Michal Kortyš

kandidát na hejtmana


rok narození 1962

povolání náměstek hejtmana Pardubického kraje


2. Alexandr Krejčíř

*1960, ředitel společnosti, předseda Sdružení přátel Pardubického kraje

3. Magda Křivanová

*1965, historička Národní památkový ústav, Soubor lidových staveb Vysočina

4. Ladislav Valtr

*1970, krajský zdravotní rada

5. Irena Burešová

*1957, starostka města Přelouč, ekonomka

6. Jaroslav Martinů

*1959, starosta města Polička, hospodář Rybářského sdružení Vysočina Polička

7. Jan Čechlovský

*1974, neuvolněný místostarosta města Chrudim

8. Pavel Svoboda

*1965, technik ve Výukovém a výzkumném centru pro dopravu Dopravní fakulty Jana Pernera

9. Stanislava Švarcová

*1965, ředitelka Základní školy speciální Lanškroun

10. Pavel Čížek

*1966, místostarosta města Svitavy

11. Jiří Dytrt

*1970, starosta města Žamberk

12. Michaela Sodomková

*1977, dětská sestra - specialistka na intenzivní péči v neonatologii a pediatrii

13. Petr Kvaš

*1965, správce informačních systémů

14. Josef Kopecký

*1980, ředitel Kulturního centra, ředitel a umělecký šéf Divadla TRIARIUS, herec a režisér, pedagog herectví

15. Miloslav Sejkora

*1964, starosta města Bystré

16. Josef Janeček

*1957, úředník kraje

17. Jan Švadlenka

*1981, buněčný biolog

18. Ing. Miroslav Antal
*1983, vedoucí kontroly kvality
19. Matouš Pořický
*1975, ředitel stavební společnosti, místostarosta města Ústí nad Orlicí
20. Kateřina Jánská
*1975, správce městské zeleně
21. Ing. Pavel Uhlíř
*1975, manažer Dětského folklórního souboru Perníček Pardubice, pořadatel charitativních projektů pro zdravotně a mentálně postižené děti
22. Ing. Martin Kozáček
*1970, stavební projektant, společník firmy
23. Ing. Leoš Příhoda
*1983, jednatel společnosti, fotbalový trenér
24. Mgr. Lenka Klimplová, Ph.D., M.A.
*1979, lektorka na VŠ v oblasti managmentu lidských zdrojů
25. Mgr. Alena Stránská
*1965, učitelka Základní školy Heřmanův Městec
26. Josef Kuběnka
*1950, ředitel domova důchodců
27. Bc. Martina Čížková, DiS.
*1973, sociální pracovnice, členka republikového výboru Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí ČR, předsedkyně klubu Pohoda Svitavy
28. RNDr. Josef Ošťádal
*1957, referent projektu úřadu práce
29. Jaroslav Růžička
*1984, jednatel společnosti
30. MUDr. Pavel Kropáček
*1956, chirurg
31. Mgr. Kateřina Drábková Bíbusová
*1981, ředitelka neziskové organizace pro dospělé lidi s mentálním postižením
32. MUDr. Harald Čadílek
*1965, primář gynekologicko - porodnického oddělení
34. Mgr. Petr Máca
*1971, jednatel nestátního zdravotnického zařízení, radiologický asistent, předseda Grémia ambulantní radiologie
35. Bc. Jiří Kubeš
*1977, ředitel mezinárodní asociace
36. Romana Stoklasová
*1969, vedoucí fyzioterapeut v Hamzově odborné léčebně
37. Ing. Petr Krátký
*1971, ředitel společnosti
38. Mgr. Pavel Brandejs
*1975, právník města Litomyšl
39. Ing. Kateřina Rašková
*1979, projektová manažerka Magistrátu města Pardubice
40. Radek Chlada
*1964, manažer exportu v Backer Elektro CZ
41. RNDr. Vlastimil Hruška
*1950, bývalý personální manažer
42. Dalibor Adam
*1961, správce budov Státního okresního archivu Ústí nad Orlicí
43. Ing. Jiří Nezval
*1960, autorizovaný stavitel, zaměstnanec Správy a údržby silnic Pardubického kraje
44. Petr Fila
*1967, fyzioterapeut
45. Bc. František Šenk
*1952, podnikatel
46. Petr Vojtěchovský
*1945, autorizovaný stavitel
47. Ladislav Báča
*1975, manažer - obchodní ředitel
48. Ing. Petr Juchelka
*1969, daňový poradce