Kandidáti ODS do krajských voleb ve Zlínském kraji
17. dubna 2020

Kandidáti ODS do krajských voleb ve Zlínském kraji

1. Lubomír Traub, MSc., Zlín, manažer
2. Zbyněk Fojtíček, Bystřička, starosta obce Bystřička
3. Ing. Jan Hrdý, Uherský Brod, místostarosta města Uherský Brod
4. Mgr. Roman Hoza, Hulín, starosta města Hulín
5. Mgr. Zdeněk Pánek, Bystřice pod Hostýnem, starosta města Bystřice pod Hostýnem
6. Mgr. Petr Viceník, Bojkovice, starosta města Bojkovice
7. Mgr. Josef Slovák, Vsetín, projektový manažer
8. Zdeněk Babulík, Štítná nad Vláří-Popov, podnikatel
9. Ing. Stanislav Blaha, Uherské Hradiště, poslanec, starosta města Uherské Hradiště
10. Ing. Hana Skácalová, Valašské Meziříčí, ekonomka
11. Mgr. Daniela Hebnarová, Kroměříž, místostarostka města Kroměříž
12. Štěpán Slovák, Luhačovice, student
13. MUDr. Pavel Konečný, Zlín, lékař - psychiatr
14. Ing. Radovan Macháček, Chropyně, manažer obchodní společnosti
15. Bc. Marek Mahdal, Bánov, starosta obce Bánov
16. Ing. Petr Holý, Rožnov pod Radhoštěm, obchodní ředitel
17. Ing. Jaroslav Zatloukal, Uherské Hradiště - Sady, místostarosta města Uherské Hradiště
18. Mgr. Pavel Horák, Morkovice - Slížany, starosta města Morkovice - Slížany
19. Mgr. Marta Zakopalová, Otrokovice, ředitelka základní školy
20. Bc. Roman Kalabus, Vsetín, manažer cestovního ruchu
21. Petr Nachtmann, Vidče, manažer
22. Miroslav Chalánek, Zlín, regionální ředitel
23. PhDr. Jana Pšejová, Kroměříž, projektová manažerka
24. MUDr. Pavel Kacr, MBA, Uherské Hradiště - Vésky, primář traumatologického oddělení
25. Mgr. Irena Janů, Hulín, zástupkyně ředitelky školy
26. Vilém Skála, Napajedla, živnostník
27. David Plucnar, Zubří, nástrojař
28. Mgr. Ing. Jitka Brázdová, Uherský Brod, advokátka
29. Ing. Jiří Durďák, Uherské Hradiště, ředitel příspěvkové organizace Aquapark
30. Bc. Markéta Blinková, Rožnov pod Radhoštěm, manažerka sociálních služeb
31. Ing. Radim Hrubý, Zlín - Malenovice, jednatel společnosti
32. Stanislav Řihák, Holešov, projektant elektro
33. Ing. Lukáš Pšeja, Lukoveček, Provozní ředitel
34. Ing. Radim Kotrla, Vsetín, obchodní zástupce
35. MUDr. David Ondra, Uherské Hradiště, lékař
36. Jana Zimčíková, Hulín, živnostnice
37. Marek Andrýsek, Kroměříž, živnostník
38. Ing. Jarmil Cileček, Buchlovice, honorární ředitel společnosti
39. Ing. Daniel Hruška, Valašské Meziříčí, finanční ředitel
40. Štěpán Chludil, Zlín, živnostník
41. Roman Štěrba, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, ředitel kulturního zařízení
42. Pavlína Jagošová, Uherské Hradiště, asistentka ředitele společnosti
43. Dalibor Kondler, Chropyně, vedoucí technický pracovník
44. Ing. Josef Kocháň, Zlín - Jaroslavice, ředitel společnosti
45. Ing. Kateřina Kolbová, Zlín, účetní, bloggerka
46. Ing. Jiří Durďák, Uherské Hradiště, ředitel střední školy
47. Robert Hlavica, Bystřička, jednatel společnosti
48. Mgr. Evžen Slavík, Uherské Hradiště, ředitel příspěvkové organizace
49. Jan Wagner, Zlín, podnikatel, jednatel společnosti
50. Milan Foukal, Zlín, podnikatel, jednatel společnosti