Naše Priority pro Zbraslav
21. září 2022

Naše Priority pro Zbraslav

1) Společně pro moderní Zbraslav

V našich řadách jsou lidé zabývající se inovacemi a modernizací. Využitím moderních technologií zlepšíme fungování městské části. Správa města musí být efektivní a vycházet občanům vstříc.

2) Společně pro lepší dopravu

Zbraslavské ulice nejsou v dobrém stavu. Vedle výmolů na silnicích nesmíme zapomínat ani na parkování a další způsoby dopravy.

3) Společně pro podporu podnikání

Součástí naší městské části jsou malí i velcí podnikatelé. Radnice s nimi musí komunikovat a vytvářet podmínky pro jejich podnikání. Jedině tak zajistíme potřebné obchody a služby, za kterými nebudeme muset jezdit do centra Prahy.

4) Společně pro rozvoj kultury

Zbraslav mladým a aktivním občanům takřka nic nenabízí. Musíme se postarat, aby zbraslavští občané rádi trávili svůj volný čas na Zbraslavi. Naším cílem je přilákat i návštěvníky mimo naši městskou část pomocí originálních projektů.