čtvrtek 7.9. - Ústí nad Labem

20:00, Ústí nad Labem

pátek 8.9. - Ústí nad Labem

10:00, Ústí nad Labem

pátek 8.9. - Litoměřice

20:00, Litoměřice

neděle 10.9. - Ústí nad Labem

14:00, Ústí nad Labem

neděle 10.9. - Chomutov

20:00, Chomutov

středa 13.9. - Litoměřice

15:00, Litoměřice

čtvrtek 14.9. - Louny

14:00, Louny

čtvrtek 14.9. - Bílina

14:30, Bílina

pátek 15.9. - Bitozeves

9:00, Bitozeves

neděle 17.9. - Duchcov

15:00, Duchcov

pondělí 18.9. - Podbořany

14:30, Podbořany

úterý 19.9. - Žatec

14:00, Žatec

středa 20.9. - Česká Kamenice

14:30, Česká Kamenice

čtvrtek 21.9. - Louny

14:00, Louny

čtvrtek 21.9. - Lovosice

14:30, Lovosice

pátek 22.9. - Štětí

14:30, Štětí

pondělí 25.9. - Varnsdorf

14:30, Varnsdorf

úterý 26.9. - Louny

14:00, Louny

úterý 26.9. - Jirkov

14:30, Jirkov

pondělí 2.10. - Roudnice nad Labem

14:30, Roudnice nad Labem

úterý 3.10. - Louny

14:00, Louny

středa 4.10. - Kadaň

14:30, Kadaň

čtvrtek 5.10. - Žatec

14:30, Žatec

pátek 6.10. - Most

9:00, Most

pátek 6.10. - Litvínov

14:30, Litvínov

sobota 7.10. - Most

17:00, Most

pondělí 9.10. - Rumburk

14:30, Rumburk

úterý 10.10. - Podbořany

14:00, Podbořany

úterý 10.10. - Děčín

14:30, Děčín

středa 11.10. - Louny

14:30, Louny

čtvrtek 12.10. - Žatec

14:00, Žatec

čtvrtek 12.10. - Teplice

14:30, Teplice

sobota 14.10. - Hrob

14:30, Hrob

pondělí 16.10. - Louny

14:00, Louny

pondělí 16.10. - Kadaň

14:30, Kadaň

pondělí 16.10. - Chomutov

14:30, Chomutov

pondělí 16.10. - Klášterec nad Ohří

18:00, Klášterec nad Ohří

úterý 17.10. - Most

14:30, Most

středa 18.10. - Kadaň

14:30, Kadaň

středa 18.10. - Litoměřice

14:30, Litoměřice

čtvrtek 19.10. - Ústí nad Labem

14:00, Ústí nad Labem

čtvrtek 19.10. - Litvínov

17:00, Litvínov

Modrá vlna: Ústecký kraj

  • čtvrtek 7. září ve 20:00
    Ústí nad Labem
  • pátek 8. září v 10:00
    Ústí nad Labem
  • pátek 8. září ve 20:00
    Litoměřice
  • sobota 9. září ve 20:00
    Teplice
  • neděle 10. září v 14:00
    Ústí nad Labem
  • neděle 10. září ve 20:00
    Chomutov
  • středa 13. září v 15:00
    Litoměřice
  • čtvrtek 14. září v 14:00
    Louny
  • čtvrtek 14. září v 14:30
    Bílina
  • pátek 15. září v 9:00
    Bitozeves
  • neděle 17. září v 15:00
    Duchcov
  • pondělí 18. září v 14:30
    Podbořany
  • úterý 19. září v 14:00
    Žatec
  • středa 20. září v 14:30
    Česká Kamenice
  • čtvrtek 21. září v 14:00
    Louny
  • čtvrtek 21. září v 14:30
    Lovosice
  • pátek 22. září v 14:30
    Štětí
  • pondělí 25. září v 14:30
    Varnsdorf
  • úterý 26. září v 14:00
    Louny
  • úterý 26. září v 14:30
    Jirkov
  • pondělí 2. října v 14:30
    Roudnice nad Labem
  • úterý 3. října v 14:00
    Louny
  • středa 4. října v 14:30
    Kadaň
  • čtvrtek 5. října v 14:30
    Žatec
  • pátek 6. října v 9:00
    Most
  • pátek 6. října v 14:30
    Litvínov
  • sobota 7. října v 17:00
    Most
  • pondělí 9. října v 14:30
    Rumburk
  • úterý 10. října v 14:00
    Podbořany
  • úterý 10. října v 14:30
    Děčín
  • středa 11. října v 14:30
    Louny
  • čtvrtek 12. října v 14:00
    Žatec
  • čtvrtek 12. října v 14:30
    Teplice
  • sobota 14. října v 14:30
    Hrob
  • pondělí 16. října v 14:00
    Louny
  • pondělí 16. října v 14:30
    Kadaň
  • pondělí 16. října v 14:30
    Chomutov
  • pondělí 16. října v 18:00
    Klášterec nad Ohří
  • úterý 17. října v 14:30
    Most
  • středa 18. října v 14:30
    Kadaň
  • středa 18. října v 14:30
    Litoměřice
  • čtvrtek 19. října v 14:00
    Ústí nad Labem
  • čtvrtek 19. října v 17:00
    Litvínov