Ing. Marcel Kollmann

zastupitel města
místopředseda regionálního sdružení
předseda oblastního sdružení

Životopis

ŽIVOTOPIS

 Ing. MARCEL KOLLMANN

 

CÍLE A KLÍČOVÉ KVALIFIKACE:

Profesní kariéra a uplatnění v rozvoji firmy nebo marketingu a prodeji zboží nebo služeb v západní firmě těšící se dobré pověsti.

Pracovní zařazení, které vyžaduje významný stupeň zodpovědnosti a iniciativy. Mám zkušenosti se založením, budováním a expanzí firem a s úspěšným řízením na prodej orientovaných firem v různých průmyslových sektorech v regionu střední a východní Evropy.

K mým charakteristikám patří vysoké pracovní nasazení, schopnosti budovat týmy a motivovat spolupracovníky. Orientuji se na dosažení stanovených cílů a jsem velice efektivní v jednání s klienty. Jsem úspěšný v uzavírání objednávek, přičemž se řídím vysokými etickými standardy.

 

VZDĚLÁNÍ:

Státní Universita Kyjev

Institut Mezinárodních vztahů a mezinárodního práva

Hlavní obor: Mezinárodní ekonomické vztahy (zaměření na země EHS – dnes EU)

Dosažený titul: Ing. ekonomie (Master of Science in Economics)

Jazykové Gymnázium Plzeň (4. závěrečný ročník)

Přípravné studium pro zahraniční University

Gymnázium Žatec, (první 3 ročníky)

 

VÝZNAMNÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI:

Po ukončení University jsem založil rodinné podnikání v oblasti kontrolingu  kvality pro německý automobilový průmysl. Po zavedení tohoto dosud fungujícího podnikání se 70 zaměstnanci jsem založil další podnikání ohledně výroby a prodeje speciálních stavebních elementů, izolačních materiálů a plošných topných systémů a později i podnik na výrobu a distribuci hliníkových polotovarů a přířezů pro další zpracování převážně pro automobilový a letecký průmysl zasahující až na trhy v Polsku, Maďarsku, Slovensku, Rakousku, Chorvatsku, Srbsku, Německu aj.

 

JAZYKOVÉ ZNALOSTI:

německy (téměř jako rodný jazyk), rusky (téměř jako rodný jazyk), anglicky (velmi dobře), italsky (velmi dobře), francouzsky (dobře), španělsky (dobře), holandsky (částečně), polsky (částečně), arabsky (základy), ukrajinsky (pasivně). Rád komunikuji v cizím jazyce a sjednávám obchodní záležitosti.

 

PC a JINÉ DOVEDNOSTI:

Zdatný v obsluze PC a jeho nástroji: MS Office, Internetové vyhledávání apod.

Řidičský průkaz skupiny “B”, zkušený a bezpečný řidič bez záznamů, průkaz vůdce plavidla (i mezinárodní)

 

SOUKROMÉ INFORMACE:

ženatý, 2 děti

Záliby a zájmy: cestování, sport (tenis, lyžování, squash, plavání, golf, jachting), klasický tanec a hudba.

Články (6)

Další články