#ODS Praha 6 Živě

ODS

To je ten pozemek, kde bychom rádi postavili školu pro 1. stupeň!

otevřít odkaz

ODS

Pro mladé lidi ve věku 18–36 let, kteří na Šestce minimálně patnáct let bydlí, je tu řešení: Šest­ka si vezme půjčku za ně. Budou pro ně platit podmínky tak, jako kdyby nové limity České národní banky neexistovaly. Pokud jinde nezískají hypotéku, bude stačit pouze 10 % ceny nemovitosti. Šestka na sebe vezme kreditní riziko.

otevřít odkaz

ODS

ODS PRAHA 6 sdílel(a) příspěvek uživatele Písecká brána.

otevřít odkaz

ODS

ODS PRAHA 6 sdílel(a) příspěvek uživatele Jakub Stárek.

otevřít odkaz

ODS

ODS PRAHA 6 sdílel(a) živé vysílání uživatele Author Pražská padesátka.

otevřít odkaz

ODS

Od 1. 10. dochází na základě rozhodnutí pražských radních k úpravě cen předplatních kuponů pro území Prahy pro tarifní kategorie Junior 15–18 let, Student 18–26 let a Senior 60–65 let Zároveň se zavádí roční kupóny a ruší se pěti- a desetiměsíční kupóny pro tyto kategorie. Studentské kupóny budou mít omezeně volitelný začátek platnosti od 15. 8. do 31. 10. Prodej jízdních odkladů za nové ceny bude v případě papírových kupónů zahájen 1. 10. 2018, v elektronické podobě bude termín oznámen na www.dpp.cz a www.pid.cz. Již zakoupené kupóny za původní ceny je možné vrátit v budově centrálního dispečinku DPP v Praze 2 v ulici Na Bojišti, nicméně je nutné počítat se stržením manipulačního poplatku ve výši cca 60 Kč. Nové ceny: měsíční 130 Kč, čtvrtletní 360 Kč, roční 1 280 Kč.

otevřít odkaz

ODS

Významný neurochirurg a také čestný občan Prahy 6 prof. Vladimír Beneš podepsal petici za zákaz hlavičkování ve fotbale u malých dětí. Jde o zajímavý názor a námět k diskusi, zvlášť když v Praze 6 máme tolik fotbalových klubů...

otevřít odkaz

ODS

ODS PRAHA 6 sdílel(a) příspěvek uživatele Písecká brána.

otevřít odkaz

Naši lidé