neděle 20.8. - Jihlava

20:30, Masarykovo nám.

sobota 19.8. - Nový Jičín

20:00, restaurace Nové Slunce, Husova 1241/3

neděle 20.8. - Orlová

20:00, areál letního kina - Letňák

středa 23.8. - Frýdek Místek

20:00, náměstí Svobody

čtvrtek 24.8. - Třinec

20:00, nám. Svobody

neděle 27.8. - Ostrava

20:00, Komenského sady - před památníkem Rudé armády

pátek 1.9. - Opava

20:00, Horní náměstí (za Slezankou)

středa 23.8. - Prostějov

21:00, u sochy TGM

čtvrtek 24.8. - Přerov

20:30, park Michalov

úterý 12.9. - Jeseník

20:30, Masarykovo náměstí

středa 13.9. - Šumperk

20:30, areál firmy ŠMR, 8.května 913/20

čtvrtek 14.9. - Olomouc

21:00, Horní náměstí

středa 30.8. - Kopřivnice

20:00, koupaliště, Husova 49/36

úterý 15.8. - Kroměříž

20:00, Velké náměstí

středa 16.8. - Uherské Hradiště

20:00, Masarykovo nám.

čtvrtek 17.8. - Vsetín

20:00, Svárov

úterý 22.8. - Zlín

20:00, náměstí Míru

středa 23.8. - Jindřichův Hradec

20:00, Gymnázium V.Nováka, park pod gymnáziem

čtvrtek 24.8. - Prachatice

20:00, Velké náměstí

pátek 25.8. - České Budějovice

20:00, Nám. Přemysla Otakara II.

sobota 26.8. - Český Krumlov

20:00, vodácký kemp Nové Spolí

neděle 27.8. - Blatná

20:00, Náměstí J.A.Komenského

úterý 29.8. - Písek

20:00, Palackého sady

středa 30.8. - Tábor

20:00, Žižkovo náměstí

pátek 18.8. - Modřice

20:15, Areál Pod Kaštany, ul. Tyršova

sobota 19.8. - Vacenovice

20:15, fotbalový areál, ul. U Hřiště

pátek 25.8. - Lomnice

20:15, náměstí Palackého

sobota 26.8. - Brno

15:00, Brněnská přehrada u přístaviště

neděle 27.8. - Blansko

20:15, nám. Republiky

úterý 29.8. - Vranovská přehrada

20:15, Vranovská pláž, Letní kino

středa 30.8. - Únanov

20:15, plocha u fotbalového hřiště

čtvrtek 31.8. - Židlochovice

20:15, Letní kino, ul. Kpt. Rubena

pátek 1.9. - Břeclav

15:00, ZRUŠENO!!!

sobota 2.9. - Letovice

20:15, Masarykovo náměstí

neděle 3.9. - Vyškov

20:15, Masarykovo náměstí

úterý 5.9. - Boskovice

20:15, Masarykovo náměstí

čtvrtek 7.9. - Veselí nad Moravou

15:00, zámecký park u Orchestry

pátek 8.9. - Brno

15:00, park u Šelepky, Šelepova

středa 6.9. - Brno

17:00, Hřiště Tatran Kohoutovice, Voříškova ul.

neděle 6.8. - Mělník

20:30, náměstí Míru

středa 9.8. - Příbram VII

20:30, náměstí 17. listopadu

čtvrtek 10.8. - Slaný

20:30, Masarykovo náměstí

pátek 11.8. - Kralupy nad Vltavou

20:30, sídl. U Cukrovaru

neděle 13.8. - Brandýs nad Labem

20:30, Masarykovo náměstí

úterý 15.8. - Říčany

20:30, Masarykovo nám.

středa 16.8. - Benátky nad Jizerou I

20:30, Husovo náměstí

čtvrtek 17.8. - Černošice

20:30, Mokropeská pláž

úterý 29.8. - Vysoké Mýto

20:00, nám. Přemysla Otakara II.

neděle 10.9. - Pardubice – Studánka

20:00, Erno Košťála 870

neděle 13.8. - Most

20:00, 1. náměstí

úterý 15.8. - Roudnice nad Labem

20:00, nádvoří Zámku Roudnice

středa 16.8. - Rumburk

20:00, Náměstí Lužické

neděle 20.8. - Louny

20:00, Mírové náměstí

úterý 22.8. - Děčín

21:00, Smetanovo nábřeží

pátek 8.9. - Litoměřice

20:00, Mírové náměstí

úterý 12.9. - Česká Lípa

20:00, U Vodního hradu 63

středa 13.9. - Jablonec nad Nisou

20:00, Mírové náměstí 488/16

čtvrtek 14.9. - Liberec III-Jeřáb

20:00, nám. Dr. E. Beneše 5/13

pátek 15.9. - Semily

20:00, Ostrov 29, Semily, 51301

sobota 16.9. - Turnov – Dolánky u Turnova

20:00, č.p. 12, Turnov – Dolánky u Turnova

čtvrtek 7.9. - Ústí nad Labem

20:00, Lidické náměstí

sobota 9.9. - Teplice

21:00, Šanovská Mušle

neděle 10.9. - Chomutov

20:00, letní kino

pátek 18.8. - Nymburk

20:30, Park Pod Hradbami, Nymburk, 28802

sobota 19.8. - Hostomice

20:30, areál SK Hostomice, U Hřiště

sobota 19.8. - Beroun – Beroun-Město

20:30, Letní kino, Na Kaplance

čtvrtek 7.9. - Náchod

20:00, Masarykovo máměstí

neděle 3.9. - Horažďovice, Česká republika

20:30, Zámecký park - parkán

pátek 8.9. - Hradec Králové

20:00, Orlické nábřeží 1271/2, Hradec Králové, 50003

úterý 5.9. - Nýřany

20:30, Jana Žižky - atletický stadion

středa 6.9. - Chotěšov

20:30, Klášter Chotěšov

čtvrtek 7.9. - Rokycany

20:30, Čechova 1155

pátek 8.9. - Poběžovice

20:30, zámecký park horní část

sobota 9.9. - Chodová Planá

20:30, Pohraniční stráže 197, areál zámku

neděle 20.8. - Roztoky

20:30, areál Sokola, Tyršovo nám., Roztoky, 25263

úterý 22.8. - Benešov

20:30, PULSE Wellness and Fitness, Hodějovského, Benešov, 25601

středa 23.8. - Rakovník I

20:30, Husovo náměstí, Rakovník I, 26901

čtvrtek 24.8. - Hořovice

20:30, Palackého náměstí

pátek 25.8. - Kutná Hora – Vnitřní Město

20:30, Palackého náměstí

sobota 26.8. - Mladá Boleslav I

20:30, Staroměstské náměstí, Mladá Boleslav I, 29301

neděle 27.8. - Kladno

20:30, zámecká zahrada, Kladno, 27201

středa 6.9. - Líbeznice

20:30, areál zdraví, Líbeznice

středa 30.8. - Kolín II

20:30, areál Vodního světa, Kolín II

sobota 9.9. - Trutnov – Vnitřní Město

20:00, Krakonošovo náměstí 21, Trutnov – Vnitřní Město, 54101

neděle 10.9. - Jičín – Valdické Předměstí

20:00, Pod Koštofránkem 81, Jičín – Valdické Předměstí, 50601

úterý 29.8. - MČ Praha 17 (Řepy)

19:45, Žalanského 291, zelená plocha naproti úřadu MČ

pátek 1.9. - MČ Praha - Dubeč

19:45, víceúčelová plocha za Tesco expres při ul. Městská

úterý 5.9. - MČ Praha 5

19:45, Smíchovská náplavka

úterý 5.9. - MČ Praha 13

19:45, Sluneční náměstí

středa 6.9. - Praha 12

19:45, Modřany, Sofijské náměstí, před Priorem

středa 13.9. - MČ Praha 10

19:45, Kubánské náměstí

sobota 2.9. - MČ Praha 2

19:45, Riegrovy sady - atletický ovál

úterý 12.9. - MČ Praha 7

19:45, Letenská pláň

čtvrtek 31.8. - MČ Praha 6

19:45, předpolí obory Hvězda

neděle 10.9. - Nový Jičín

20:00, restaurace Nové Slunce, Husova 1241/3

pátek 15.9. - Opava

20:00, Horní náměstí (za Slezankou)

pondělí 11.9. - MČ Praha - Dubeč

19:45, víceúčelová plocha za Tesco expres při ul. Městská

středa 4.8. -

20:30, Tábor, nám. T. G. Masaryka

středa 4.8. -

20:30, Uherské Hradiště, Masarykovo náměstí 35

středa 4.8. -

20:30, Karlovy Vary, koupaliště Rolava

čtvrtek 5.8. -

20:30, Jindřichův Hradec, Park pod gymnáziem V. Nováka

čtvrtek 5.8. -

20:30, Kroměříž, Velké náměstí 43/31

úterý 7.9. -

20:00, Ostrov, Zámecký park

pátek 6.8. -

20:30, Prachatice, Velké náměstí naproti Infocentru

pátek 6.8. -

20:30, Vsetín, Dolní náměstí 1356

sobota 7.8. -

20:30, Český Krumlov, Spolí, Vodácký kemp u Vltavy

sobota 7.8. -

20:30, Valašské Klobouky, Masarykovo náměstí 275

sobota 7.8. -

20:30, Žďár nad Sázavou, nám. Republiky

neděle 8.8. -

20:30, České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.

neděle 8.8. -

20:30, Jeseník, Masarykovo náměstí

neděle 8.8. -

20:30, Rumburk, Náměstí Lužické

pondělí 9.8. -

20:30, Lipová-Lázně, park za Domem s pečovatelskou službou

úterý 10.8. -

20:30, Písek, Palackého sady, před divadlem Fráni Šrámka

úterý 10.8. -

20:30, Bludov, Vlčí Důl

středa 11.8. -

20:30, Strakonice, Park pod restaurací Hvězda u Otavy

středa 11.8. -

20:30, Nový Malín, Přehrada Krásné

středa 11.8. -

20:30, Znojmo, Horní náměstí

čtvrtek 12.8. -

20:30, Nýřany, Masarykovo náměstí

čtvrtek 12.8. -

20:30, Slatinice, fara

čtvrtek 12.8. -

20:30, Dačice, Letní scéna V Kaštanech

čtvrtek 12.8. -

20:30, Blansko, nám. Republiky

pátek 13.8. -

20:30, Chodová Planá, areál zámeckého parku

pátek 13.8. -

20:30, Zdětín, Bělecký mlýn

pátek 13.8. -

20:00, Český Těšín , Nám. ČSA 1/1

pátek 13.8. -

20:30, Břeclav, u Cyklosféry, Pod Zámkem 3

sobota 14.8. -

20:30, Loza, koupaliště

sobota 14.8. -

20:30, Štětovice, Zlatá farma

sobota 14.8. -

20:00, Frýdek-Místek, přehrada Olešná, Rybářská bašta

sobota 14.8. -

20:30, Hodonín, Masarykovo náměstí

neděle 15.8. -

20:30, Dobřany, Náměstí T. G. M.

neděle 15.8. -

20:30, Červenka, Doubravský dvůr

neděle 15.8. -

20:00, Vratimov, U stadionu, Hospůdka METEOR

neděle 29.8. -

20:30, Bučovice, zámecká zahrada, Zámek Bučovice

úterý 17.8. -

20:30, Blovice, za objektem Lidového domu

úterý 17.8. -

20:30, Kralupy nad Vltavou, Palackého náměstí

úterý 17.8. -

20:00, Opava, Horní náměstí, za Slezankou

středa 18.8. -

20:30, Plzeň – Lhota, Náves

středa 18.8. -

20:30, Čelákovice, náměstí 5. května

středa 18.8. -

20:00, Kopřivnice, letní koupaliště

středa 18.8. -

20:30, Kyjov, Masarykovo náměstí

čtvrtek 19.8. -

20:30, Babylon, pláž koupaliště

čtvrtek 19.8. -

20:00, Havířov, Náměstí Republiky

čtvrtek 19.8. -

20:30, Boskovice, Masarykovo náměstí

pátek 20.8. -

20:00, Seč, parkoviště u Autokempu Seč Pláž,  ulice Čs. Pionýrů

pátek 20.8. -

20:00, Krnov, Zámecké náměstí 1/13,

pátek 20.8. -

20:30, Veselí nad Moravou, zámecký park u Orchestry

neděle 22.8. -

20:30, Česká Lípa, U Kerama, Žizníkov 12

sobota 21.8. -

20:00, Třinec, Náměstí Svobody, u hotelu Steel

sobota 21.8. -

20:30, Šlapanice, Sokolovna, Nádražní 87

sobota 21.8. -

20:30, Dolánky u Turnova 12, Turnov, 51101

neděle 22.8. -

20:00, Ostrava, fotbalové hřiště, O-Zábřeh, ul. Svazácká

neděle 22.8. -

20:30, Kuřim, zámek Kuřim, Křížkovského 48/2

úterý 24.8. -

20:30, Husovo náměstí 21, Rakovník I, 26901

středa 25.8. -

20:30, Jablonec, Jablonec nad Nisou - Tajvan

středa 25.8. -

20:30, Mladá Boleslav, Na Výstavišti

úterý 24.8. -

20:30, Liberec, Přehrada Starý Harcov

středa 25.8. -

20:30, Tišnov, náměstí Míru

čtvrtek 26.8. -

20:30, Nymburk, Park Pod Hradbami

čtvrtek 26.8. -

20:00, Náchod, Masarykovo náměstí

čtvrtek 26.8. -

20:00, Praha-Řepy, louka před radnicí MČ

čtvrtek 26.8. -

20:30, Vyškov, Masarykovo náměstí

pátek 27.8. -

20:30, Říčany, Masarykovo náměstí,

pátek 27.8. -

20:00, Jičín, Zámecká zahrada

pátek 27.8. -

20:00, Praha 9, park Zahrádky

sobota 28.8. -

20:30, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Masarykovo náměstí 96/2

sobota 28.8. -

20:00, Hradec Králové, Šimkovy sady

sobota 28.8. -

20:00, Praha 11, Centrální park Praha 11

sobota 28.8. -

20:30, Strážnice, náměstí Svobody

neděle 29.8. -

20:30, Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí

neděle 29.8. -

20:00, Trutnov, Krakonošovo náměstí

neděle 29.8. -

20:30, Louny, Mírové náměstí

neděle 15.8. -

20:30, Slavkov u Brna, škvárové hřiště, ul. U Stadionu

pondělí 30.8. -

20:30, Ivančice, Palackého náměstí

úterý 31.8. -

20:30, Mělník, náměstí Míru 6/5

úterý 31.8. -

20:00, Rychnov nad Kněžnou, LOUKA U PLAVECKÉHO BAZÉNU

úterý 31.8. -

20:30, Chomutov, Náměstí 1.máje

středa 1.9. -

20:00, Kutná Hora, Palackého náměstí

středa 1.9. -

20:00, Šternberk, zámecký park Státního hradu Šternberk

středa 1.9. -

20:00, Děčín, Smetanovo nábřeží (Rogalo)

středa 1.9. -

20:00, Letovice, areál koupaliště

čtvrtek 2.9. -

20:00, Kolín, V areálu Vodní svět

čtvrtek 2.9. -

20:00, Dubicko, před Obecním domem

čtvrtek 2.9. -

20:00, Most, areál Benedikt Most

čtvrtek 2.9. -

20:00, Hustopeče, kemp Formanka, Šafaříkova 445/29

pátek 3.9. -

20:00, Masarykovo náměstí, Benešov, 25601

pátek 3.9. -

20:00, Přerov, park Michalov

pátek 3.9. -

20:00, Teplice, Šanovská mušle

pátek 3.9. -

20:00, Brno-Kohoutovice, hřiště TATRAN Kohoutovice, Voříškova ul.

sobota 4.9. -

20:00, Příbram, náměstí 17. listopadu

sobota 4.9. -

20:00, Konice, Zámecký park

sobota 4.9. -

20:00, Praha 13, Sluneční náměstí

sobota 4.9. -

20:00, Moravský Krumlov, náměstí T. G. Masaryka

neděle 5.9. -

20:00, Černošice, Sport Park Berounka

neděle 5.9. -

20:00, Prostějov, nám. T. G. Masaryka, před muzeem

neděle 5.9. -

20:00, Ústí nad Labem, Lidické náměstí

neděle 5.9. -

20:00, Vacenovice, fotbalový stadion, Vacenovice 705

čtvrtek 9.9. -

20:00, Litoměřice, Mírové náměstí

Celá ČR

  • neděle 6. srpna ve 20:30, Mělník
    náměstí Míru
  • středa 9. srpna ve 20:30, Příbram VII
    náměstí 17. listopadu
  • čtvrtek 10. srpna ve 20:30, Slaný
    Masarykovo náměstí
  • pátek 11. srpna ve 20:30, Kralupy nad Vltavou
    sídl. U Cukrovaru
  • neděle 13. srpna ve 20:00, Most
    1. náměstí
  • neděle 13. srpna ve 20:30, Brandýs nad Labem
    Masarykovo náměstí
  • úterý 15. srpna ve 20:00, Kroměříž
    Velké náměstí
  • úterý 15. srpna ve 20:00, Roudnice nad Labem
    nádvoří Zámku Roudnice
  • úterý 15. srpna ve 20:30, Říčany
    Masarykovo nám.
  • středa 16. srpna ve 20:00, Uherské Hradiště
    Masarykovo nám.