Ing. Jan Prajza

předseda oblastního sdružení

Životopis

Je mi 44let. Bydlím a věřím, že dál budu bydlet v Bruntále. Jsem ženatý a mám devítiletou dceru.

Vysokou školu podnikání jsem vystudoval a dokončil při zaměstnání před 6 lety. Posledních 10 let pracuji v Bruntále v nadnárodní společnosti GTP na oddělení nákupu. Společnost vyrábí wolfram-wolframcarbidový prášek a zaměstnává cca 100lidí. Roční obrat bruntálského závodu je cca 2,5mld.Kč. S naší mateřskou firmou v USA patříme ke světové jedničce v oboru

Mým největším koníčkem je focení.  Zaměřuji se na focení soutěžního tance a divadelních vystoupení, kde špatné světelné podmínky a detail pohybu jsou největší výzvou.

Do řad ODS jsem vstoupil v roce 2003. V současné době funguji jako místopředseda MS i OS Bruntál. Na MěÚ Bruntál jsem členem Kontrolního výboru. V minulém volebním období jsem byl krátce členem zastupitelstva a městské rady. Komunální politika mne baví a už teď se těším na nejbližší komunální volby. Užíváme si nyní v Bruntále opozici. Jsme vidět, jsme slyšet. V tomto roce u nás budeme aktivní nejen ve volbách do krajského zastupitelstva, ale i v senátorských volbách, kde našim kandidátem je Jiří Žák. Tento volební rok si v Bruntále užijeme aktivně.