pátek 8.9. - Brno

15:00, park u Šelepky, Šelepova

úterý 22.8. - Zlín

20:00, náměstí Míru

středa 23.8. - Jindřichův Hradec

20:00, Gymnázium V.Nováka, park pod gymnáziem

čtvrtek 7.9. - Veselí nad Moravou

15:00, zámecký park u Orchestry

čtvrtek 7.9. - Náchod

20:00, Masarykovo máměstí

úterý 15.8. - Kroměříž

20:00, Velké náměstí

úterý 5.9. - Boskovice

20:15, Masarykovo náměstí

čtvrtek 31.8. - Židlochovice

20:15, Letní kino, ul. Kpt. Rubena

středa 30.8. - Únanov

20:15, plocha u fotbalového hřiště

neděle 3.9. - Vyškov

20:15, Masarykovo náměstí

sobota 19.8. - Vacenovice

20:15, fotbalový areál, ul. U Hřiště

pátek 25.8. - Lomnice

20:15, náměstí Palackého

středa 16.8. - Benátky nad Jizerou I

20:30, Husovo náměstí

středa 30.8. - Tábor

20:00, Žižkovo náměstí

čtvrtek 17.8. - Vsetín

20:00, Svárov

sobota 2.9. - Letovice

20:15, Masarykovo náměstí

čtvrtek 10.8. - Slaný

20:30, Masarykovo náměstí

sobota 26.8. - Český Krumlov

20:00, vodácký kemp Nové Spolí

středa 16.8. - Uherské Hradiště

20:00, Masarykovo nám.

pátek 25.8. - České Budějovice

20:00, Nám. Přemysla Otakara II.

středa 6.9. - Brno

17:00, Hřiště Tatran Kohoutovice, Voříškova ul.

neděle 27.8. - Blatná

20:00, Náměstí J.A.Komenského

úterý 29.8. - Písek

20:00, Palackého sady

pátek 18.8. - Nymburk

20:30, Park Pod Hradbami, Nymburk, 28802

pátek 11.8. - Kralupy nad Vltavou

20:30, sídl. U Cukrovaru

neděle 13.8. - Brandýs nad Labem

20:30, Masarykovo náměstí

neděle 6.8. - Mělník

20:30, náměstí Míru

úterý 29.8. - Vranovská přehrada

20:15, Vranovská pláž, Letní kino

úterý 5.9. - Nýřany

20:30, Jana Žižky - atletický stadion

pátek 1.9. - Břeclav

15:00, ZRUŠENO!!!

čtvrtek 17.8. - Černošice

20:30, Mokropeská pláž

neděle 27.8. - Blansko

20:15, nám. Republiky

sobota 26.8. - Brno

15:00, Brněnská přehrada u přístaviště

sobota 19.8. - Hostomice

20:30, areál SK Hostomice, U Hřiště

pátek 18.8. - Modřice

20:15, Areál Pod Kaštany, ul. Tyršova

čtvrtek 24.8. - Prachatice

20:00, Velké náměstí

středa 9.8. - Příbram VII

20:30, náměstí 17. listopadu

úterý 15.8. - Říčany

20:30, Masarykovo nám.

neděle 20.8. - Jihlava

20:30, Masarykovo nám.

sobota 19.8. - Nový Jičín

20:00, restaurace Nové Slunce, Husova 1241/3

neděle 20.8. - Orlová

20:00, areál letního kina - Letňák

středa 30.8. - Kopřivnice

20:00, koupaliště, Husova 49/36

středa 23.8. - Frýdek Místek

20:00, náměstí Svobody

čtvrtek 24.8. - Třinec

20:00, nám. Svobody

neděle 27.8. - Ostrava

20:00, Komenského sady - před památníkem Rudé armády

pátek 1.9. - Opava

20:00, Horní náměstí (za Slezankou)

středa 23.8. - Prostějov

21:00, u sochy TGM

čtvrtek 24.8. - Přerov

20:30, park Michalov

úterý 12.9. - Jeseník

20:30, Masarykovo náměstí

středa 13.9. - Šumperk

20:30, areál firmy ŠMR, 8.května 913/20

čtvrtek 14.9. - Olomouc

21:00, Horní náměstí

úterý 29.8. - Vysoké Mýto

20:00, nám. Přemysla Otakara II.

neděle 10.9. - Pardubice – Studánka

20:00, Erno Košťála 870

neděle 13.8. - Most

20:00, 1. náměstí

úterý 12.9. - Česká Lípa

20:00, U Vodního hradu 63

úterý 15.8. - Roudnice nad Labem

20:00, nádvoří Zámku Roudnice

středa 16.8. - Rumburk

20:00, Náměstí Lužické

neděle 20.8. - Louny

20:00, Mírové náměstí

úterý 22.8. - Děčín

21:00, Smetanovo nábřeží

čtvrtek 7.9. - Ústí nad Labem

20:00, Lidické náměstí

pátek 8.9. - Litoměřice

20:00, Mírové náměstí

sobota 9.9. - Teplice

21:00, Šanovská Mušle

středa 13.9. - Jablonec nad Nisou

20:00, Mírové náměstí 488/16

čtvrtek 14.9. - Liberec III-Jeřáb

20:00, nám. Dr. E. Beneše 5/13

pátek 15.9. - Semily

20:00, Ostrov 29, Semily, 51301

sobota 16.9. - Turnov – Dolánky u Turnova

20:00, č.p. 12, Turnov – Dolánky u Turnova

neděle 10.9. - Chomutov

20:00, letní kino

středa 6.9. - Líbeznice

20:30, areál zdraví, Líbeznice

sobota 19.8. - Beroun – Beroun-Město

20:30, Letní kino, Na Kaplance

neděle 3.9. - Horažďovice, Česká republika

20:30, Zámecký park - parkán

pátek 8.9. - Hradec Králové

20:00, Orlické nábřeží 1271/2, Hradec Králové, 50003

středa 6.9. - Chotěšov

20:30, Klášter Chotěšov

čtvrtek 7.9. - Rokycany

20:30, Čechova 1155

pátek 8.9. - Poběžovice

20:30, zámecký park horní část

sobota 9.9. - Chodová Planá

20:30, Pohraniční stráže 197, areál zámku

neděle 20.8. - Roztoky

20:30, areál Sokola, Tyršovo nám., Roztoky, 25263

úterý 22.8. - Benešov

20:30, PULSE Wellness and Fitness, Hodějovského, Benešov, 25601

středa 23.8. - Rakovník I

20:30, Husovo náměstí, Rakovník I, 26901

čtvrtek 24.8. - Hořovice

20:30, Palackého náměstí

pátek 25.8. - Kutná Hora – Vnitřní Město

20:30, Palackého náměstí

sobota 26.8. - Mladá Boleslav I

20:30, Staroměstské náměstí, Mladá Boleslav I, 29301

neděle 27.8. - Kladno

20:30, zámecká zahrada, Kladno, 27201

středa 30.8. - Kolín II

20:30, areál Vodního světa, Kolín II

sobota 9.9. - Trutnov – Vnitřní Město

20:00, Krakonošovo náměstí 21, Trutnov – Vnitřní Město, 54101

neděle 10.9. - Jičín – Valdické Předměstí

20:00, Pod Koštofránkem 81, Jičín – Valdické Předměstí, 50601

úterý 29.8. - MČ Praha 17 (Řepy)

19:45, Žalanského 291, zelená plocha naproti úřadu MČ

pátek 1.9. - MČ Praha - Dubeč

19:45, víceúčelová plocha za Tesco expres při ul. Městská

úterý 5.9. - MČ Praha 5

19:45, Smíchovská náplavka

úterý 5.9. - MČ Praha 13

19:45, Sluneční náměstí

středa 6.9. - Praha 12

19:45, Modřany, Sofijské náměstí, před Priorem

středa 13.9. - MČ Praha 10

19:45, Kubánské náměstí

sobota 2.9. - MČ Praha 2

19:45, Riegrovy sady - atletický ovál

úterý 12.9. - MČ Praha 7

19:45, Letenská pláň

čtvrtek 31.8. - MČ Praha 6

19:45, předpolí obory Hvězda

neděle 10.9. - Nový Jičín

20:00, restaurace Nové Slunce, Husova 1241/3

pátek 15.9. - Opava

20:00, Horní náměstí (za Slezankou)

pondělí 11.9. - MČ Praha - Dubeč

19:45, víceúčelová plocha za Tesco expres při ul. Městská

Celá ČR

  • neděle 6. srpna ve 20:30, Mělník
    náměstí Míru
  • středa 9. srpna ve 20:30, Příbram VII
    náměstí 17. listopadu
  • čtvrtek 10. srpna ve 20:30, Slaný
    Masarykovo náměstí
  • pátek 11. srpna ve 20:30, Kralupy nad Vltavou
    sídl. U Cukrovaru
  • neděle 13. srpna ve 20:00, Most
    1. náměstí
  • neděle 13. srpna ve 20:30, Brandýs nad Labem
    Masarykovo náměstí
  • úterý 15. srpna ve 20:00, Kroměříž
    Velké náměstí
  • úterý 15. srpna ve 20:00, Roudnice nad Labem
    nádvoří Zámku Roudnice
  • úterý 15. srpna ve 20:30, Říčany
    Masarykovo nám.
  • středa 16. srpna ve 20:00, Uherské Hradiště
    Masarykovo nám.