pondělí 25.9. - Nové Strašecí

15:00, Nové Strašecí

pondělí 25.9. - Rakovník

16:00, Rakovník

úterý 26.9. - Starý Kolín

15:00, Starý Kolín

úterý 26.9. - Kolín

16:00, Kolín

středa 27.9. - Senohraby

15:00, Senohraby

středa 27.9. - Říčany

16:00, Říčany

pondělí 2.10. - Zdice

15:00, Zdice

pondělí 2.10. - Králův Dvůr

16:00, Králův Dvůr

úterý 3.10. - Smečno

15:00, Smečno

úterý 3.10. - Slaný

16:00, Slaný

středa 4.10. - Libčice nad Vltavou

15:00, Libčice nad Vltavou

středa 4.10. - Horoměřice

16:00, Horoměřice

čtvrtek 5.10. - Čáslav

15:00, Čáslav

čtvrtek 5.10. - Kutná Hora

16:00, Kutná Hora

pátek 6.10. - Nové Strašecí

15:00, Nové Strašecí

pátek 6.10. - Rakovník

16:00, Rakovník

úterý 10.10. - Horní Počaply

15:00, Horní Počaply

úterý 10.10. - Mělník

16:00, Mělník

středa 11.10. - Městec Králové

15:00, Městec Králové

středa 11.10. - Poděbrady

16:00, Poděbrady

čtvrtek 12.10. - Dobříš

15:00, Dobříš

čtvrtek 12.10. - Příbram

16:00, Příbram

pátek 13.10. - Lázně Toušeň

15:00, Lázně Toušeň

pátek 13.10. - Brandýs nad Labem

16:00, Brandýs nad Labem

pondělí 16.10. - Bystřice

15:00, Bystřice

pondělí 16.10. - Benešov

16:00, Benešov

úterý 17.10. - Žebrák

15:00, Žebrák

úterý 17.10. - Hořovice

16:00, Hořovice

středa 18.10. - Mladá Boleslav

15:00, Mladá Boleslav

čtvrtek 19.10. - Kladno

15:00, Kladno

úterý 10.10. - Nejdek

úterý 10.10. - Vysoká Pec

úterý 10.10. - Nové Hamry

pondělí 16.10. - Ostrov

úterý 17.10. - Sokolov

středa 18.10. - Cheb

čtvrtek 19.10. - Karlovy Vary

sobota 23.9. - Hlinsko

sobota 23.9. - Lhota

neděle 24.9. - Oldřichov

neděle 24.9. - Sušice

pondělí 25.9. - Hradčany

pondělí 25.9. - Šišma

úterý 26.9. - Pavlov

úterý 26.9. - Loštice

středa 27.9. - Radkovy

středa 27.9. - Radkova Lhota

čtvrtek 28.9. - Křtomil

pátek 29.9. - Dřevohostice

pátek 29.9. - Domaželice

sobota 30.9. - Tovačov

sobota 30.9. - Troubky

pondělí 2.10. - Beňov

pondělí 2.10. - Beňov – Prusy

úterý 3.10. - Čechy

úterý 3.10. - Podolí

středa 4.10. - Tučín

středa 4.10. - Želatovice

čtvrtek 5.10. - Prosenice

pátek 6.10. - Osek nad Bečvou

sobota 7.10. - Olomouc

sobota 7.10. - Horka nad Moravou

neděle 8.10. - Drahotuše

neděle 8.10. - Klokočí

pondělí 9.10. - Loučka

pondělí 9.10. - Bohuslávky

úterý 10.10. - Olomouc

úterý 10.10. - Lutín

středa 11.10. - Dolní Újezd – Staměřice

středa 11.10. - Dolní Újezd – Skoky

čtvrtek 12.10. - Dolní Újezd

čtvrtek 12.10. - Veselíčko

pátek 13.10. - Výkleky

pátek 13.10. - Lazníčky

sobota 14.10. - Lazníky

sobota 14.10. - Zábeštní Lhota

neděle 15.10. - Olomouc

neděle 15.10. - Velký Týnec

pondělí 16.10. - Radvanice

pondělí 16.10. - Buk

úterý 17.10. - Sobíšky

úterý 17.10. - Penčice

středa 18.10. - Nelešovice

středa 18.10. - Kokory

čtvrtek 19.10. - Brodek u Přerova

čtvrtek 19.10. - Citov

pátek 20.10. - Císařov

pátek 20.10. - Rokytnice

sobota 23.9. - Neplachov

10:00, Neplachov

sobota 23.9. - Dolní Bukovsko

11:00, Dolní Bukovsko

pondělí 25.9. - Písek

16:00, Písek

pondělí 25.9. - Čimelice

15:00, Čimelice

pondělí 25.9. - Milevsko

14:00, Milevsko

úterý 26.9. - Sedlice

14:00, Sedlice

úterý 26.9. - Blatná

15:00, Blatná

úterý 26.9. - Myštice

16:00, Myštice

středa 27.9. - Bavorov

15:00, Bavorov

středa 27.9. - Volyně

16:00, Volyně

středa 27.9. - Strakonice

17:00, Strakonice

pátek 29.9. - Volary

15:00, Volary

pátek 29.9. - Lenora

16:00, Lenora

pátek 29.9. - Horní Vltavice

17:00, Horní Vltavice

sobota 30.9. - Strakonice

14:00, Strakonice

pondělí 2.10. - Soběslav

15:00, Soběslav

pondělí 2.10. - Deštná

16:00, Deštná

pondělí 2.10. - Nová Včelnice

17:00, Nová Včelnice

úterý 3.10. - Bechyně

15:00, Bechyně

úterý 3.10. - Týn nad Vltavou

16:00, Týn nad Vltavou

úterý 3.10. - Zliv

17:00, Zliv

středa 4.10. - Borovany

15:00, Borovany

středa 4.10. - Nové Hrady

16:00, Nové Hrady

středa 4.10. - Suchdol nad Lužnicí

17:00, Suchdol nad Lužnicí

čtvrtek 5.10. - Nová Bystřice

15:00, Nová Bystřice

čtvrtek 5.10. - Staré Město pod Landštejnem

16:00, Staré Město pod Landštejnem

čtvrtek 5.10. - Slavonice

17:00, Slavonice

pátek 6.10. - Včelná

15:00, Včelná

pátek 6.10. - Boršov nad Vltavou

16:00, Boršov nad Vltavou

pátek 6.10. - Kamenný Újezd

17:00, Kamenný Újezd

sobota 7.10. - Dačice

10:00, Dačice

sobota 7.10. - Slavonice

11:00, Slavonice

pondělí 9.10. - Dačice

15:00, Dačice

pondělí 9.10. - Kunžak

16:00, Kunžak

pondělí 9.10. - Jindřichův Hradec

17:00, Jindřichův Hradec

úterý 10.10. - Tábor

15:00, Tábor

úterý 10.10. - Sezimovo Ústí

16:00, Sezimovo Ústí

úterý 10.10. - Veselí nad Lužnicí

17:00, Veselí nad Lužnicí

středa 11.10. - Písek

15:00, Písek

středa 11.10. - Protivín

16:00, Protivín

středa 11.10. - Bavorov

17:00, Bavorov

pátek 13.10. - Český Krumlov

15:00, Český Krumlov

pátek 13.10. - Velešín

16:00, Velešín

pátek 13.10. - Římov

17:00, Římov

sobota 14.10. - Borová Lada

10:00, Borová Lada

sobota 14.10. - Kvilda

11:00, Kvilda

pondělí 16.10. - Netolice

15:00, Netolice

pondělí 16.10. - Prachatice

16:00, Prachatice

pondělí 16.10. - Vimperk

17:00, Vimperk

úterý 17.10. - Katovice

15:00, Katovice

úterý 17.10. - Strakonice

16:00, Strakonice

úterý 17.10. - Vodňany

17:00, Vodňany

středa 18.10. - Tábor

15:00, Tábor

středa 18.10. - Soběslav

16:00, Soběslav

středa 18.10. - Hluboká nad Vltavou

17:00, Hluboká nad Vltavou

čtvrtek 19.10. - Borovany

15:00, Borovany

čtvrtek 19.10. - Lišov

16:00, Lišov

čtvrtek 19.10. - Rudolfov

17:00, Rudolfov

pondělí 25.9. - Varnsdorf

14:30, Varnsdorf

úterý 26.9. - Jirkov

14:30, Jirkov

pondělí 2.10. - Roudnice nad Labem

14:30, Roudnice nad Labem

pátek 6.10. - Litvínov

14:30, Litvínov

středa 4.10. - Kadaň

14:30, Kadaň

čtvrtek 5.10. - Žatec

14:30, Žatec

pátek 6.10. - Most

9:00, Most

pondělí 9.10. - Rumburk

14:30, Rumburk

úterý 10.10. - Děčín

14:30, Děčín

středa 11.10. - Louny

14:30, Louny

čtvrtek 12.10. - Teplice

14:30, Teplice

sobota 14.10. - Hrob

14:30, Hrob

pondělí 16.10. - Chomutov

14:30, Chomutov

úterý 17.10. - Most

14:30, Most

středa 18.10. - Litoměřice

14:30, Litoměřice

čtvrtek 19.10. - Ústí nad Labem

14:00, Ústí nad Labem

pondělí 25.9. - Horní Lukavice

pondělí 25.9. - Přeštice

pondělí 25.9. - Dolní Lukavice

pondělí 25.9. - Řenče

pondělí 25.9. - Blovice

pondělí 25.9. - Nové Mitrovice

pondělí 25.9. - Míšov

pondělí 25.9. - Spálené Poříčí – Číčov

pondělí 25.9. - Borovno

pondělí 25.9. - Spálené Poříčí

úterý 26.9. - Strašice

úterý 26.9. - Mýto

úterý 26.9. - Zbiroh

úterý 26.9. - Mlečice

úterý 26.9. - Podmokl

úterý 26.9. - Hlohovice

úterý 26.9. - Radnice

úterý 26.9. - Břasy

úterý 26.9. - Bušovice

středa 27.9. - Stříbro

středa 27.9. - Erpužice

středa 27.9. - Cebiv

středa 27.9. - Konstantinovy Lázně

středa 27.9. - Bezdružice

středa 27.9. - Kokašice

středa 27.9. - Černošín

středa 27.9. - Svojšín

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Malesice

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Křimice

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Radčice

čtvrtek 28.9. - Chotíkov

pátek 29.9. - Měčín

pátek 29.9. - Plánice

pátek 29.9. - Nalžovské Hory

pátek 29.9. - Rabí

pátek 29.9. - Sušice

pátek 29.9. - Kašperské Hory

pátek 29.9. - Hartmanice

pátek 29.9. - Velhartice

pátek 29.9. - Kolinec

sobota 23.9. - Holešov

15:30, Holešov

pondělí 25.9. - Uherské Hradiště

15:00, Uherské Hradiště

úterý 26.9. - Kroměříž

15:30, Kroměříž

úterý 26.9. - Chropyně

15:00, Chropyně

středa 27.9. - Napajedla

15:00, Napajedla

středa 27.9. - Pohořelice

15:30, Pohořelice

sobota 30.9. - Hulín

9:30, Hulín

sobota 30.9. - Tlumačov

9:00, Tlumačov

neděle 1.10. - Slavičín

9:00, Slavičín

neděle 1.10. - Vlachovice

9:40, Vlachovice

neděle 1.10. - Štítná nad Vláří-Popov

10:20, Štítná nad Vláří-Popov

pondělí 2.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

pondělí 2.10. - Uherský Ostroh

15:10, Uherský Ostroh

pondělí 2.10. - Ostrožská Nová Ves

15:40, Ostrožská Nová Ves

úterý 3.10. - Vsetín

15:00, Vsetín

úterý 3.10. - Valašská Polanka

14:15, Valašská Polanka

středa 4.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 5.10. - Valašské Klobouky

15:00, Valašské Klobouky

čtvrtek 5.10. - Brumov-Bylnice

16:00, Brumov-Bylnice

pátek 6.10. - Bojkovice

15:00, Bojkovice

pátek 6.10. - Pitín

15:30, Pitín

pátek 6.10. - Hostětín

15:50, Hostětín

pátek 6.10. - Komňa

16:10, Komňa

sobota 7.10. - Valašské Meziříčí

10:00, Valašské Meziříčí

sobota 7.10. - Střítež nad Bečvou

9:30, Střítež nad Bečvou

sobota 7.10. - Vidče

9:50, Vidče

neděle 8.10. - Jarcová

9:00, Jarcová

neděle 8.10. - Mikulůvka

9:30, Mikulůvka

pondělí 9.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

pondělí 9.10. - Kunovice

15:00, Kunovice

pondělí 9.10. - Staré Město

15:30, Staré Město

úterý 10.10. - Zlín

16:00, Zlín

úterý 10.10. - Lípa

15:00, Lípa

úterý 10.10. - Želechovice nad Dřevnicí

15:30, Želechovice nad Dřevnicí

středa 11.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 12.10. - Vsetín

16:00, Vsetín

pátek 13.10. - Bystřice pod Hostýnem

15:00, Bystřice pod Hostýnem

pátek 13.10. - Prusinovice

16:00, Prusinovice

sobota 14.10. - Fryšták

10:00, Fryšták

sobota 14.10. - Lukov

10:30, Lukov

neděle 15.10. - Uherský Brod

10:00, Uherský Brod

neděle 15.10. - Bánov

9:00, Bánov

pondělí 16.10. - Liptál

15:00, Liptál

úterý 17.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

středa 18.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

čtvrtek 19.10. - Zlín

16:00, Zlín

pondělí 25.9. - Smržovka

15:00, Smržovka

úterý 26.9. - Lomnice nad Popelkou

15:00, Lomnice nad Popelkou

úterý 26.9. - Liberec

17:00, Liberec

středa 27.9. - Kamenický Šenov

15:00, Kamenický Šenov

pátek 29.9. - Jablonec nad Jizerou

15:00, Jablonec nad Jizerou

pondělí 2.10. - Nový Bor

15:30, Nový Bor

úterý 3.10. - Rychnov u Jablonce nad Nisou

15:00, Rychnov u Jablonce nad Nisou

úterý 3.10. - Liberec

17:00, Liberec

středa 4.10. - Rovensko pod Troskami

15:00, Rovensko pod Troskami

čtvrtek 5.10. - Liberec

17:00, Liberec

pátek 6.10. - Stráž pod Ralskem

15:00, Stráž pod Ralskem

pondělí 9.10. - Koberovy

15:00, Koberovy

středa 11.10. - Česká Lípa

15:00, Česká Lípa

čtvrtek 12.10. - Semily

15:00, Semily

pátek 13.10. - Cvikov

14:00, Cvikov

pondělí 16.10. - Turnov

úterý 17.10. - Česká Lípa

úterý 17.10. - Liberec

17:00, Liberec

středa 18.10. - Jablonec nad Nisou

čtvrtek 19.10. - Liberec

čtvrtek 19.10. - Liberec

17:00, Liberec

sobota 23.9. - Slezská Ostrava

9:00, Slezská Ostrava

pondělí 25.9. - Proskovice

10:00, Proskovice

pondělí 25.9. - Stará Bělá

10:20, Stará Bělá

pondělí 25.9. - Nová Bělá

10:40, Nová Bělá

pondělí 25.9. - Hrabová

10:50, Hrabová

pondělí 25.9. - Dubina

12:00, Dubina

pondělí 25.9. - Hrabůvka

13:00, Hrabůvka

pondělí 25.9. - Zábřeh

14:00, Zábřeh

pondělí 25.9. - Výškovice

15:00, Výškovice

úterý 26.9. - Bílá

10:00, Bílá

úterý 26.9. - Staré Hamry

10:10, Staré Hamry

úterý 26.9. - Ostravice

10:30, Ostravice

úterý 26.9. - Malenovice

10:50, Malenovice

úterý 26.9. - Frýdlant nad Ostravicí

11:00, Frýdlant nad Ostravicí

úterý 26.9. - Pražmo

11:30, Pražmo

úterý 26.9. - Raškovice

11:40, Raškovice

úterý 26.9. - Vyšní Lhoty

11:50, Vyšní Lhoty

úterý 26.9. - Nižní Lhoty

12:00, Nižní Lhoty

úterý 26.9. - Nošovice

12:10, Nošovice

úterý 26.9. - Vojkovice

12:20, Vojkovice

úterý 26.9. - Dobratice

12:30, Dobratice

úterý 26.9. - Komorní Lhotka

12:40, Komorní Lhotka

úterý 26.9. - Hnojník

14:00, Hnojník

úterý 26.9. - Horní Tošanovice

14:10, Horní Tošanovice

úterý 26.9. - Dolní Domaslavice

14:20, Dolní Domaslavice

úterý 26.9. - Soběšovice

14:30, Soběšovice

úterý 26.9. - Lučina

14:40, Lučina

úterý 26.9. - Pazderna

14:50, Pazderna

úterý 26.9. - Dobrá

15:00, Dobrá

úterý 26.9. - Frýdek - Místek

15:15, Frýdek - Místek

středa 27.9. - Děhylov

10:00, Děhylov

středa 27.9. - Dobroslavice

10:10, Dobroslavice

středa 27.9. - Háj ve Slezsku

10:20, Háj ve Slezsku

středa 27.9. - Mokré Lazce

10:30, Mokré Lazce

středa 27.9. - Nové Sedlice

10:40, Nové Sedlice

středa 27.9. - Štítina

10:50, Štítina

středa 27.9. - Kravaře

11:00, Kravaře

středa 27.9. - Štěpánkovice

13:00, Štěpánkovice

středa 27.9. - Bolatice

13:20, Bolatice

středa 27.9. - Dolní Benešov

13:30, Dolní Benešov

středa 27.9. - Hlučín

13:40, Hlučín

pondělí 2.10. - Býkov-Láryšov

10:00, Býkov-Láryšov

pondělí 2.10. - Krasov

10:30, Krasov

pondělí 2.10. - Čaková

10:40, Čaková

pondělí 2.10. - Bruntál

11:10, Bruntál

pondělí 2.10. - Moravský Kočov

13:30, Moravský Kočov

pondělí 2.10. - Mezina

13:40, Mezina

pondělí 2.10. - Dlouhá Stráň

13:50, Dlouhá Stráň

pondělí 2.10. - Razová

14:00, Razová

pondělí 2.10. - Leskovec nad Moravicí

14:10, Leskovec nad Moravicí

pondělí 2.10. - Staré Heřminovy

14:20, Staré Heřminovy

pondělí 2.10. - Svobodné Heřmanice

14:30, Svobodné Heřmanice

pondělí 2.10. - Velké Heraltice

14:40, Velké Heraltice

pondělí 2.10. - Brumovice

14:50, Brumovice

pondělí 2.10. - Úvalno

15:00, Úvalno

pondělí 2.10. - Krnov

15:10, Krnov

úterý 3.10. - Palkovice

10:00, Palkovice

úterý 3.10. - Staříč

10:20, Staříč

úterý 3.10. - Sviadnov

10:30, Sviadnov

úterý 3.10. - Žabeň

10:40, Žabeň

úterý 3.10. - Paskov

10:50, Paskov

úterý 3.10. - Řepiště

11:00, Řepiště

úterý 3.10. - Vratimov

11:10, Vratimov

úterý 3.10. - Václavovice

11:20, Václavovice

úterý 3.10. - Šenov

11:45, Šenov

úterý 3.10. - Horní Bludovice

12:00, Horní Bludovice

úterý 3.10. - Žermanice

12:15, Žermanice

úterý 3.10. - Bruzovice

12:25, Bruzovice

úterý 3.10. - Sedliště

12:35, Sedliště

úterý 3.10. - Kaňovice

12:45, Kaňovice

úterý 3.10. - Frýdek Místek

13:00, Frýdek Místek

pátek 6.10. - Suchdol nad Odrou

10:00, Suchdol nad Odrou

pátek 6.10. - Vražné

10:15, Vražné

pátek 6.10. - Odry

10:30, Odry

pátek 6.10. - Jakubčovice nad Odrou

10:45, Jakubčovice nad Odrou

pátek 6.10. - Luboměř

11:10, Luboměř

pátek 6.10. - Spálov

11:30, Spálov

pátek 6.10. - Heřmánky

11:40, Heřmánky

pátek 6.10. - Heřmanice u Oder

12:00, Heřmanice u Oder

pátek 6.10. - Větřkovice

12:20, Větřkovice

pátek 6.10. - Radkov

12:45, Radkov

pátek 6.10. - Melč

12:55, Melč

pátek 6.10. - Kružberk

13:10, Kružberk

pátek 6.10. - Nové Lublice

13:25, Nové Lublice

pátek 6.10. - Moravice

13:40, Moravice

pátek 6.10. - Lhotka u Litultovic

13:50, Lhotka u Litultovic

pátek 6.10. - Litultovice

14:00, Litultovice

pátek 6.10. - Dolní Životice

14:10, Dolní Životice

pátek 6.10. - Mikolaje

14:20, Mikolaje

pátek 6.10. - Štáblovice

14:30, Štáblovice

pátek 6.10. - Uhlířov

14:40, Uhlířov

pátek 6.10. - Otice

14:50, Otice

pátek 6.10. - Opava

15:00, Opava

sobota 7.10. - Havířov

pondělí 9.10. - Kujavy

10:00, Kujavy

pondělí 9.10. - Vrchy

10:15, Vrchy

pondělí 9.10. - Březová

10:25, Březová

pondělí 9.10. - Hradec nad Moravicí

10:40, Hradec nad Moravicí

pondělí 9.10. - Slavkov

10:55, Slavkov

pondělí 9.10. - Litultovice

11:10, Litultovice

pondělí 9.10. - Jakartovice

11:20, Jakartovice

pondělí 9.10. - Bratříkovice

11:30, Bratříkovice

pondělí 9.10. - Hlavnice

11:40, Hlavnice

pondělí 9.10. - Jezdkovice

11:50, Jezdkovice

pondělí 9.10. - Stěbořice

12:00, Stěbořice

pondělí 9.10. - Neplachovice

12:10, Neplachovice

pondělí 9.10. - Holasovice

12:30, Holasovice

pondělí 9.10. - Opava

12:40, Opava

úterý 10.10. - Pustějov

10:00, Pustějov

úterý 10.10. - Sedlice

10:25, Sedlice

úterý 10.10. - Libhošť

10:35, Libhošť

úterý 10.10. - Rybí

10:50, Rybí

úterý 10.10. - Štramberk

11:00, Štramberk

úterý 10.10. - Kopřivnice

12:00, Kopřivnice

úterý 10.10. - Hukvaldy

15:00, Hukvaldy

středa 11.10. - Dolní Domaslovice

10:00, Dolní Domaslovice

středa 11.10. - Dolní Tošanovice

10:10, Dolní Tošanovice

středa 11.10. - Třanovice

10:20, Třanovice

středa 11.10. - Vělopolí

10:35, Vělopolí

středa 11.10. - Střítěž

10:45, Střítěž

středa 11.10. - Smilovice

10:55, Smilovice

středa 11.10. - Řeka

11:05, Řeka

středa 11.10. - Ropice

11:25, Ropice

středa 11.10. - Vendryně

11:45, Vendryně

středa 11.10. - Třinec

12:10, Třinec

čtvrtek 12.10. - Nový Jičín

10:00, Nový Jičín

čtvrtek 12.10. - Frenštát pod Radhoštěm

14:00, Frenštát pod Radhoštěm

čtvrtek 12.10. - Kopřivnice

16:00, Kopřivnice

pátek 13.10. - Krnov

10:00, Krnov

pátek 13.10. - Bruntál

14:00, Bruntál

pondělí 16.10. - Frýdlant nad Ostravicí

10:00, Frýdlant nad Ostravicí

pondělí 16.10. - Frýdek Místek

14:00, Frýdek Místek

úterý 17.10. - Opava

10:00, Opava

úterý 17.10. - Hlučín

14:00, Hlučín

středa 18.10. - Český Těšín

12:00, Český Těšín

středa 18.10. - Orlová

14:00, Orlová

středa 18.10. - Havířov

16:00, Havířov

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

10:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

12:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

14:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

15:00, Ostrava střed

čtvrtek 19.10. - Ostrava střed

16:00, Ostrava střed

čtvrtek 5.10. - Pohořelice

18:30, Pohořelice

úterý 10.10. - Hustopeče

18:30, Hustopeče

úterý 17.10. - Moravský Krumlov

18:30, Moravský Krumlov

středa 27.9. - Vyšehrad

15:00, Vyšehrad

pondělí 25.9. - Uhříněves

pondělí 25.9. - Štěrboholy

pondělí 25.9. - Praha 15

15:00, Praha 15

úterý 26.9. - Černý Most

úterý 26.9. - Praha 9

15:00, Praha 9

středa 27.9. - Praha 2

středa 27.9. - Vyšehrad

15:00, Vyšehrad

pátek 29.9. - Praha 11

15:00, Praha 11

pondělí 2.10. - Kamýk

pondělí 2.10. - Lhotka

pondělí 2.10. - Hodkovičky

pondělí 2.10. - Praha 4

15:00, Praha 4

úterý 3.10. - Letná

úterý 3.10. - Praha 7

středa 4.10. - Na Dědině

středa 4.10. - Ruzyně

středa 4.10. - Břevnov

středa 4.10. - Praha 3 (nám. Jiřího z Poděbrad)

čtvrtek 5.10. - Nové Butovice

čtvrtek 5.10. - Dubeč

čtvrtek 5.10. - Koloděje

čtvrtek 5.10. - Královice

čtvrtek 5.10. - Nedvězí

pátek 6.10. - Braník

pátek 6.10. - Újezd

pátek 6.10. - Křeslice

pátek 6.10. - Petrovice

sobota 7.10. - Praha 7

pondělí 9.10. - Praha 11

úterý 10.10. - Praha 6

středa 11.10. - Praha 10

čtvrtek 12.10. - Praha 1

pátek 13.10. - Praha 14

pondělí 16.10. - Praha 13

úterý 17.10. - Praha 2

středa 18.10. - Praha 12

středa 18.10. - Karviná – Fryštát

10:00, Karviná – Fryštát

sobota 23.9. - Havlíčkův Brod

9:00, Havlíčkův Brod

pondělí 25.9. - Hrotovice

pondělí 25.9. - Jaroměřice nad Rokytnou

úterý 26.9. - Jihlava

15:00, Jihlava

středa 27.9. - Třebíč

středa 27.9. - Náměšť nad Oslavou

čtvrtek 28.9. - Habry

čtvrtek 28.9. - Golčův Jeníkov

čtvrtek 28.9. - Chotěboř

čtvrtek 28.9. - Ždírec nad Doubravou

pátek 29.9. - Velké Meziříčí

pátek 29.9. - Velká Bíteš

sobota 30.9. - Světlá nad Sázavou

sobota 30.9. - Ledeč nad Sázavou

pondělí 2.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 3.10. - Třešť

úterý 3.10. - Telč

středa 4.10. - Jemnice

středa 4.10. - Moravské Budějovice

čtvrtek 5.10. - Velká Losenice

čtvrtek 5.10. - Žďár nad Sázavou

pátek 6.10. - Želiv

pondělí 9.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 10.10. - Vyskytná

úterý 10.10. - Nový Rychnov

úterý 10.10. - Křemešník

úterý 10.10. - Horní Cerekev

středa 11.10. - Okříšky

středa 11.10. - Třebíč

čtvrtek 12.10. - Nové Město na Moravě

15:00, Nové Město na Moravě

pátek 13.10. - Nová Cerekev

pátek 13.10. - Kamenice nad Lipou

pátek 13.10. - Žirovnice

pátek 13.10. - Počátky

sobota 14.10. - Přibyslav

sobota 14.10. - Chotěboř

pondělí 16.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 17.10. - Žďár nad Sázavou

středa 18.10. - Pacov

středa 18.10. - Pelhřimov

středa 18.10. - Humpolec

čtvrtek 19.10. - Jihlava

pátek 6.10. - Rakvice

11:30, Rakvice

pátek 6.10. - Podivín

12:30, Podivín

pátek 6.10. - Lednice

13:30, Lednice

pátek 6.10. - Hlohovec

14:30, Hlohovec

pátek 6.10. - Valtice

15:15, Valtice

pátek 6.10. - Břeclav

16:30, Břeclav

úterý 10.10. - Šakvice

12:45, Šakvice

úterý 10.10. - Zaječí

13:30, Zaječí

úterý 10.10. - Dolní Dunajovice

14:30, Dolní Dunajovice

úterý 10.10. - Drnholec

15:15, Drnholec

úterý 10.10. - Mikulov

16:00, Mikulov

čtvrtek 19.10. - Hustopeče

12:00, Hustopeče

čtvrtek 19.10. - Mikulov

14:00, Mikulov

čtvrtek 19.10. - Břeclav

16:00, Břeclav

pátek 29.9. - Černá Hora

12:00, Černá Hora

pátek 29.9. - Bořitov

13:00, Bořitov

pátek 29.9. - Doubravice nad Svitavou

14:00, Doubravice nad Svitavou

pátek 29.9. - Rájec-Jestřebí

15:00, Rájec-Jestřebí

pátek 29.9. - Ráječko

16:00, Ráječko

pátek 29.9. - Blansko

17:00, Blansko

úterý 3.10. - Žďárná

11:45, Žďárná

úterý 3.10. - Lhota Rapotina

12:30, Lhota Rapotina

úterý 3.10. - Jabloňany

13:15, Jabloňany

úterý 3.10. - Drnovice

14:00, Drnovice

úterý 3.10. - Lysice

14:45, Lysice

úterý 3.10. - Boskovice

16:00, Boskovice

středa 18.10. - Letovice

13:00, Letovice

středa 18.10. - Boskovice

14:30, Boskovice

středa 18.10. - Blansko

16:00, Blansko

úterý 26.9. - Mutěnice

11:30, Mutěnice

úterý 26.9. - Dubňany

12:45, Dubňany

úterý 26.9. - Ratíškovice

14:00, Ratíškovice

úterý 26.9. - Rohatec

15:00, Rohatec

úterý 26.9. - Hodonín

16:00, Hodonín

středa 4.10. - Vnorovy

11:30, Vnorovy

středa 4.10. - Lipov

12:45, Lipov

středa 4.10. - Velká nad Veličkou

13:45, Velká nad Veličkou

středa 4.10. - Blatnice pod Svatým Antonínkem

15:00, Blatnice pod Svatým Antonínkem

středa 4.10. - Veselí nad Moravou

16:00, Veselí nad Moravou

pondělí 9.10. - Ždánice

12:30, Ždánice

pondělí 9.10. - Bukovany

13:45, Bukovany

pondělí 9.10. - Kostelec

14:30, Kostelec

pondělí 9.10. - Bzenec

15:15, Bzenec

pondělí 9.10. - Veselí nad Moravou

16:30, Veselí nad Moravou

pondělí 16.10. - Prušánky

11:00, Prušánky

pondělí 16.10. - Mikulčice

12:00, Mikulčice

pondělí 16.10. - Lužice

12:45, Lužice

pondělí 16.10. - Petrov

13:50, Petrov

pondělí 16.10. - Strážnice

14:30, Strážnice

pondělí 16.10. - Hodonín

16:00, Hodonín

úterý 3.10. - Otnice

11:15, Otnice

úterý 3.10. - Nížkovice

12:55, Nížkovice

úterý 3.10. - Zbýšov

13:50, Zbýšov

úterý 3.10. - Křenovice

14:30, Křenovice

úterý 3.10. - Slavkov u Brna

15:15, Slavkov u Brna

úterý 3.10. - Bučovice

16:45, Bučovice

pátek 13.10. - Slavkov u Brna

12:00, Slavkov u Brna

pátek 13.10. - Bučovice

14:15, Bučovice

pátek 13.10. - Vyškov

15:30, Vyškov

úterý 26.9. - Miroslav

12:30, Miroslav

úterý 26.9. - Hostěradice

13:55, Hostěradice

úterý 26.9. - Únanov

15:00, Únanov

úterý 26.9. - Znojmo

16:00, Znojmo

pátek 6.10. - Hrušovany nad Jevišovkou

12:00, Hrušovany nad Jevišovkou

pátek 6.10. - Vranov nad Dyjí

13:50, Vranov nad Dyjí

pátek 6.10. - Nový Šaldorf-Sedlešovice

14:50, Nový Šaldorf-Sedlešovice

pátek 6.10. - Dobšice

15:30, Dobšice

pátek 6.10. - Znojmo

16:30, Znojmo

pátek 13.10. - Znojmo

13:00, Znojmo

pátek 29.9. - Modřice

10:30, Modřice

pátek 29.9. - Želešice

11:30, Želešice

pátek 29.9. - Ořechov

12:10, Ořechov

pátek 29.9. - Syrovice

13:00, Syrovice

pátek 29.9. - Dolní Kounice

13:45, Dolní Kounice

pátek 29.9. - Oslavany

14:45, Oslavany

pátek 29.9. - Oslavany

16:00, Oslavany

středa 4.10. - Křepice

10:15, Křepice

středa 4.10. - Velké Němčice

10:55, Velké Němčice

středa 4.10. - Nosislav

11:30, Nosislav

středa 4.10. - Přísnotice

13:00, Přísnotice

středa 4.10. - Žabčice

14:00, Žabčice

středa 4.10. - Vranovice

15:00, Vranovice

středa 4.10. - Pohořelice

16:00, Pohořelice

úterý 10.10. - Rajhrad

11:30, Rajhrad

úterý 10.10. - Rajhradice

12:15, Rajhradice

úterý 10.10. - Blučina

13:00, Blučina

úterý 10.10. - Židlochovice

13:45, Židlochovice

úterý 10.10. - Moravský Krumlov

15:45, Moravský Krumlov

úterý 10.10. - Fryčovice

15:30, Fryčovice

úterý 10.10. - Ostrava – Hrabůvka

16:00, Ostrava – Hrabůvka

pondělí 25.9. - Brno

15:00, Brno

pondělí 25.9. - Brno – Řečkovice

16:10, Brno – Řečkovice

pondělí 25.9. - Brno – Královo Pole

16:55, Brno – Královo Pole

sobota 30.9. - Klimkovice – Hýlov

14:00, Klimkovice – Hýlov

středa 4.10. - Ostrava

10:00, Ostrava

sobota 7.10. - Klimkovice

10:00, Klimkovice

neděle 24.9. - Rebešovice

neděle 24.9. - Popovice

neděle 24.9. - Otmarov

neděle 24.9. - Opatovice

neděle 24.9. - Holasice

neděle 24.9. - Vojkovice

neděle 24.9. - Unkovice

neděle 24.9. - Moutnice

neděle 24.9. - Těšany

neděle 24.9. - Borkovany

neděle 24.9. - Šitbořice

neděle 24.9. - Nikolčice

čtvrtek 12.10. - Žatec

14:00, Žatec

úterý 26.9. - Louny

14:00, Louny

pondělí 16.10. - Louny

14:00, Louny

úterý 3.10. - Louny

14:00, Louny

sobota 23.9. - Fryšták

15:00, Fryšták

neděle 24.9. - Hostětín

10:00, Hostětín

středa 27.9. - Zlín – Malenovice

16:00, Zlín – Malenovice

pátek 29.9. - Vsetín

15:00, Vsetín

pátek 29.9. - Bystřice pod Hostýnem

17:00, Bystřice pod Hostýnem

sobota 30.9. - Kroměříž

10:00, Kroměříž

středa 4.10. - Morkovice-Slížany

15:00, Morkovice-Slížany

neděle 8.10. - Rožnov pod Radhoštěm

10:00, Rožnov pod Radhoštěm

sobota 14.10. - Otrokovice

11:15, Otrokovice

pondělí 16.10. - Valašské Meziříčí

15:30, Valašské Meziříčí

úterý 17.10. - Holešov

15:00, Holešov

čtvrtek 5.10. - MČ Praha 5, ul. Plzeňská

úterý 3.10. - Náchod

10:00, Náchod

sobota 23.9. - Choceň

sobota 23.9. - Běstovice

sobota 23.9. - Koldín

sobota 23.9. - Zálší

sobota 23.9. - České Heřmanice

neděle 24.9. - Zámrsk

neděle 24.9. - Dobříkov

neděle 24.9. - Sruby

neděle 24.9. - Slatina

neděle 24.9. - Vysoké Mýto

sobota 23.9. - Kraslice

neděle 24.9. - Ostrov

pondělí 25.9. - Chyše

pondělí 25.9. - Valeč

pondělí 25.9. - Verušičky

pondělí 25.9. - Stružná

pondělí 25.9. - Andělská Hora

úterý 26.9. - Svatava

úterý 26.9. - Lomnice

úterý 26.9. - Vintířov

úterý 26.9. - Vřesová

úterý 26.9. - Jindřichovice

úterý 26.9. - Oloví

středa 27.9. - Březová

středa 27.9. - Stanovice

středa 27.9. - Pila

středa 27.9. - Kolová

čtvrtek 28.9. - Šemnice

čtvrtek 28.9. - Kyselka

čtvrtek 28.9. - Kyselka – Radošov

čtvrtek 28.9. - Vojkovice

čtvrtek 28.9. - Velichov

čtvrtek 28.9. - Stráž nad Ohří

pátek 29.9. - Karlovy Vary

pátek 29.9. - Cheb

neděle 1.10. - Královské Poříčí

neděle 1.10. - Nové Sedlo

neděle 1.10. - Staré Sedlo

pondělí 2.10. - Bukovany

pondělí 2.10. - Kaceřov

pondělí 2.10. - Milhostov

pondělí 2.10. - Krajková

pondělí 2.10. - Josefov

pondělí 2.10. - Habartov

úterý 3.10. - Mírová

úterý 3.10. - Chodov

úterý 3.10. - Božičany

úterý 3.10. - Nová Role

úterý 3.10. - Děpoltovice

středa 4.10. - Hranice

středa 4.10. - Krásná

středa 4.10. - Libá

středa 4.10. - Třebeň

pátek 6.10. - Velká Hleďsebe

pátek 6.10. - Drmoul

pátek 6.10. - Tři Sekery

pátek 6.10. - Trstěnice

pátek 6.10. - Zádub-Závišín

pátek 6.10. - Valy

pondělí 9.10. - Kraslice

pondělí 9.10. - Bublava

pondělí 9.10. - Stříbrná

pondělí 9.10. - Šindelová

pondělí 9.10. - Rotava

úterý 10.10. - Vysoká Pec – Rudné

úterý 10.10. - Přebuz

středa 11.10. - Dalovice

středa 11.10. - Otovice

středa 11.10. - Sadov

středa 11.10. - Hájek

čtvrtek 12.10. - Mariánské Lázně

čtvrtek 12.10. - Lázně Kynžvart

čtvrtek 12.10. - Dolní Žandov

čtvrtek 12.10. - Lipová

čtvrtek 12.10. - Stará Voda

neděle 15.10. - Mariánské Lázně

sobota 7.10. - Luby

sobota 7.10. - Plesná

sobota 7.10. - Hazlov

sobota 7.10. - Aš

sobota 7.10. - Františkovy Lázně

sobota 7.10. - Skalná

středa 27.9. - Bezděkov

středa 27.9. - Choltice

středa 27.9. - Svinčany

středa 27.9. - Stojice

středa 27.9. - Bukovina u Přelouče

středa 27.9. - Turkovice

středa 27.9. - Sovolusky

středa 27.9. - Urbanice

středa 27.9. - Lipoltice

středa 27.9. - Poběžovice u Přelouče

středa 27.9. - Mokošín

středa 4.10. - Staré Hradiště

středa 4.10. - Staré Hradiště – Hradiště na Písku

středa 4.10. - Srch

středa 4.10. - Stéblová

středa 4.10. - Staré Ždánice

středa 4.10. - Podůlšany

středa 4.10. - Libišany

středa 4.10. - Opatovice nad Labem – Pohřebačka

středa 4.10. - Opatovice nad Labem

středa 4.10. - Čeperka

středa 4.10. - Hrobice

čtvrtek 5.10. - Staré Hradiště – Brozany

čtvrtek 5.10. - Ráby

čtvrtek 5.10. - Němčice

čtvrtek 5.10. - Dříteč

čtvrtek 5.10. - Bukovina nad Labem

čtvrtek 5.10. - Borek

čtvrtek 5.10. - Újezd u Sezemic

čtvrtek 5.10. - Rokytno – Bohumileč

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Dražkov

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Lukovna

čtvrtek 5.10. - Kunětice

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Počaply

čtvrtek 5.10. - Sezemice

pátek 6.10. - Mikulovice

pátek 6.10. - Ostřešany

pátek 6.10. - Úhřetická Lhota

pátek 6.10. - Kostěnice

pátek 6.10. - Moravany

pátek 6.10. - Moravany – Platěnice

pátek 6.10. - Dašice – Prachovice

pátek 6.10. - Slepotice

pátek 6.10. - Moravany – Čeradice

pátek 6.10. - Moravany – Turov

pátek 6.10. - Uhersko

pátek 6.10. - Trusnov

pátek 6.10. - Trusnov – Žíka

sobota 23.9. - Moravany

sobota 23.9. - Nebovidy

sobota 23.9. - Střelice

sobota 23.9. - Troubsko

sobota 23.9. - Tetčice

sobota 23.9. - Rosice

sobota 23.9. - Ostrovačice

sobota 23.9. - Říčany

sobota 23.9. - Říčky

sobota 23.9. - Domašov

sobota 23.9. - Rudka

sobota 23.9. - Zálesná Zhoř

sobota 23.9. - Stanoviště

sobota 23.9. - Újezd u Rosic

sobota 23.9. - Zbraslav

sobota 23.9. - Litostrov

sobota 23.9. - Zastávka

sobota 23.9. - Příbram na Moravě

sobota 23.9. - Vysoké Popovice

sobota 23.9. - Zakřany

sobota 23.9. - Lukovany

sobota 23.9. - Ketkovice

sobota 23.9. - Čučice

sobota 23.9. - Oslavany

sobota 23.9. - Zbýšov

sobota 23.9. - Babice u Rosic

sobota 23.9. - Neslovice

sobota 23.9. - Ivančice

sobota 23.9. - Nová Ves

sobota 23.9. - Senorady

sobota 23.9. - Biskoupky

sobota 23.9. - Jamolice

sobota 23.9. - Dolní Dubňany

sobota 23.9. - Horní Dubňany

sobota 23.9. - Rešice

sobota 23.9. - Tulešice

sobota 23.9. - Vémyslice

sobota 23.9. - Rybníky

sobota 23.9. - Dobřínsko

sobota 23.9. - Moravský Krumlov

sobota 23.9. - Moravský Krumlov – Polánka

sobota 23.9. - Moravský Krumlov – Rokytná

sobota 23.9. - Ivančice – Budkovice

sobota 23.9. - Ivančice

sobota 23.9. - Nové Bránice

sobota 23.9. - Moravské Bránice

sobota 23.9. - Hlína

sobota 23.9. - Radostice

sobota 23.9. - Prštice

sobota 23.9. - Silůvky

sobota 23.9. - Ořechov

sobota 23.9. - Mělčany

sobota 23.9. - Bratčice

sobota 23.9. - Sobotovice

sobota 23.9. - Ledce

sobota 23.9. - Hrušovany u Brna

sobota 23.9. - Židlochovice

sobota 23.9. - Vojkovice

sobota 23.9. - Holasice

sobota 23.9. - Rajhrad

sobota 23.9. - Rajhradice

sobota 23.9. - Rebešovice

sobota 23.9. - Brno

sobota 23.9. - Jičín

9:00, Jičín

sobota 23.9. - Hořice

12:00, Hořice

Modrá vlna: Celá ČR

  • sobota 23. září
    Hlinsko
  • sobota 23. září
    Lhota
  • sobota 23. září
    Choceň
  • sobota 23. září
    Běstovice
  • sobota 23. září
    Koldín
  • sobota 23. září
    Zálší
  • sobota 23. září
    České Heřmanice
  • sobota 23. září
    Kraslice
  • sobota 23. září
    Moravany
  • sobota 23. září
    Nebovidy