Podporovatelé ODS

Volnější formou podpory ODS a zapojení se do života strany jsou Podporovatelé ODS. Ti sdružují všechny sympatizanty a dobrovolníky, kteří chtějí přispět k úspěchu ODS na české politické scéně, a zároveň nechtějí být z jakéhokoliv důvodu přímo jejími členy. Tým podporovatelů je zkrátka otevřen všem, kteří se ztotožňují s hodnotami a programem, jež ODS reprezentuje, a kteří chtějí pomoci svou snahou k tomu, aby tyto hodnoty byly v naší zemi prosazovány.

Úroveň aktivity v týmu Podporovatelů je zcela dobrovolná a závisí pouze na vlastní vůli každého z členů. Význam týmu Podporovatelů roste především v době předvolebních kampaní, kdy je přímo zapojen do předvolebních akcí ODS. Jeho činnost se však nemusí odvíjet pouze od oficiálních stranických a kampaňových akcí, členové mohou samozřejmě projevovat také vlastní iniciativu, pořádat různá setkání a další akce. Tým Podporovatelů tak není pouze příležitostí pro podporu pravicové politiky, ale také pro poznání nových lidí, vzájemnou interakci a diskusi.

Máte-li tedy zájem o přímou podporu ODS, chcete-li se setkávat v rámci kampaně s jejími představiteli a získávat aktuální informace, a zároveň nechcete být členy ODS, neváhejte a zapojte se do týmu.