kandidát do Senátu za volební obvod č. 47 - Náchodsko rok 2018
22. května 2018

Martin Červíček: kandidát do Senátu za volební obvod č. 47 - Náchodsko rok 2018

Dnes byla na Sněmu volitelů - Oblastního sdružení ODS Náchod odhlasována moje kandidatura do Senátu v rámci letošních senátních voleb. Kandidaturu jsem přijal s potěšením i velkou pokorou.

Kdo jsem:

Jsem Martin Červíček - náchodský rodák a patriot, na Náchodsku žiji dodnes. Svůj dosavadní profesní život jsem zasvětil veřejné službě – nejprve dvacet šest let u policie, kde jsem vystudoval dvě vysoké školy, dosáhl hodnosti brigádního generála a pozice policejního prezidenta. V roce 2016 jsem v krajských volbách vedl kandidátku ODS v Královéhradeckém kraji, a již téměř dva roky působím v pozici 1. náměstka hejtmana, s gescí v oblasti dopravy. V letošním roce jsem se stal členem Výkonné rady ODS a věnuji se zde zejména tématu bezpečnosti. Jsem ženatý a mám dva syny.

Proč kandiduji:

Politiku vnímám jako službu veřejnosti. Rád bych pokračoval v práci na dopravě v kraji, ale věřím, že jako senátor budu moci veškeré regionální problémy v dopravě ovlivnit i v rámci státní správy a fungování ústředních orgánů popřípadě jednotlivých ministerstev. Dále chci v případě úspěšného mandátu senátora využít svých zkušeností a zaměřit se zejména na naší bezpečnost. Budu dále pracovat na tom, aby stát sloužil svým občanům a ne oni jemu. Považuji za svůj osobní závazek dokázat, že politik nemusí být vždy sprosté slovoJ. Jsem připraven svým odhodláním - neuhnout před politickými dohodami - pomoci naplnit nejdůležitější roli Senátu, která je poslední pojistkou v parlamentní demokracii..

brig. gen. v.v. Mgr. Martin Červíček

brig. gen. v.v. Mgr. Martin Červíček

kandidát do senátu Náchodsko 2018
expert ODS pro bezpečnost
člen výkonné rady ODS
náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje
předseda oblastního sdružení ODS Náchod

Více o autorovi