JUDr. Šárka Cechová

krajská zastupitelka
zastupitelka městské části
členka oblastní rady
předsedkyně místního sdružení

Životopis

Členkou Občanské demokratické strany jsem od roku 2002. Stejného roku jsem byla zvolena předsedkyní místního sdružení ODS Brno-Útěchov a tuto pozici zastávám dodnes. V naší městské části Brno-Útěchov jsem se v nových volbách vyvolaných osobitým působením PhDr. Miloslava Sládka stala v roce 2004 místostarostkou a jsem jí dodnes. V letech 2014 až 2018 jsem byla členkou zastupitelstva statutárního města Brna.

Mám právnické vzdělání, které mi v minulosti bylo výhodou při mém působení v legislativní a organizační komisi Rady Jihomoravského kraje. Mám zkušenosti s akademickým prostředím, kde jsem vykonávala činnost lektorky pozemkového a živnostenského práva.

V současnosti zastávám funkci místopředsedkyně představenstva investiční společnosti PPC capital a.s., která má své akvizice v oblasti zdravotnictví a developmentu.

Jsem zakladatelkou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Atýsek, který za dobu svého působení podpořil souhrnnou částkou ve výši sahající ke dvěma milionům korun hendikepované a jinak znevýhodněné děti, seniory v zařízeních pro ně určených, vodicí psy, ale i hospice a válečné veterány.

V zastupitelstvu Jihomoravského kraje bych se ráda věnovala oblasti sociální a zdravotní.