První trojka kandidátů do PS PČR 2017

NovinkyOS Kroměříž

#ODS Kroměříž Živě

ODS

Hana Skácalová, zastupitelka za ODS ve Valašském Meziříčí, hájí práva podnikatelů proti omezujícím nařízení stávající vládní koalice. V podzimních komunálních volbách se pokusí vytáhnout občanské demokraty do vedení města.

otevřít odkaz

ODS

K dnešní inauguraci pana prezidenta:

otevřít odkaz

ODS

Poslanec a krajský předseda ODS Stanislav Blaha okomentoval ve svém blogu dnešní odstoupení Zdeňka Ondráčka.

otevřít odkaz

ODS

My, níže podepsaní, pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce.

otevřít odkaz

ODS

V Rožnově pod Radhoštěm se dnes v podvečer uskuteční petiční shromáždění proti zvolení Zdeňka Ondráčka (KSČM) předsedou komise pro kontrolu GIBS Poslanecké sněmovny PČR. ODS od svého vzniku v roce 1991 odmítá marxistickou a leninskou ideologii ve všech jejích projevech a důsledcích. Litujeme toho, že se v listopadových dnech 1989 nepodařilo zakázat KSČ podobně, jako v Německu po roce 1945 zakázali NSDAP. Komunisté dnes sedí ve vedení Sněmovny a s největší pravděpodobností se již brzy o jejich hlasy začne opírat vláda České republiky. Varujeme před legitimizací komunistů. Liberálně demokratický systém nemá mnoho legálních prostředků, jak se ubránit nástupu antisystémových stran k moci. Pokud se většina občanů České republiky začne vůči nebezpečí, které takové strany představuji, chovat lhostejně a přezíravě, není v silách systémových politických - ocitnou-li se v menšině - zabránit jejich vítězství. ODS nepodporuje žádné formy přímé demokracie. Nyní se však připojujeme k výzvě. Rožn

otevřít odkaz

ODS

ODS Zlínský kraj přidal(a) 2 nové fotky.

otevřít odkaz

ODS

Každý den se z tisku dovídáme o čistkách, které provádí vláda bez důvěry. Prosincový manévr, kterým vláda obešla Zákon o státní službě a vyhodila několik státních úředníků, byl pouhý začátek. Vláda ANO tím dala najevo, že nebude respektovat ani zákony, které samo prosadilo. Vláda Andreje Babiše se evidentně nezastaví před ničím. Nátlak na šéfa GIBSu je vyzkoušená bolševická metoda. Ovládnutím tohoto orgánu dostane do rukou přímý nástroj na vyšetřovatele vlastních kauz. A vůbec nic se nestane. Fejsbůková klaka organizovaná Prchalem svému Vůdci zatleská a ostatní si položí otázku, jestli by se to časem nemohlo stát i jim. Teď už jenom natočit film Zítra se bude makat všude.

otevřít odkaz

ODS

U příležitosti 70. výročí komunistického puče promluví prezident republiky na sjezdu KSČM. Čelní bolševici to oslavují jako svůj triumf, který povede k systémové legitimizaci komunistů. Prezident udělá symbolickou tečku za polistopadovým společensko-politickým vývojem, který byl charakterizován nepsaným pravidlem, že komunisté jsou automaticky vyloučeni z možnosti vládnout. Vlastně se k tomu schylovalo už dlouho, protože Vojtěch Filip zastává funkci místopředsedy Poslanecké sněmovny s krátkou přestávkou už od roku 2002. V letech 2010 – 2013 ho z vedení Sněmovny sice nakrátko vypráskala tehdejší pravicová většina, ale to už byl jen poslední „listopadový“ záchvěv. Zemanem to všechno končí. Všichni „pravičáci,“ kteří volili Miloše Zemana, by měli poslat blahopřejný telegram soudruhovi Filipovi. Právě jsme díky nim vykročili na poměrně krátkou cestu, na jejímž konci se z KSČM stane vládní strana.

otevřít odkaz

Naši lidé