#ODS Zlínský kraj Živě

ODS

ODS Zlínský kraj aktualizoval(a) úvodní fotku.

otevřít odkaz

ODS

ODS je proti celostátním referendům, a to z několika důvodů. Referendum jako test vůle lidu je politický mýtus vnucený nám progresivistickými aktivisty a levičáky, kteří tradičně své radikální ideje prosazují "revoluční" touhou lidu po změně. Referendum je polarizující politický nástroj, který společnost staví ostře proti sobě. Referendum ovládne ten, kdo je oprávněn položit "správně naformulovanou otázku," na kterou voliči odpovídají už jen ANO/NE. Referendum je nástroj populistů, kteří jeho prostřednictvím získávají legitimitu pro destruktivní politické cíle. ODS udělala v minulosti obrovskou politickou chybu, když pod tlakem "veřejnosti" z části podpořila přímou volbu prezidenta. Společnost je i díky tomu už šest let štípnutá na dva nesmiřitelné tábory - a prezident potemnělých myslí toho náležitě využívá a společenské příkopy stále více prohlubuje. Podobnou chybu už ODS podruhé nezopakuje.

otevřít odkaz

ODS

Vytáčky, úhybné manévry, svádění na druhé a stále nové a nové sliby jsou typické projevy nekoncepčního vládnutí současné levicové vlády. Česká republika potřebuje dobrou rodinnou politiku. Je jasné, že když paní ministryně Maláčová veřejně kvůli svému totálnímu selhání oznámila, že žádnou důchodovou reformu nepotřebujeme, rezignovala na dlouhodobé řešení. Suše nám oznámila, že se musíme se smířit s postupným rozkladem veřejných financí. V dalších letech (a desetiletích) totiž budeme muset narůstající mase seniorů zajistit aspoň nějaký příjem a "ještě přijatelný" sociální standard. To znamená, že stále větší porce státních výdajů půjde na penze. To je trestuhodné selhání - tak typické pro prominentního socialistického fracka, jehož život se odehrává ve zlaté kleci vysokých (a zaručených) státních příjmů. Paní Maláčové je nějaká budoucnost ukradená, protože ona osobně žádný problém mít nebude. Vláda však naprosto neodpovědně už v listopadu oznámila, že všechno vyřeší. Přidá důchodcům, plošně zvýší rodičovské příspěvky, protože asi máme bezedný státní měšec plný socialistických zlaťáků. Samozřejmě, že vládní sliby berou lidé vážně. Logicky došlo k tomu, že se mladé rodiny ve svých kalkulacích spolehly na to, že budou mít ročně o 80 tisíc korun víc. Dostaly teď od vlády těžkou podpásovku. Vláda jim jednoduše lhala, protože to bylo z marketingového hlediska lepší. A to "otáčení pod tlakem" je jenom další trapný trik. Pořád je to o penězích. Pořád je to o osmi miliardách navíc.

otevřít odkaz

ODS

ODS ve Zlíně zve odbornou i laickou veřejnost na otevřené diskuzní setkání „Sport (nejen) ve Zlíně“ s poslancem Parlamentu České Republiky Jakubem Jandou, bývalým reprezentantem ve skocích na lyžích. Jeho spoludiskutujícími budou Bohumil Kožela, dlouholetý zlínský hokejový hráč, trenér a funkcionář, a Zdeněk Grygera, bývalý český fotbalový reprezentant a současný sportovní ředitel FC Fastav Zlín.

otevřít odkaz

ODS

ODS Zlínský kraj aktualizoval(a) úvodní fotku.

otevřít odkaz

ODS

ODS Zlínský kraj aktualizoval(a) úvodní fotku.

otevřít odkaz

ODS

ODS Zlínský kraj sdílel(a) video.

otevřít odkaz

ODS

ODS Zlínský kraj sdílel(a) příspěvek.

otevřít odkaz

Naši lidé