sobota 2.9. - Havlíčkův Brod

sobota 2.9. - Golčův Jeníkov

sobota 2.9. - Habry

pondělí 4.9. - Bystřice nad Pernštejnem

15:00, Bystřice nad Pernštejnem

pondělí 4.9. - Nové Město na Moravě

16:30, Nové Město na Moravě

úterý 5.9. - Třebíč

15:30, Třebíč

středa 6.9. - Jihlava

pátek 8.9. - Jiřice

pátek 8.9. - Červená Řečice

pátek 8.9. - Želiv

pátek 8.9. - Košetice

pátek 8.9. - Hořepník

sobota 9.9. - Přibyslav

8:00, Přibyslav

neděle 10.9. - Jihlava

11:00, Jihlava

úterý 12.9. - Havlíčkův Brod

středa 13.9. - Černovice

středa 13.9. - Kamenice nad Lipou

středa 13.9. - Žirovnice

středa 13.9. - Počátky

čtvrtek 14.9. - Humpolec

čtvrtek 14.9. - Pelhřimov

čtvrtek 14.9. - Pacov

pátek 15.9. - Jihlava

pátek 15.9. - Polná

neděle 17.9. - Jihlava

neděle 17.9. - Luka nad Jihlavou

neděle 17.9. - Brtnice

pondělí 18.9. - Třebíč

14:00, Třebíč

úterý 19.9. - Moravské Budějovice

úterý 19.9. - Jemnice

15:00, Jemnice

středa 20.9. - Žďár nad Sázavou

středa 20.9. - Třebíč

14:00, Třebíč

středa 20.9. - Velké Meziříčí

16:00, Velké Meziříčí

sobota 23.9. - Havlíčkův Brod

9:00, Havlíčkův Brod

pondělí 25.9. - Hrotovice

pondělí 25.9. - Jaroměřice nad Rokytnou

úterý 26.9. - Jihlava

15:00, Jihlava

středa 27.9. - Třebíč

středa 27.9. - Náměšť nad Oslavou

čtvrtek 28.9. - Habry

čtvrtek 28.9. - Golčův Jeníkov

čtvrtek 28.9. - Chotěboř

čtvrtek 28.9. - Ždírec nad Doubravou

pátek 29.9. - Velké Meziříčí

pátek 29.9. - Velká Bíteš

sobota 30.9. - Světlá nad Sázavou

sobota 30.9. - Ledeč nad Sázavou

pondělí 2.10. - Dukovany

15:00, Dukovany

úterý 3.10. - Třešť

úterý 3.10. - Telč

středa 4.10. - Jemnice

středa 4.10. - Moravské Budějovice

čtvrtek 5.10. - Velká Losenice

čtvrtek 5.10. - Žďár nad Sázavou

pátek 6.10. - Jiřice

pátek 6.10. - Červená Řečice

pátek 6.10. - Košetice

pátek 6.10. - Hořepník

pátek 6.10. - Želiv

pondělí 9.10. - Třebíč,

15:00, Třebíč,

úterý 10.10. - Vyskytná

úterý 10.10. - Nový Rychnov

úterý 10.10. - Křemešník

úterý 10.10. - Horní Cerekev

středa 11.10. - Brtnice

středa 11.10. - Bransouze

středa 11.10. - Kněžice

středa 11.10. - Číchov

středa 11.10. - Čechtín

středa 11.10. - Čechtín

středa 11.10. - Kouty

středa 11.10. - Kamenice

středa 11.10. - Okříšky

čtvrtek 12.10. - Nové Město na Moravě

15:00, Nové Město na Moravě

pátek 13.10. - Pelhřimov

14:00, Pelhřimov

pátek 13.10. - Telč

16:00, Telč

sobota 14.10. - Přibyslav

sobota 14.10. - Chotěboř

neděle 15.10. - Žďár nad Sázavou

15:00, Žďár nad Sázavou

pondělí 16.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 17.10. - Žďár nad Sázavou

středa 18.10. - Pacov

středa 18.10. - Pelhřimov

středa 18.10. - Humpolec

čtvrtek 19.10. - Jihlava

Modrá vlna: Vysočina

  • sobota 2. září
    Havlíčkův Brod
  • sobota 2. září
    Golčův Jeníkov
  • sobota 2. září
    Habry
  • pondělí 4. září v 15:00
    Bystřice nad Pernštejnem
  • pondělí 4. září v 16:30
    Nové Město na Moravě
  • úterý 5. září v 15:30
    Třebíč
  • středa 6. září
    Jihlava
  • pátek 8. září
    Jiřice
  • pátek 8. září
    Červená Řečice
  • pátek 8. září
    Želiv
  • pátek 8. září
    Košetice
  • pátek 8. září
    Hořepník
  • sobota 9. září v 8:00
    Přibyslav
  • neděle 10. září v 11:00
    Jihlava
  • úterý 12. září
    Havlíčkův Brod
  • středa 13. září
    Černovice
  • středa 13. září
    Kamenice nad Lipou
  • středa 13. září
    Žirovnice
  • středa 13. září
    Počátky
  • čtvrtek 14. září
    Humpolec
  • čtvrtek 14. září
    Pelhřimov
  • čtvrtek 14. září
    Pacov
  • pátek 15. září
    Jihlava
  • pátek 15. září
    Polná
  • neděle 17. září
    Jihlava
  • neděle 17. září
    Luka nad Jihlavou
  • neděle 17. září
    Brtnice
  • pondělí 18. září v 14:00
    Třebíč
  • úterý 19. září
    Moravské Budějovice
  • úterý 19. září v 15:00
    Jemnice
  • středa 20. září
    Žďár nad Sázavou
  • středa 20. září v 14:00
    Třebíč
  • středa 20. září v 16:00
    Velké Meziříčí
  • sobota 23. září v 9:00
    Havlíčkův Brod
  • pondělí 25. září
    Hrotovice
  • pondělí 25. září
    Jaroměřice nad Rokytnou
  • úterý 26. září v 15:00
    Jihlava
  • středa 27. září
    Třebíč
  • středa 27. září
    Náměšť nad Oslavou
  • čtvrtek 28. září
    Habry
  • čtvrtek 28. září
    Golčův Jeníkov
  • čtvrtek 28. září
    Chotěboř
  • čtvrtek 28. září
    Ždírec nad Doubravou
  • pátek 29. září
    Velké Meziříčí
  • pátek 29. září
    Velká Bíteš
  • sobota 30. září
    Světlá nad Sázavou
  • sobota 30. září
    Ledeč nad Sázavou
  • pondělí 2. října v 15:00
    Dukovany
  • úterý 3. října
    Třešť
  • úterý 3. října
    Telč
  • středa 4. října
    Jemnice
  • středa 4. října
    Moravské Budějovice
  • čtvrtek 5. října
    Velká Losenice
  • čtvrtek 5. října
    Žďár nad Sázavou
  • pátek 6. října
    Jiřice
  • pátek 6. října
    Červená Řečice
  • pátek 6. října
    Košetice
  • pátek 6. října
    Hořepník
  • pátek 6. října
    Želiv
  • sobota 7. října v 14:30
    Jihlava - Český mlýn
  • neděle 8. října v 13:00
    Havlíčkův Brod, Letiště aeroklubu, Drakiáda ODS
  • pondělí 9. října v 15:00
    Třebíč,
  • úterý 10. října
    Vyskytná
  • úterý 10. října
    Nový Rychnov
  • úterý 10. října
    Křemešník
  • úterý 10. října
    Horní Cerekev
  • středa 11. října
    Brtnice
  • středa 11. října
    Bransouze
  • středa 11. října
    Kněžice
  • středa 11. října
    Číchov
  • středa 11. října
    Čechtín
  • středa 11. října
    Čechtín
  • středa 11. října
    Kouty
  • středa 11. října
    Kamenice
  • středa 11. října
    Okříšky
  • čtvrtek 12. října v 15:00
    Nové Město na Moravě
  • pátek 13. října v 14:00
    Pelhřimov
  • pátek 13. října v 16:00
    Telč
  • sobota 14. října
    Přibyslav
  • sobota 14. října
    Chotěboř
  • neděle 15. října v 15:00
    Žďár nad Sázavou
  • pondělí 16. října v 15:00
    Třebíč
  • úterý 17. října
    Žďár nad Sázavou
  • středa 18. října
    Pacov
  • středa 18. října
    Pelhřimov
  • středa 18. října
    Humpolec
  • čtvrtek 19. října
    Jihlava