Stovka občanských demokratů v Ústí s Miroslavou Němcovou a Martinem Kubou přehrát
3. září 2013

Stovka občanských demokratů v Ústí s Miroslavou Němcovou a Martinem Kubou

(Ústecký kraj ) Úřadující předseda ODS Martin Kuba a místopředsedkyně strany Miroslava Němcová v pondělí vpodvečer mluvili s více než stovkou občanských demokratů z Regionálního sdružení Ústecký kraj. Setkání navazovalo na zasedání Regionální rady, které schválilo kandidátku do předčasných sněmovních voleb a za regionálního lídra určilo Radima Holečka, vedoucího Centra celoživotního vzdělávání na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

„Naše politika, a to, jak ji vysvětlujeme, musí být srozumitelná lidem. Proto jsem za debatu v Ústí nad Labem velmi rád, protože dlouhodobě tvrdím, že témata pro ODS musejí vznikat právě tady, při rozhovorech v regionech, není možné, aby naše názory vznikaly někde na jednání K9,“ zdůraznil Martin Kuba.

„Zázraky se asi v lidském životě tak často nedějí, ale musíme udělat všechno, čeho jsme schopni. To nás může přivést k tomu, že v kampani obstojíme. Takže vám chci poděkovat a poprosit vás o to, abyste v kampani aktivně pomohli,“ zmínila Miroslava Němcová.

Radim Holeček, nově schválený lídr do sněmovních voleb, poděkoval za schválení své nominace a dodal: „Je před námi spousta práce. Volební kampaň je poměrně krátká, musíme začít pracovat na důvěryhodnosti ODS, vrátit se ke kořenům konzervativní pravicové strany. Doufám, že se nám podaří najít lidi, kteří nám v naší práci dokáží pomoci.“