Mgr. Martin Semecký

místopředseda místního sdružení

Životopis

Narozen 25. února 1985, učitel, MS Tanvald, člen finančního výboru, 2 x kandidát v komunálních volbách. Člen ODS od října 2009.

O sobě:

31 let , pedagog, narozen v Jablonci nad Nisou

- manželka Bc. Michaela Semecká, 30 let a dvě dcery Eliška 6 let a Kateřina 4 roky
- po absolování gymnázia v Tanvaldě jsem vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, aprobaci chemie - biologie pro základní a střední školy
- pro mě učitelské povolání je posláním a zároveň koníčkem. Vzdělávám a připravuji novou generaci do    
   pracovního a sociální života, který je bude neustále provázet. 
- žiju v malém horkém městě Tanvald, kde jsem prožil celé dětství, a kde i nadále bydlím se svou rodinu.
 - od roku 2009 jsem aktivním členem ODS
- několik let působím jako člen finančního výboru města Tanvaldu, kde více jak 20 let vedla naše město ODS  v      čele se starostou Petrem Polákem, který dbal na dobrý hospodářský výsledek a finanční rezervu, kterou využíváme na realizaci sportovních a volnočasových projektů dodnes. Za toto období se město zrekonstruovalo a postavilo mnoho věcí, které slouží všem občanů našeho města.
- rád bych pracoval pro kraj v oblasti školství, která je pro mě srdeční záležitostí a potřebuje reorganizaci ve financování středního školství i v personálním obsazení, a proto kandiduji do krajského zastupitelstva a budu hájit zájmy občanů kraje,   ve kterém žiji a dýchám stejný vzduch jako všichni občané tohoto kraje. 
 Zkušenosti, názory i přání občanů budu citovat na kraji, který by se měl jimi zabývat.

31 let , pedagog, narozen v Jablonci nad Nisou, dne 25.2.1985

 

 

- manželka Bc. Michaela Semecká,  30 let a dvě dcery Eliška 6 let a Kateřina 4 roky

- po absolování gymnázia v Tanvaldě jsem vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze,      

   aprobaci chemie - biologie pro základní a střední školy

- pro mě učitelské povolání je posláním a zároveň koníčkem. Vzdělávám a připravuji novou generaci do    

   pracovního a sociální života, který je bude neustále provázet. 

- žiju v malém horkém městě Tanvald, kde jsem prožil celé dětství, a kde i nadále bydlím se svou rodinu.

 - od roku 2009 jsem aktivním členem ODS

- několik let působím jako člen finančního výboru města Tanvaldu, kde více jak 20 let vedla naše město ODS  v      čele se starostou Petrem Polákem, který dbal na dobrý hospodářský výsledek a finanční rezervu, kterou 

   využíváme na realizaci sportovních a volnočasových projektů dodnes. Za toto období se město 

    zrekonstruovalo a postavilo mnoho věcí, které slouží všem občanů našeho města.

- rád bych pracoval pro kraj v oblasti školství, která je pro mě srdeční záležitostí a potřebuje reorganizaci ve financování středního školství i v personálním obsazení, a proto kandiduji do krajského zastupitelstva a budu hájit zájmy občanů kraje,   ve kterém žiji a dýchám stejný vzduch jako všichni občané tohoto kraje. 

 Zkušenosti, názory i přání občanů budu citovat na kraji, který by se měl jimi zabývat.