15. června 2022

Hradecká ODS představila kompletní kandidátní listinu pro komunální volby 2022

Ve středu 15.6.2022 představila hradecká ODS na tiskové konferenci kompletní kandidátku pro volby do zastupitelstva města Hradce Králové.

 
"Kandidátka je průsečíkem názorů členské základny, členů oblastní rady a přihlédl jsem i k názorům nezaujaté veřejnosti. Samozřejmým cílem kandidátky je uspět v komunálních volbách a zároveň se personálně připravit na spoluodpovědnost při vedení města. Kandidátka je kombinací zkušených a nových tváří,“ říká lídr kandidátky Ing. Miroslav Hloušek.
 
Druhým v pořadí je doc. RNDr. Jan Kříž PhD., děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové, třetím Ing. Oldřich Vlasák, emeritní místopředseda Evropského parlamentu, čtvrtým Mgr. Ondřej Votroubek, předseda výkonného výboru krajského hokejového svazu a první pětku uzavírá primátor prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek CSc. Šestý je Patrik Šiml, sedmý Ing. Bc. Jiří Bláha, osmý Jaroslav Filip, devátý Ondřej Novotný a první desítku uzavírá Ing. Eva Vortelová.
 
Kandidátku členů ODS doplňují dva nestraníci, na 11. místě prof. MUDr. Roman. Chlíbek, CSc., lékař, vysokoškolský učitel a na 32. místě PhDr. Petr Lojan, MBA, vysokoškolský pedagog.
 
Kompletní kandidátku ODS Hradec Králové pro komunální volby 2022 naleznete v příloze níže.
Ing. Miroslav Hloušek

Lídr kandidátky ODS pro komunální volby 2022
ředitel městské policie Hradec Králové