PaedDr. Jaroslav Ptáček

člen místní rady

Životopis

Poprvé jsem si zakřičel na svět 23.4.1960 v Počátkách. Z Panských Dubének byla moje maminka- učitelka a ze Světnova na Žďársku zase tatínek-učitel. A já jsem také učitelem. Působil jsem na ZŠ,  po vojně na SOU Velké Meziříčí, na soukromé škole ŠECR, krátce na gymnáziu a nyní už 13 let  jsem ředitelem docela velké základní školy ve Žďáře nad Sázavou. Jsem ženatý, manželka Jana je ekonomka a syn Jakub vědcem na Akademii věd.

Mám hodně přátel a dobrých lidí kolem sebe. A to nejen u nás, ale i v Polsku, Francii a Belgii. Mám hodně zálib, rádi navštěvujeme nejrůznější akce kulturní, sportovní, společenské a samozřejmě v přírodě, kde se nejlépe hraje a zpívá. Po 20 let, s jednou krátkou přestávkou, jsem pracoval  jako radní města Žďár nad Sázavou, snažím se pomáhat a pracovat v různých výborech i komisích.   Od roku 1994 jsem členem Občanské demokratické strany, jediné strany, které jsem byl kdy členem.

 Proč kandiduji

Kraj Vysočina je podle mého úžasným místem pro lidi, kteří chtějí být svobodní, aktivní a dokáží se postarat o sebe i druhé. Ne pro ty, kteří jenom pláčou, křičí a dožadují se všeho a jsou přitom hodně hodně nesoudní.

Proto opět kandiduji.