka

pondělí 9.10. - Brno – Bystrc, Ečerova

16:15, Brno – Bystrc, Ečerova

sobota 30.9. - Velichovky

neděle 1.10. - Týniště nad Orlicí

neděle 1.10. - Častolovice

neděle 1.10. - Vamberk

neděle 1.10. - Potštejn

pátek 29.9. - Úpice

pondělí 2.10. - Trutnov

pondělí 2.10. - Smiřice

pondělí 2.10. - Kuks

čtvrtek 5.10. - Hradec Králové

pátek 6.10. - Trutnov

úterý 3.10. - Česká

úterý 3.10. - Lelekovice

úterý 3.10. - Vranov

úterý 3.10. - Šebrov-Kateřina

úterý 3.10. - Blansko

úterý 3.10. - Rájec-Jestřebí

úterý 3.10. - Kuničky

úterý 3.10. - Němčice

úterý 3.10. - Ludíkov

úterý 3.10. - Valchov

úterý 3.10. - Obora

úterý 3.10. - Voděrady

úterý 3.10. - Skalice nad Svitavou

úterý 3.10. - Boskovice – Mladkov

úterý 3.10. - Brno - Tuřany

úterý 3.10. - Sokolnice

úterý 3.10. - Újezd u Brna

úterý 3.10. - Milešovice

úterý 3.10. - Kobeřice u Brna

úterý 3.10. - Vážany nad Litavou

úterý 3.10. - Hrušky

úterý 3.10. - Holubice

úterý 3.10. - Bořitov

úterý 3.10. - Černá Hora

úterý 3.10. - Milonice

úterý 3.10. - Závist

úterý 3.10. - Lažany

úterý 3.10. - Lipůvka

úterý 3.10. - Česká

středa 4.10. - Petrov

středa 4.10. - Strážnice

středa 4.10. - Žeraviny

středa 4.10. - Hroznová Lhota

středa 4.10. - Tasov

středa 4.10. - Hrubá Vrbka

středa 4.10. - Kuželov

středa 4.10. - Javorník

středa 4.10. - Louka

středa 4.10. - Moravský Písek

středa 4.10. - Domanín

středa 4.10. - Těmice

středa 4.10. - Žeravice

středa 4.10. - Ježov

středa 4.10. - Žádovice

středa 4.10. - Kelčany

středa 4.10. - Vlkoš

středa 4.10. - Kyjov

středa 4.10. - Strážovice

středa 4.10. - Archlebov

středa 4.10. - Žarošice

středa 4.10. - Uhřice

pátek 6.10. - Jiřice

pátek 6.10. - Červená Řečice

pátek 6.10. - Košetice

pátek 6.10. - Hořepník

středa 11.10. - Brtnice

středa 11.10. - Bransouze

středa 11.10. - Kněžice

středa 11.10. - Číchov

středa 11.10. - Čechtín

středa 11.10. - Čechtín

středa 11.10. - Kouty

středa 11.10. - Kamenice

pátek 13.10. - Pelhřimov

14:00, Pelhřimov

pátek 13.10. - Telč

16:00, Telč

neděle 15.10. - Žďár nad Sázavou

15:00, Žďár nad Sázavou

pondělí 9.10. - Beroun – Beroun-Centrum

15:00, Beroun – Beroun-Centrum

pondělí 16.10. - Brno – Medlánky

14:30, Brno – Medlánky

pondělí 16.10. - Brno – Královo Pole

15:30, Brno – Královo Pole

pondělí 16.10. - Brno – Jundrov

16:30, Brno – Jundrov

pondělí 16.10. - Brno – Komín

17:30, Brno – Komín

středa 18.10. - Brno – Brno-město

13:45, Brno – Brno-město

středa 18.10. - Brno – Černá Pole

15:00, Brno – Černá Pole

středa 18.10. - Brno – Černovice

16:00, Brno – Černovice

úterý 12.9. - Prušánky

úterý 12.9. - Hrušky

úterý 12.9. - Týnec

středa 13.9. - Nížkovice

středa 13.9. - Uhřice

středa 13.9. - Žarošice

středa 13.9. - Násedlovice

úterý 17.10. - Kuřim

14:15, Kuřim

pondělí 16.10. - Klášterec nad Ohří

18:00, Klášterec nad Ohří

sobota 7.10. - Most

17:00, Most

pondělí 9.10. - Praha 11

úterý 10.10. - Praha 6, Vítězné náměstí

15:00, Praha 6, Vítězné náměstí

středa 11.10. - Praha 10, Kubánské náměstí

15:00, Praha 10, Kubánské náměstí

čtvrtek 12.10. - Praha 1, Křižovatka ulic Na Příkopě x Havířská

15:00, Praha 1, Křižovatka ulic Na Příkopě x Havířská

pátek 13.10. - Praha 14, u metra Rajská zahrada

15:00, Praha 14, u metra Rajská zahrada

pondělí 16.10. - Praha 13, metro Nové Butovice

15:00, Praha 13, metro Nové Butovice

úterý 17.10. - Praha 2, Náměstí Míru

15:00, Praha 2, Náměstí Míru

středa 18.10. - Praha 12, Modrá vlna

pátek 20.10. - Praha

neděle 8.10. - Hradec Králové

pondělí 9.10. - Nový Bydžov

pondělí 9.10. - Chlumec nad Cidlinou

úterý 17.10. - Rychnov nad Kněžnou

středa 18.10. - Vrchlabí

úterý 10.10. - Podbořany

14:00, Podbořany

čtvrtek 12.10. - Soběslav

14:00, Soběslav

čtvrtek 12.10. - Deštná

15:30, Deštná

pondělí 16.10. - Kadaň

14:30, Kadaň

středa 18.10. - Kadaň

14:30, Kadaň

pondělí 9.10. - Nechanice

úterý 10.10. - Hradec Králové – Březhrad

úterý 10.10. - Trutnov

středa 18.10. - Trutnov

středa 18.10. - Dvůr Králové nad Labem

úterý 17.10. - Vrchlabí

Modrá vlna: Celá ČR

  • pátek 1. září v 13:00
    Brno
  • pátek 1. září v 15:00
    Opava
  • pátek 1. září v 17:00
    Břeclav
  • sobota 2. září
    Bernartice
  • sobota 2. září
    Žulová
  • sobota 2. září
    Kroměříž
  • sobota 2. září
    Zlín
  • sobota 2. září
    Havlíčkův Brod
  • sobota 2. září
    Golčův Jeníkov
  • sobota 2. září
    Habry