sobota 2.9. - Kroměříž

sobota 2.9. - Zlín

pondělí 4.9. - Rožnov pod Radhoštěm

pondělí 4.9. - Horní Bečva

pondělí 4.9. - Dolní Bečva

úterý 5.9. - Otrokovice

úterý 5.9. - Napajedla

středa 6.9. - Bystřice pod Hostýnem

čtvrtek 7.9. - Uherský Brod

čtvrtek 7.9. - Nivnice

pátek 8.9. - Zubří

pátek 8.9. - Valašské Meziříčí

pondělí 11.9. - Kroměříž

úterý 12.9. - Huslenky

úterý 12.9. - Hovězí

úterý 12.9. - Vsetín

středa 13.9. - Uherský Brod

15:00, Uherský Brod

středa 13.9. - Prakšice

16:15, Prakšice

středa 13.9. - Pašovice

16:50, Pašovice

čtvrtek 14.9. - Vizovice

15:00, Vizovice

čtvrtek 14.9. - Slušovice

15:30, Slušovice

čtvrtek 14.9. - Zlín

16:00, Zlín

pátek 15.9. - Horní Bečva

14:15, Horní Bečva

pátek 15.9. - Rožnov pod Radhoštěm

15:00, Rožnov pod Radhoštěm

sobota 16.9. - Boršice

15:00, Boršice

neděle 17.9. - Holešov

10:00, Holešov

pondělí 18.9. - Ratiboř

13:45, Ratiboř

pondělí 18.9. - Jablůnka

14:00, Jablůnka

pondělí 18.9. - Valašské Meziříčí

15:00, Valašské Meziříčí

úterý 19.9. - Uherské Hradiště

14:30, Uherské Hradiště

úterý 19.9. - Bílovice

15:50, Bílovice

úterý 19.9. - Březolupy

16:15, Březolupy

středa 20.9. - Luhačovice

15:00, Luhačovice

středa 20.9. - Petrůvka

16:00, Petrůvka

středa 20.9. - Dolní Lhota

16:10, Dolní Lhota

čtvrtek 21.9. - Hulín

15:00, Hulín

čtvrtek 21.9. - Pravčice

16:00, Pravčice

čtvrtek 21.9. - Břest

16:15, Břest

pátek 22.9. - Nový Hrozenkov

15:00, Nový Hrozenkov

pátek 22.9. - Karolinka

16:00, Karolinka

pátek 22.9. - Velké Karlovice

16:30, Velké Karlovice

sobota 23.9. - Fryšták

15:00, Fryšták

sobota 23.9. - Holešov

15:30, Holešov

neděle 24.9. - Hostětín

10:00, Hostětín

pondělí 25.9. - Uherské Hradiště

15:00, Uherské Hradiště

úterý 26.9. - Chropyně

15:00, Chropyně

úterý 26.9. - Kroměříž

15:30, Kroměříž

středa 27.9. - Napajedla

15:00, Napajedla

středa 27.9. - Pohořelice

15:30, Pohořelice

středa 27.9. - Zlín – Malenovice

16:00, Zlín – Malenovice

pátek 29.9. - Vsetín

15:00, Vsetín

pátek 29.9. - Bystřice pod Hostýnem

17:00, Bystřice pod Hostýnem

sobota 30.9. - Tlumačov

9:00, Tlumačov

sobota 30.9. - Hulín

9:30, Hulín

sobota 30.9. - Kroměříž

10:00, Kroměříž

neděle 1.10. - Slavičín

9:00, Slavičín

neděle 1.10. - Vlachovice

9:40, Vlachovice

neděle 1.10. - Štítná nad Vláří-Popov

10:20, Štítná nad Vláří-Popov

pondělí 2.10. - Uherský Ostroh

15:10, Uherský Ostroh

pondělí 2.10. - Ostrožská Nová Ves

15:40, Ostrožská Nová Ves

pondělí 2.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

úterý 3.10. - Valašská Polanka

14:15, Valašská Polanka

úterý 3.10. - Vsetín

15:00, Vsetín

středa 4.10. - Morkovice-Slížany

15:00, Morkovice-Slížany

středa 4.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 5.10. - Valašské Klobouky

15:00, Valašské Klobouky

čtvrtek 5.10. - Brumov-Bylnice

16:00, Brumov-Bylnice

pátek 6.10. - Bojkovice

15:00, Bojkovice

pátek 6.10. - Pitín

15:30, Pitín

pátek 6.10. - Hostětín

15:50, Hostětín

pátek 6.10. - Komňa

16:10, Komňa

sobota 7.10. - Střítež nad Bečvou

9:30, Střítež nad Bečvou

sobota 7.10. - Vidče

9:50, Vidče

sobota 7.10. - Valašské Meziříčí

10:00, Valašské Meziříčí

neděle 8.10. - Jarcová

9:00, Jarcová

neděle 8.10. - Mikulůvka

9:30, Mikulůvka

neděle 8.10. - Rožnov pod Radhoštěm

10:00, Rožnov pod Radhoštěm

pondělí 9.10. - Kunovice

15:00, Kunovice

pondělí 9.10. - Staré Město

15:30, Staré Město

pondělí 9.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

úterý 10.10. - Lípa

15:00, Lípa

úterý 10.10. - Želechovice nad Dřevnicí

15:30, Želechovice nad Dřevnicí

úterý 10.10. - Zlín

16:00, Zlín

středa 11.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 12.10. - Vsetín

16:00, Vsetín

pátek 13.10. - Bystřice pod Hostýnem

15:00, Bystřice pod Hostýnem

pátek 13.10. - Prusinovice

16:00, Prusinovice

sobota 14.10. - Fryšták

10:00, Fryšták

sobota 14.10. - Lukov

10:30, Lukov

sobota 14.10. - Otrokovice

11:15, Otrokovice

neděle 15.10. - Bánov

9:00, Bánov

neděle 15.10. - Uherský Brod

10:00, Uherský Brod

pondělí 16.10. - Liptál

15:00, Liptál

pondělí 16.10. - Valašské Meziříčí

15:30, Valašské Meziříčí

úterý 17.10. - Holešov

15:00, Holešov

úterý 17.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

středa 18.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

čtvrtek 19.10. - Zlín

16:00, Zlín

Modrá vlna: Zlínský kraj

  • sobota 2. září
    Kroměříž
  • sobota 2. září
    Zlín
  • pondělí 4. září
    Rožnov pod Radhoštěm
  • pondělí 4. září
    Horní Bečva
  • pondělí 4. září
    Dolní Bečva
  • úterý 5. září
    Otrokovice
  • úterý 5. září
    Napajedla
  • středa 6. září
    Bystřice pod Hostýnem
  • středa 6. září
    Rajnochovice
  • čtvrtek 7. září
    Uherský Brod
  • čtvrtek 7. září
    Nivnice
  • pátek 8. září
    Zubří
  • pátek 8. září
    Valašské Meziříčí
  • pondělí 11. září
    Kroměříž
  • pondělí 11. září
    Kojetín
  • úterý 12. září
    Huslenky
  • úterý 12. září
    Hovězí
  • úterý 12. září
    Vsetín
  • středa 13. září v 15:00
    Uherský Brod
  • středa 13. září v 16:15
    Prakšice
  • středa 13. září v 16:50
    Pašovice
  • čtvrtek 14. září v 15:00
    Vizovice
  • čtvrtek 14. září v 15:30
    Slušovice
  • čtvrtek 14. září v 16:00
    Zlín
  • pátek 15. září v 14:15
    Horní Bečva
  • pátek 15. září v 15:00
    Rožnov pod Radhoštěm
  • sobota 16. září v 15:00
    Boršice
  • neděle 17. září v 10:00
    Holešov
  • pondělí 18. září v 13:45
    Ratiboř
  • pondělí 18. září v 14:00
    Jablůnka
  • pondělí 18. září v 15:00
    Valašské Meziříčí
  • úterý 19. září v 14:30
    Uherské Hradiště
  • úterý 19. září v 15:50
    Bílovice
  • úterý 19. září v 16:15
    Březolupy
  • středa 20. září v 15:00
    Luhačovice
  • středa 20. září v 16:00
    Petrůvka
  • středa 20. září v 16:10
    Dolní Lhota
  • čtvrtek 21. září v 15:00
    Hulín
  • čtvrtek 21. září v 16:00
    Pravčice
  • čtvrtek 21. září v 16:15
    Břest
  • pátek 22. září v 15:00
    Nový Hrozenkov
  • pátek 22. září v 16:00
    Karolinka
  • pátek 22. září v 16:30
    Velké Karlovice
  • sobota 23. září v 15:00
    Fryšták
  • sobota 23. září v 15:30
    Holešov
  • neděle 24. září v 10:00
    Hostětín
  • pondělí 25. září v 15:00
    Uherské Hradiště
  • úterý 26. září v 15:00
    Chropyně
  • úterý 26. září v 15:30
    Kroměříž
  • středa 27. září v 15:00
    Napajedla
  • středa 27. září v 15:30
    Pohořelice
  • středa 27. září v 16:00
    Zlín – Malenovice
  • pátek 29. září v 15:00
    Vsetín
  • pátek 29. září v 17:00
    Bystřice pod Hostýnem
  • sobota 30. září v 9:00
    Tlumačov
  • sobota 30. září v 9:30
    Hulín
  • sobota 30. září v 10:00
    Kroměříž
  • neděle 1. října v 9:00
    Slavičín
  • neděle 1. října v 9:40
    Vlachovice
  • neděle 1. října v 10:20
    Štítná nad Vláří-Popov
  • pondělí 2. října v 15:10
    Uherský Ostroh
  • pondělí 2. října v 15:40
    Ostrožská Nová Ves
  • pondělí 2. října v 16:00
    Uherské Hradiště
  • úterý 3. října v 14:15
    Valašská Polanka
  • úterý 3. října v 15:00
    Vsetín
  • středa 4. října v 15:00
    Morkovice-Slížany
  • středa 4. října v 16:00
    Kroměříž
  • čtvrtek 5. října v 15:00
    Valašské Klobouky
  • čtvrtek 5. října v 16:00
    Brumov-Bylnice
  • pátek 6. října v 15:00
    Bojkovice
  • pátek 6. října v 15:30
    Pitín
  • pátek 6. října v 15:50
    Hostětín
  • pátek 6. října v 16:10
    Komňa
  • sobota 7. října v 9:30
    Střítež nad Bečvou
  • sobota 7. října v 9:50
    Vidče
  • sobota 7. října v 10:00
    Valašské Meziříčí
  • neděle 8. října v 9:00
    Jarcová
  • neděle 8. října v 9:30
    Mikulůvka
  • neděle 8. října v 10:00
    Rožnov pod Radhoštěm
  • pondělí 9. října v 15:00
    Kunovice
  • pondělí 9. října v 15:30
    Staré Město
  • pondělí 9. října v 16:00
    Uherské Hradiště
  • úterý 10. října v 15:00
    Lípa
  • úterý 10. října v 15:30
    Želechovice nad Dřevnicí
  • úterý 10. října v 16:00
    Zlín
  • středa 11. října v 16:00
    Kroměříž
  • čtvrtek 12. října v 16:00
    Vsetín
  • pátek 13. října v 15:00
    Bystřice pod Hostýnem
  • pátek 13. října v 16:00
    Prusinovice
  • sobota 14. října v 10:00
    Fryšták
  • sobota 14. října v 10:30
    Lukov
  • sobota 14. října v 11:15
    Otrokovice
  • neděle 15. října v 9:00
    Bánov
  • neděle 15. října v 10:00
    Uherský Brod
  • pondělí 16. října v 15:00
    Liptál
  • pondělí 16. října v 15:30
    Valašské Meziříčí
  • úterý 17. října v 15:00
    Holešov
  • úterý 17. října v 16:00
    Kroměříž
  • středa 18. října v 16:00
    Uherské Hradiště
  • čtvrtek 19. října v 16:00
    Zlín