Jiří Zajac

Povolání: starosta Prahy 14
*1977

Bratří Venclíků 1073
198 00  Praha 9

Politická příslušnost: ODS

Životopis

Vážení sousedé, jmenuji se Jiří Zajac, narodil jsem se v roce 1977, bydlím na Černém Mostě od r 1988, nejprve v Cíglerově, nyní v Bryksově ulici, jsem ženatý, mám 4 děti a rád bych jim zanechal, Prahu 14 jako dobré místo k životu.

Proto jsem se před dvanácti lety rozhodl vstoupit do ODS, která byla a je stranou, v níž jsou základními hodnotami svoboda jednotlivce, právo na vlastní rozhodnutí, důraz na rodinu a domov, malý úřednický aparát, solidarita, podpora iniciativních občanů, řád a pořádek.

Mnoho let jsem vykonával funkci předsedy SVJ a byl členem několika spolků. V současném volebním období pracuji nejdříve jako místostarosta pro bytovou politiku a majetek MČ a poslední rok jako starosta. Mnozí z Vás využili možnost odkoupit svůj byt za jasných a transparentních podmínek.

Snažím se využít každou příležitost ke zlepšení života našich občanů. Investicemi do bytových domů a polikliniky parník počínaje, přes péči o pozemky a nebytové prostory, schody ke škole a školce, přístřešky na zastávkách a rekonstrukce vnitrobloků. To je jen začátkem toho co bych chtěl v příštích letech ještě dokázat.

Pokud mi chcete pomoci zlepšovat život na Praze 14, prosím podpořte celou naši kandidátku. Vážím si každého hlasu, ale jeden preferenční hlas je v komunálních volbách pro možnost něco dokázat málo. Abych mohl pokračovat potřebuji kolem sebe tým pracovitých a aktivních lidí. 

Nejúčinnější cesta je označit celou stranu. Volte ODS! Nebudete zklamáni.

Jiří Zajac, Váš kandidát na starostu