Jan Pánik

kandidát č. 55 do krajského zastupitelstva za ODS

Životopis

Narodil jsem se v nejmladším městě České republiky 9. dubna 1991. Mám za sebou pracovní zkušenosti v telekomunikacích a v bankovním sektoru. Nyní pracuji jako marketingový poradce v začínající marketingové a kreativní agentuře. Při zaměstnání zároveň studuji politologii a mezinárodní vztahy na VŠ Cevro institut v Praze.

V současné době jsem členem Mladých konzervativců v Karviné, kde jsem vstoupil již v roce 2007. Na posledním kongresu jsem byl zvolen celostátním místopředsedou. V roce 2010 jsem se následně stal členem Občanské demokratické strany a nyní jsem členem místního sdružení v Havířově.

V době, kdy jsem do těchto organizací vstupoval, bych nevěřil, že 25 let po sametové revoluci bude mít tak obrovskou podporu politické hnutí bývalého člena StB. Nevěřil bych, že bude docházet k omezování svobody a zavádění registrů všeho. Nesmíme proto dát šanci hnutí Andreje Babiše ani v krajských volbách. Stejně tak nesmíme dát šanci uspět ve volbách extremistům. Věřím, že ODS má co nabídnout a proto ji rád podpořím na kandidátce. Děkuji za vaši případnou podporu.