Republikový sněm

Republikový sněm se schází nejméně dvakrát ročně. Tvoří jej členové Předsednictva ODS a předsedové regionálních a oblastních sdružení ODS.

Petr Fiala

Jihomoravský kraj

Zbyněk Stanjura

Moravskoslezský kraj

Martin Baxa

Plzeňský kraj

Martin Kupka

Středočeský kraj

Alexandr Vondra

Ústecký kraj

Zdeněk Nytra

Moravskoslezský kraj

Ivan Adamec

Královéhradecký kraj

Stanislav Blaha

Zlínský kraj

Pavel Blažek

Jihomoravský kraj

Eva Decroix

Vysočina

Radim Jirout

Pardubický kraj

Radek Kaňa

Moravskoslezský kraj

Karel Krejza

Ústecký kraj

Martin Kuba

Jihočeský kraj

Dan Ramzer

Liberecký kraj

Jan Skopeček

Středočeský kraj

Jiří Vaněček

Karlovarský kraj

Michal Zácha

Olomoucký kraj

Dalibor Adam

Pardubický kraj

Jan Bauer

Jihočeský kraj

Leopold Benda

Moravskoslezský kraj

Jan Bureš

Karlovarský kraj

Jiří Crha

Jihomoravský kraj

Alois Čech

Plzeňský kraj

Jan Čechlovský

Pardubický kraj

Martin Červíček

Královéhradecký kraj

Pavel Čížek

Pardubický kraj

Josef Dlabola

Královéhradecký kraj

Jan Dohnal

Moravskoslezský kraj

Miroslav Dusil

Plzeňský kraj

Jan Dvořák

Ústecký kraj

Petr Eliáš

Jihočeský kraj

Hynek Fajmon

Středočeský kraj

Stanislav Folwarczny

Moravskoslezský kraj

Jiří Havránek

Středočeský kraj

Jitka Horáková

Ústecký kraj

Roman Hoza

Zlínský kraj

Filip Hrbek

Ústecký kraj

Jakub Janda

Moravskoslezský kraj

Pavel Jihlavec

Liberecký kraj

Tomáš Jirsa

Jihočeský kraj

Karel Jurka

Jihomoravský kraj

Pavel Karpíšek

Plzeňský kraj

Jiří Kasala

Jihomoravský kraj

Robert Kerndl

Jihomoravský kraj

Marcel Kollmann

Ústecký kraj

František Kopecký

Moravskoslezský kraj

Igor Kraicz

Olomoucký kraj

Zbyněk Kudera

Zlínský kraj

Petr Lapčík

Zlínský kraj

Pavel Mádl

Jihočeský kraj

Martin Major

Olomoucký kraj

Tomáš Martinec

Středočeský kraj

Jan Mazuch

Pardubický kraj

Jan Mokříš

Vysočina

Jan Mraček

Karlovarský kraj

Vojtěch Munzar

Středočeský kraj

Pavel Nevrkla

Vysočina

Raduan Nwelati

Středočeský kraj

Miroslav Ouzký

Ústecký kraj

Michael Pánek

Středočeský kraj

Pavel Pavlík

Středočeský kraj

Marek Podsedníček

Liberecký kraj

Karel Podzimek

Jihomoravský kraj

Michal Průša

Jihočeský kraj

Irena Ravandi

Jihočeský kraj

Ladislav Sedláček

Karlovarský kraj

Josef Slovák

Zlínský kraj

Martin Smetana

Středočeský kraj

Petr Sokol

Olomoucký kraj

Radim Staněk

Jihočeský kraj

Pavel Staněk

Královéhradecký kraj

Jiří Stodůlka

Liberecký kraj

Jan Šašek

Plzeňský kraj

Vladimír Šmerda

Jihomoravský kraj

Jiří Šneberger

Plzeňský kraj

Michal Šnebergr

Plzeňský kraj

Josef Ťulpík

Olomoucký kraj

Jiří Tůma

Královéhradecký kraj

Libor Turek

Ústecký kraj

Oldřich Vachala

Jihomoravský kraj

Roman Valuš

Středočeský kraj

Miloš Vele

Liberecký kraj

Vladislav Vilímec

Plzeňský kraj

Tomáš Vokurka

Středočeský kraj

Daniel Volák

Ústecký kraj

Petr Vychodil

Středočeský kraj

Lubomír Žmolík

Olomoucký kraj