Ing. Dan Ramzer

člen výkonné rady
náměstek hejtmana
starosta města
předseda regionálního sdružení

Nám.T.G.Masaryka 37
464 01  Frýdlant
Česká republika

Životopis

Ing. Dan Ramzer se narodil 12. srpna 1969 v Liberci. Vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Praze, později si doplnil pedagogické vzdělání na Technické univerzitě v Liberci. Od roku 1992 působil jako pedagog na středním odborném učilišti ve Frýdlantu. V roce 1999 se stal ředitelem tohoto středního odborného učiliště. Od roku 2003 tamtéž vedl i sloučenou střední hospodářskou školu.

V roce 1994 byl zvolen členem Zastupitelstva a místostarostou obce Višňová nedaleko Frýdlantu, kde působil až do roku 2006. Od roku 2007 je starostou města Frýdlant na Liberecku. V roce 2016 byl zvolen do Zastupitelstva Libereckého kraje a je předsedou Výboru sociálních věcí.

Od roku 2014 je předsedou Regionálního sdružení ODS libereckého regionu a též členem Výkonné rady ODS. Aktivně se zasazuje o místní rozvoj, věnuje se problematice životního prostředí a stal se garantem několika vzdělávacích projektů s tímto zaměřením.

Je ženatý, má syna a dvě dcery. Mezi jeho zájmy patří sport – především rekreační cyklistika, lyžování a vodáctví. Také s oblibou cestuje nebo si přečte dobrou knihu.

Články (7)

Další články