Kalousek opět „uhnul“ a neudržel své nervy na uzdě
17. října 2017

Alexandra Udženija: Kalousek opět „uhnul“ a neudržel své nervy na uzdě

(www.ods.cz) Před týdnem pan Kalousek zaútočil na předsedu Petra Fialu na základě vymyšleného titulku, dnes TOP 09 pokračuje nehorázným rádoby vtipným útokem v podobě zaplaceného inzerátu na úvodní straně pražského deníku Metro, který jde za veškeré hranice slušné a korektní volební kampaně.

 
„Zatímco ODS chce pracovat na sjednocení všech pravicově smýšlejících, tak pan Kalousek opět neudržel nervy na uzdě a ze strachu o svůj volební výsledek předvedl, že je bezskrupulózní, všehoschopný manipulátor, který svými kroky dlouhodobě poškozuje a rozkládá celou českou pravici,“ říká 1. místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija.
 
ODS jasně říká, že se EU musí změnit a reformovat, ale ODS má také jasně definovanou zahraniční politiku a nevidí jinou alternativu pro členství v EU. Výrok jednoho z našich kandidátů pronesený bezprostředně po jednom z teroristických útoků na tom nic nemění. „Už jen čekám, jak Kalousek po volbách klidně ‚uhne‘ ze svého sloganu ‚neuhneme‘ a zachová se podobně jako v roce 2006, kdy chtěl vytvořit první vládu od roku 1989 tolerovanou komunisty. Apeluji na všechny pravicové voliče, ať volí ODS,“ doplňuje Alexandra Udženija.

Alexandra Udženija
1. místopředsedkyně strany
expertka pro rozvoj ekonomiky a podnikatelského prostředí

Více o autorovi