NovinkyOS Praha 4

#ODS Praha 4 Živě

ODS

Zdá se, že vedení hlavního města neudělalo pro stavbu metra D téměř nic, ačkoliv všichni tvrdí, že tato stavba je prioritou Prahy. Z 655 potřebných pozemků mají méně než 20. Pro nás na Čtyřce ovšem výstavba metra D priorita skutečně je a místo neustálého mluvení jsme připraveni začít pro ni něco skutečně dělat.

otevřít odkaz

ODS

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10116288835-z-metropole/218411058230031/video/636189

otevřít odkaz

ODS

Znovu bychom chtěli zavést program podpory pro majitele domů znečištěných graffiti. Zároveň je podle nás důležité vymezit a přesně definovat legální plochy pro sprejerství, protože street art může veřejná prostranství i zkrášlovat a nejen hyzdit - záleží na tom, kde je a jaká je jeho kvalita. Jaký je váš názor?

otevřít odkaz

ODS

Na pozadí poněkud absurdní kauzy opsaných diplomek se bez adekvátního zájmu médií odehrávají podstatnější a škodlivější věci. Jeden hodně bohatý muž s problematickým chováním a morálním profilem obsazuje správná místa svými totálně loajálními lidmi... Přečtěte si aktuální článek kandidáta na starostu Prahy 4 Jaroslav Míth

otevřít odkaz

ODS

Třídění odpadu je samozřejmě chvályhodná věc, je ale taky potřeba zajistit častější svozy vytříděného odpadu a samomačkací kontejnery. Takhle to v okolí popelnic a kontejnerů zkrátka vypadat nemá.

otevřít odkaz

ODS

Radní pro školství Jaroslav Míth chodí do školy i o prázdninách V MŠ Jitřní totiž právě likvidujeme předpotopní elektrokotelnu, která byla extrémně neekonomická. Vznikne tu moderní a hlavně úsporná plynová kotelna. Náklady na energie tvoří cca 65 % našeho financování škol, a proto jsou podobné rekonstrukce jednou z našich priorit.

otevřít odkaz

ODS

Co vše neřeší radní pro školství Jaroslav Míth v letní sezóně Máme na Čtyřce velké školní zahrady a začaly se nám enormně loupat platany. Tak zjišťoval čím to. Je to prý běžné a platany se takhle loupou, když je dlouhodobě horko. Nijak jim to neškodí. Tak až kolem takového platanu půjdete, budete taky vědět, že mu jen bylo vedro a odhodil si svršky

otevřít odkaz

ODS

Většina chodníků u nás na Čtyřce je ve správě magistrátu a vypadá to, jakoby se tam někdy řídili heslem "kdo nic nedělá, nic nezkazí". To je samozřejmě úplně špatně a myslíme, že kdyby chodníky a zeleň byly v péči přímo městské části, rozhodně by to nevypadalo takto tragicky.

otevřít odkaz

Naši lidé