Mgr. Radim Ivan

zastupitel městské části
místopředseda místního sdružení

Životopis

Jsem člověk, kterému nechybí nadšení a zápal pro věci, které dávají smysl. V současné době se věnuji spoustě projektů! Makám pro Better Marketing, kde děláme strategie klientům pro digitální prostředí, dále rozvíjím svůj vlastní projekt ve kterém bych se rád zaměřil na bezpečnost lidí. Chtěl bych vytvořit systém, který bude pomůže lidem tím, že se budou cítit bezpečněji a budou vědět, kde jim hrozí nebezpečí a rovněž, jak se na něj připravit. Dále hraji florbal za Vítkovice. Florbal je pro mě vášeň, florbal je to co dává smysl. Jinak mě máte možnost vidět na golfu nebo v posilovně. 

Co dělám pro druhé: Mám spoustu ideálů, jedním z nich je bezpečná a svobodná společnost. V současné chvíli pracuji na novém společenském projektu Right in force, který by měl přiblížit politiku a občanský život mladým a zapojit je do veřejného dění a který by měl oprášit principy a hodnoty svobodné společnosti, plné sebevědomých a posouvajících se lidí.

Proč kandiduji a co nabízím:

Nabízím pomocnou ruku všem kandidátům. Chtěl bych oslovit mladé, našemu lídrovi chci pomoci v komunikaci na moderních mediích a také bych rád, abychom více komunikovali s našimi voliči a zvětšovali členskou základnu o další sebevědomé a zdravě uvažující lidi. 

Články (1)

Další články