brig.gen.v.v. Mgr. Martin Červíček

člen výkonné rady
náměstek hejtmana
zastupitel obce
předseda oblastního sdružení
expert pro bezpečnost

Životopis

Představujeme brigádního generála ve výslužbě Mgr. Martina Červíčka (ODS), 1.náměstka KÚ Královéhradeckého kraje, člena výkonné rady zvoleného na 28.Kongresu ODS 14. ledna 2018. Martin Červíček je sice politickým nováčkem, nicméně ze své profesní kariéry má ucelený přehled o fungování státní správy. S komunální politikou má již své zkušenosti, neboť je zastupitelem obce Vysokov na Náchodsku.

Stručný strukturovaný životopis Narozen: 3. 4. 1972Bydliště: NáchodStav: ženatý, otec dvou synůVzdělání: Policejní akademie ČR (program Bezpečnostně právní studia), UHK (Sociální pedagogika.

Povolání: bývalý policejní prezident Koníčky: tenis, fotbal, běhPolitická činnost: člen od roku 2016

Profil brig gen.v.v. Mgr Martin Červíček (44 let) žije v Náchodě. Je ženatý a má dva syny. Absolvoval Policejní akademii České republiky, kde vystudoval program Bezpečnostně právní studia. Vystudoval též obor Sociální pedagogika na Univerzitě Hradec Králové, ze kterého má titul magistra. Jeho dosavadní profesní kariera byla od roku 1990 u policie. Po policejních začátcích na Náchodsku a dalším profesním růstu působil v letech 2007 – 2008 jako ředitel dopravní policie. Do března roku 2011 pracoval jako ředitel Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy. Následně působil jako náměstek policejního prezidenta pro Službu kriminální policie a vyšetřování. Na konci srpna 2012 byl jmenován do funkce policejního prezidenta. Šéfem policie byl do ledna 2014. Předtím jej 28. 10. 2013 jmenoval prezident Miloš Zeman brigádním generálem. Před svým odchodem od policejního sboru byl ředitelem krajské policie v Hradci Králové. 

 

Články (77)

Další články