NovinkyOS Hradec Králové

#ODS Hradec Králové Živě

ODS

ODS - oblastní sdružení Hradec Králové aktualizoval(a) úvodní fotku.

otevřít odkaz

ODS

Proč pořád politici z různých stran vymýšlí nové daně? Proč chtějí zvyšovat ty stávající? Upřímně řečeno – nevíme. Tvrdá čísla, fakta a zkušenosti totiž jasně ukazují, že je lepší daně snižovat, rušit a zjednodušovat. SLIBUJEME: žádné daně nezvýšíme, žádné nové nezavedeme. Prosíme, hlasujte, ať je jasné, jak to vidíte.

otevřít odkaz

ODS

ODS - oblastní sdružení Hradec Králové sdílel(a) fotku.

otevřít odkaz

ODS

Úplně první díl Modrého podcastu Petra Fialy je venku! Poslechněte si celý díl bez přihlašování a omezení na Spotify https://open.spotify.com/show/0fyRdaLvaYDi7Y59ygLQBs?si=tblIj2ZETFKAxnPf2I2NBw&fbclid=IwAR19MYxpsaRYJCrwbFVjoSopLF6iLXscYTvNsEfD7ONYaTgKMBhjpYnPxCg Petr Fiala: „Podcasty jsem objevil teprve nedávno. Rozhodl jsem se, že to taky zkusím. ;-) Jana Havelková mi kladla otázky, jaké ji zajímaly, např. o Gretě Thunberg, zelené politice nebo jestli třídím odpad. Třeba to zaujme i vás. Podcast najdete i na Spotify. Budu také rád, když mi do komentářů napíšete, zda máte podcasty rádi a jaké posloucháte.“ Na ostatních aplikacích se podcast objeví v nejbližších dnech

otevřít odkaz

ODS

ODS - oblastní sdružení Hradec Králové sdílel(a) příspěvek.

otevřít odkaz

ODS

ODS - oblastní sdružení Hradec Králové sdílel(a) příspěvek.

otevřít odkaz

ODS

Náměstek pro investice Jiří Bláha v rozhovoru pro FC HRADEC KRÁLOVÉ o novém stadionu.

otevřít odkaz

ODS

„Je navržena kompletní rekonstrukce technologických zařízení. Bude vybudováno nové ostrovní nástupiště číslo 4, rekonstruováno stávající nástupiště 1a a upraveno vnější nástupiště číslo 1. Stávající ostrovní nástupiště 2 a 3 budou upravena včetně zastřešení podle nového směrového vedení kolejí,“ vyjmenovala změny mluvčí Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) Nela Friebová.

otevřít odkaz

Naši lidé