360°CNN Prima News: Jana Černochová bude vytesána do kamene zlatým písmem za modernizaci a změny české armád
25. května 2023

Pavel Žáček: 360°CNN Prima News: Jana Černochová bude vytesána do kamene zlatým písmem za modernizaci a změny české armády

(CNN Prima News) Hostem diskusního pořadu 360° CNN Prima News byl předseda sněmovního bezpečnostního výboru Pavel Žáček.

Celou debatu s Pavlem Žáčkem můžete zhlédnout na CNN Prima News.

Pavel Žáček by si na celou situaci udělal obrázek sám. Domnívá se, že Jana Černochová bude „vytesána do kamene zlatým písmem za modernizaci a změny české armády“. „Budou tam i Řehka a další jména. Nyní naskakujeme na anonymní informace, které se objevily v médiích. Položme si otázku, v jaké chvíli se informace objevují. Pro mě je to jakási bulvarizace problémů, které možná jsou a možná nejsou,“ uvedl Žáček.

Zdůraznil, že zdroj – který mluví o domnělých sporech mezi činiteli na ministerstvu – neznáme. „Faktem je, že zejména opozice se v politické rovině tématu zmocňuje a nějak reaguje. Ministryni Černochovou považuji za profesionálku, která výborně dělá svoji práci. Podívejme se, čeho všeho za krátkou dobu dosáhla. Stejně tak beru za velkého profesionála pana Řehku. Obě osoby jsou na svém místě,“ dodal Žáček.

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D.
poslanec PČR
předseda výboru pro bezpečnost PS PČR
zakladatel a první ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů a Archivu bezpečnostních složek

Více o autorovi