Mgr. Jiří Kozák

zastupitel města
člen regionální rady
člen oblastní rady
člen místní rady

Životopis

Mgr. Jiří Kozák se narodil v srpnu 1976 v Plzni. Vystudoval politické vědy na FSV Univerzity Karlovy. Od roku 2000 dělal čtyři roky asistenta, pak osm let poradce předsedy Výboru pro evropské záležitosti Luďka Sefziga.

V roce 2004 se stal projektovým manažerem CEVRO a od roku 2006 vedl projektové oddělení nově založené vysoké školy CEVRO Institut. Od září 2009 do srpna 2019 byl ředitelem CEVRO. Od října 2011 učí na zmíněné vysoké škole.

Od roku 2007 byl dvanáct let členem řídicího výboru European Network of Political Foundations (ENoP), která sdružuje přes padesát vzdělávacích organizací z celé Evropy.

V srpnu 2019 se stal programovým manažerem Občanské demokratické strany a koordinuje práci programových týmů připravujících agendu ODS. Zároveň je tajemníkem týmu pro zahraničí a obranu.

Má za sebou organizaci nespočtu projektů politického vzdělávání a podpory demokracie. Přednášel v mnoha zemích světa na téma politického vzdělávání, budování politických stran a systémů.

S manželkou Ivetou má dvě děti, staršího syna Jiříka a mladší dceru Beatku. Žijí v Říčanech, kde je od října 2018 i zastupitelem města.

 

Články (16)

Další články