#ODS Olomoucký kraj Živě

ODS

V Olomouckém kraji budou na podzim probíhat současně s komunálními volbami i dvoje senátní. Na Šumpersku se o post senátora bude ucházet Josef Ťuplík a na Prostějovsku Dagmar Halašová.

otevřít odkaz

ODS

Ve čtvrtek se občanští demokraté z volebního obvodu - 62 sešli, aby zvolili svého kandidáta do Senátu pro nadcházející podzimní volby. Důvěru a drtivou většinu hlasů získala učitelka ze základní školy v Nezamyslicích, původem z Prostějova Dagmar Halašová. #DášadoSenátu #VolímDášu!

otevřít odkaz

ODS

Regionální sdružení ODS Olomouckého kraje přidal(a) 2 nové fotky.

otevřít odkaz

ODS

Pěkná, předprázdninová akce naší paní poslankyně, přijďte za námi️

otevřít odkaz

ODS

Pani poslankyne Zuzana Majerova Zahradnikova pozvala do snemovny zaky zakladni skoly z Olomouce, regionu, ktery ve snemovne zastupuje: “Dnes mě navštívila v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky první škola v Olomouckém regionu - ZŠ Stupkova Olomouc s panem ředitelem Pavlem Hofírkem. Provedla jsem děti všemi budovami a na závěr jsme si povídali v poslaneckém klubu ODS, kde je velmi zajímalo, kde kdo sedí a téma školství. Děti byly úžasně zvídavé a měly spoustu otázek. Už teď se těším na další ZŠ z mého regionu.”

otevřít odkaz

ODS

Náměstek hejtmana Olomouckého kraje pan Dalibor Horák v pondělí slavnostně předal Zlaté kříže doktora Jana Janského III. třídy dobrovolným dárců krve ve slavnostním sále Vojenské nemocnice Olomouc. Vážíme si všech, kterým nejsou životy lidí lhostejné, děkujeme!

otevřít odkaz

ODS

V sobotu 26. 5. 2018 od 9.00 hodin se uskutečnil 2. ročník cyklistické akce Střední Hanou na kole. Dojezd všech účastníků byl v Tovačově v zámeckém parku. Akce se mimořádně vydařila a zúčastnilo se jí celkem 542 lidí. Trasa měřila celkem 64 km a vedla všemi čtrnácti obcemi Mikroregionu střední Haná. V každé obci na projíždějící účastníky čekalo výborné občerstvení a nějaký ten malý dárek. #pysninanasestarosty

otevřít odkaz

ODS

Regionální sdružení ODS Olomouckého kraje přidal(a) 3 nové fotky.

otevřít odkaz

Naši lidé