Ing. Dan Ramzer

člen výkonné rady
náměstek hejtmana
starosta města
předseda regionálního sdružení
člen místního sdružení

Nám.T.G.Masaryka 37
464 01  Frýdlant
Česká republika

Životopis

Ing. Dan Ramzer se narodil 12. srpna 1969 v Liberci. Vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Praze, později si doplnil pedagogické vzdělání na Technické univerzitě v Liberci. Od roku 1992 působil jako pedagog na středním odborném učilišti ve Frýdlantu. V roce 1999 se stal ředitelem tohoto středního odborného učiliště. Od roku 2003 tamtéž vedl i sloučenou střední hospodářskou školu.

V roce 1994 byl zvolen členem Zastupitelstva a místostarostou obce Višňová nedaleko Frýdlantu, kde působil až do roku 2006. Od roku 2007 je starostou města Frýdlant na Liberecku. V roce 2016 byl zvolen do Zastupitelstva Libereckého kraje a je předsedou Výboru sociálních věcí.

Od roku 2014 je předsedou Regionálního sdružení ODS libereckého regionu a též členem Výkonné rady ODS. Aktivně se zasazuje o místní rozvoj, věnuje se problematice životního prostředí a stal se garantem několika vzdělávacích projektů s tímto zaměřením.

Je ženatý, má syna a dvě dcery. Mezi jeho zájmy patří sport – především rekreační cyklistika, lyžování a vodáctví. Také s oblibou cestuje nebo si přečte dobrou knihu.

Články (7)

Další články