ODS: Hledáme sedm divů Česka

11. července 2017

(www.ods.cz) Občanští demokraté dnes spouštějí odlehčenou formu letní kampaně v podobě projektu „Hledáme sedm divů Česka“. Hledání nejkrásnějších a nejzajímavějších míst České republiky startuje dnes na Facebooku a zapojit se do něj mohou úplně všichni.

 
V této fázi mohou lidé na facebookových stránkách lídrů kandidátek navrhovat nejhezčí a nejzajímavější místa daného regionu. Následně proběhne hlasování a místa s největší podporou postoupí do celostátního finále, ze kterého vzejde 7 divů Česka. Vyvrcholení soutěže je plánováno na první týden v srpnu.
 
„Chceme v čase prázdnin a dovolených ulevit lidem od politiky. Zahajujeme proto kampaň ‚Hledáme 7 divů Česka‘, která má upozornit na krásná místa v naší zemi – na ta známá, ale i na ta zrakům široké veřejnosti utajená. Cílem je, aby lidé posílali tipy ze svého kraje a podělili se o jeho krásy i s obyvateli dalších regionů České republiky. Ze všech tipů pak vybereme sedm nejoblíbenějších. Nejde ale jen o soutěž - lidé třeba objeví i něco nového a získají zajímavé inspirace na letní výlety," uvedl předseda Centrálního volebního štábu ODS Zbyněk Stanjura.
 
Hlasujte pro jednotlivé krajské divy na facebookových stránkách našich lídrů: