NovinkyOS Uherské Hradiště

#ODS Uherské Hradiště Živě

ODS

ODS Zlínský kraj sdílel(a) příspěvek.

otevřít odkaz

ODS

Komentovat věci s nadhledem a vtipem lze pouze do okamžiku, kdy událost sama je tak bizarní a směšná, že ji prostě nelze přebít komentářem. Jaroslava Pokorná Jermanová je od dnešního dne novou základní jednotkou politické satiry. Vychází z teorie, že na začátku je potřeba ze sebe udělat maximální blbku, aby se to pak mohlo už jenom zlepšovat. No, je to odvážný plán. Zatím pořád - neúspěšně - hledá svoje dno.

otevřít odkaz

ODS

Andrej Babiš své sliby splní, i kdyby mu to mělo trvat třeba dalších 100 let. Nikdy to nevzdá, chápete, nikdy!

otevřít odkaz

ODS

ODS Zlínský kraj sdílel(a) příspěvek.

otevřít odkaz

ODS

ODS Zlínský kraj sdílel(a) příspěvek.

otevřít odkaz

ODS

Vláda má z ostudy kabát. Je trapná, směšná, hloupá - a rozhodně škodlivá. Dokonce i vládní tisk (dočasně zaparkovaný ve svěřeneckém fondu) dnes musel popravdě napsat, že "koalice ANO, ČSSD a KSČM," zrušila závazek zvýšení platů učitelům na 130 % průměrné mzdy. A způsob, jakým to naše socialistická elita provedla, ten je vskutku grandiózní: Vylosovali mezi sebou největšího troubu, který si druhý den ráno vzpomněl, že vlastně hlasoval jinak, než jak hlasoval. Což o to, stát se to může - technika je technika -, ale na takové věci myslí jednací řád Sněmovny, podle kterého na "chybu" v hlasování musí poslanec upozornit ihned po hlasování. Vláda tímto způsobem rozkládá parlamentní systém. Vytvořil se precedent, který umožňuje volně shazovat přijaté zákony. Učitelé dnes přišli o garanci zvýšení platů. To je nepochybně mrzuté. Ale my všichni jsme přišli o jistotu, že u nás platí pravidla. Co se to děje s Českou republikou za vlády slovenského ekonomického migranta?

otevřít odkaz

ODS

Vůbec nejmladším kandidátem do letošních voleb do Evropského parlamentu je kandidát ODS Štěpán Slovák (21 let) z Luhačovic. https://www.facebook.com/stepaslovakods/videos/vb.1591945024361681/285102325496236/?type=2&theater

otevřít odkaz

ODS

Pan prezident na TV Barrandov zase neměl svůj den. Podle Zemana není možné přidat 300 tisíc všem matkám s dětmi do 4 let. Naopak přidat jen maminkám s dětmi narozenými od 1. ledna příštího roku mu přijde jako rozumné řešení. „Z rozpočtového hlediska je to rozumné opatření, protože konec konců není možné, aby některé opatření bylo retroaktivní. To znamená, že když se ten rodičovský příspěvek zdvíhá, tak se má zdvíhat až rodičům dětí, které se narodí po tom datu, co je uveden do praxe,“ řekl Zeman na TV Barrandov. Čili jinými slovy důchody se zvýší pouze těm seniorům, kteří do penze odejdou až od 1. ledna příštího roku. Rozpočtově je to rozumné. A zemanovská penzijní reforma je hotová!

otevřít odkaz

Naši lidé