NovinkyOS Brno-město

#ODS Brno-město Živě

ODS

Nejen "jim" to zdržuje výstavbu, ale také komplikuje život Brňanům, kteří hledají bydlení. K tomu navíc absence nového územního plánu, který vedení města odpovídajícím způsobem nepřipravuje. Výsledkem je málo rozvojových ploch pro nové lokality k bydlení, klesající nabídka bytů v Brně a jejich rostoucí cena. I na tohle je nutné se hned po volbách zaměřit.

otevřít odkaz

ODS

ODS Brno přidal(a) 2 nové fotky.

otevřít odkaz

ODS

Návrh na "zestátňování" soukromého majetku, v tomto případě studní a jiných vodních zdrojů, je další ukázkou nebezpečnosti politiky nové polokomunistické vlády. Přitom odborníci dlouhodobě upozorňují, že na sucho v krajině má, mimo jiné, zásadní vliv způsob nakládaní s půdou. A že např. masivní pěstování řepky na úkor tradičních plodin sice maximalizuje zisk pěstitelům, ale krajině a půdě neprospívá. Než sáhnout na Agrofert, raději se bude krást voda lidem, kteří si na vlastní náklady vybudovali studny. A zřídí se komise, které to budou řídit. Tohle už tu bohužel kdysi bylo...

otevřít odkaz

ODS

ODS Brno sdílel(a) příspěvek uživatele Markéta Vaňková.

otevřít odkaz

ODS

ODS Brno aktualizoval(a) úvodní fotku.

otevřít odkaz

ODS

Vzpomínáte? "Jsme schopný národ, jen nás řídí nemehla" "Ano, bude líp" "Ano, i v Brně bude líp"

otevřít odkaz

ODS

Někteří aktivisté i politici často rádi mluví o tzv. byznysu s chudobou. Marek Stoniš výstižně upozorňuje na to, že jsou to právě oni a některé na ně napojené neziskové organizace, kdo obchod s chudobou ve velkém podporují či přímo provozují. Případ, kdy Žít Brno s podporou Pirátů ohlásilo připravenost Brna přijmout uprchlíky, to dokresluje. Kde je problém, tam jsou třeba dotace a nová pracovní místa.

otevřít odkaz

ODS

Vzdělané, kompetentní a se šarmem. Takové chceme Brno a jeho vedení. Ne město prázdných snah, zbytečných gest a nereálných slibů. Duel v DVTV mezi kandidátkou ODS na primátorku města Markéta Vaňková a placeným funkcionářem města za Žít Brno s podporou Pirátů panem Freundem to přesně vystihuje. Ten, jako reprezentant současné koalice podtrhuje její nejednotnost. Svým "gestem" poukazuje na manažerské selhávání a alibismus vedení reprezentovaného primátorem Vokřálem. Bizarní jako vždy. Žít Brno s podporou Pirátů si to uvědomilo 3 měsíce před volbami. A po 4 letech společné koalice a s 2 politiky tohoto hnutí (Freundem a Hollanem) placenými z veřejných peněz pro stejnou sociální agendu, působí celá věc minimálně nedůvěryhodně.

otevřít odkaz

Naši lidé