Drahomíra Karasová

krajská zastupitelka
zastupitelka obce
členka regionální rady
členka oblastní rady

Mírová 70
435 21  Obrnice
Česká republika

Životopis

Začala jsem po přerušení studia  v 17 letech pracovat v obchodě jako prodavačka, ale velmi krátce, Po mateřské dovolené jsem nastoupila do administrativy, nejdříve na Báňské stavby v Mostě, po dokončení Střední ekonomické školy jsem přešla na Doly Ležáky jako mzdová účetní, v té době jsem těžce onemocněla a byla v plném invalidním důchodu po dobu 2 let.

Po nemoci jsem nastoupila na České dráhy jako vedoucí hospodářské správy a v roce 1992 na Městský úřad Litvínov jako vedoucí finančního odboru a také jako tajemnice, kde jsem působila dvě volební období.

Po změně vedení města jsem odešla a pokoušela jsem se podnikat jako osoba samostatně výdělečně činná, což mne plně neuspokojovalo a ne vždy se vše dařilo, proto jsem se vrátila opět do pracovně-právních vztahů.  Nejdříve jako vedoucí MTZ a investic v Mostecké nemocnici a následně jako ekonomka na Střední školu v Meziboří, kde jsem byla až do roku 2006, kdy jsem se rozhodla kandidovat za ODS v komunálních volbách v Obrnicích na Mostecku.

Od té doby jsem ve vedení obce Obrnice, nejdříve jako místostarostka a nyní jako starostka. V roce 2016 jsem byla zvolena do Zastupitelstva Ústeckého kraje, ve kterém pracuji také jako předsedkyně kontrolního výboru ZÚK.

Články (31)

Další články