Ing. Pavel Louda

starosta města
člen místního sdružení

Masarykovo náměstí 1
504 01  Nový Bydžov

Životopis

 

Představujeme Ing. Pavla Loudu (ODS), kandidáta na zastupitele Královéhradeckého kraje. V krajských volbách kandidoval v roce 2012, 2016, v letošních volbách bude kandidovat potřetí. Členem krajského zastupitelstva byl v letech 2012 - 2016. Pavel Louda vstoupil do ODS v roce 1995.  Již od roku 1994 – dosud je úspěšným starostou Nového Bydžova. Je členem MS ODS v Novém Bydžově. 

Stručný strukturovaný životopis Narozen: 1959Bydliště: Nový BydžovStav: otec dvou synůVzdělání: ČVUT Praha – Fakulta strojního inženýrství Povolání: starosta Nového BydžovaKoníčky: fotbal, tenis, přírodaPolitická činnost: člen ODS od roku 1995

Profil Ing. Pavel Louda (60 let) žije v Novém Bydžově a má dva dospělé syny. Titul inženýra získal na Fakultě strojního inženýrství ČVÚT v Praze. Je to pravicový politik, který má jako starosta mezi občany velkou váhu. Vzhledem k tomu, že již působí ve funkci starosty Nového Bydžova od roku 1994, jsou za ním vidět výsledky v rozvoji Nového Bydžova. Mezi ty  nejvýznamnější patří rekonstrukce Jiráskova divadla, koupaliště a zimního stadionu, vybudování nových sportovišť a samozřejmě průmyslové zóny v městské části Zábědov, kterou pro tyto aktivity město vymezilo. Došlo zde k vybudování šesti podniků přinášejících na tři stovky pracovních příležitostí. Ve výhledu se připravují další pracovní místa. To jsou aktivity starosty města, který má mezi občany velkou oblibu.

Články (3)

Další články