Kandidátní listina ODS – Praha 6

Komunální volby 2018

1. Jakub Stárek

*1982

zastupitel, ředitel

2. Marie Kubíková

*1975

odborný rada v oblasti obchodu se zemědělskými komoditami

3. Jiří Lála

*1964

ředitel IT firmy

4. Kateřina Bartošová

*1975

bezpečnostní ředitelka

5. Zdeněk Hlinský

*1971

generální ředitel

6. Marcel Petrásek

*1977

právník

7. Jan Dočekal

*1964

kandidát za Svobodné, manažer u Deutsche Automobil Treuhand GmbH

8. Simona Nesvadbová

*1979

ředitelka SŠ

9. Vladimír Šuvarina

*1979

IT konzultant

10. Pavlína Civínová

*1990

Historička

11. Markéta Sedmíková

*1963

vysokoškolský profesor

12. Marie Pojerová

*1957

ředitelka ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek MČ Praha 6

13. Jaromír Kaláb

*1980

kandidát za Svobodné, ekonom

14. Ondřej Matěj Hrubeš

*1986

šéfredaktor dopravního magazínu MHD86.cz a místopředseda komise dopravní

15. Marie Kousalíková

*1946

ekonom

16. Bedřich Danda

*1939

kandidát za Soukromníky ČR, podnikatel

17. Stanislav Svoboda

*1966

zakladatel první základní školy pro nadané děti

18. Jaroslav Chaloupka

*1976

hrdý občan Prahy 6, ekonom, předseda Spolku Montessori

19. Zuzana Jalloul

*1958

projektový manažer

20. Jana Frková

*1956

kandidát za Svobodné, pedagog

21. Pavel Malina

*1943

architekt

22. Vladimír Hrabánek

*1962

organizačně-technický pracovník

23. Jan Beneš

*1976

podnikatel

24. Jakub Splavec

*1992

Konzultant v oblasti komunikace a vztahů s veřejností

25. Martin Douša

*1976

konzultant tiskových řešení

26. Ondřej Stárek

*1978

kandidát za Svobodné, programátor

27. Filip Benda

*1976

konzultant

28. Jiří Kudrna

*1992

29. Richard Limburský

*1962

obchodní zástupce

30. Jan Kondr

*1979

vedoucí střediska

31. Jiří Rajniš

*1962

operní a operetní pěvec, pedagog hudby

32. Martin Kohout

*1968

technik

33. Lukáš Martin

*1967

ředitel mezinárodních vztahů

34. Petr Kamlach

*1980

IT systémový analytik

35. Karel Hereš

*1971

manažer v oblasti pojišťovnictví

36. Miroslav Hruška

*1960

Manager

37. Markéta Kolíbalová

*1953

grafik, ilustrátor

38. Václav Brož

*1999

kandidát za Svobodné, programátor, student

39. Jarmila Vohradská

*1940

Důchodce

40. Pavel Ryšánek

*1986

Lékař - anesteziolog

41. Ivan Juliš

*1945

důchodce, lékař

42. Barbora Hlinská

*1997

student

43. Martin Schmidl

*1985

DDD - Technik

44. Josef Tůma

*1945

stavební technik

45. František Stárek

*1952

publicista, badatel