pondělí 4.9. - Votice

15:00, Votice

pondělí 4.9. - Sedlčany

16:00, Sedlčany

úterý 5.9. - Kostelec nad Labem

15:00, Kostelec nad Labem

úterý 5.9. - Neratovice

16:00, Neratovice

středa 6.9. - Sadská

15:00, Sadská

středa 6.9. - Nymburk

16:00, Nymburk

čtvrtek 7.9. - Řevnice

15:00, Řevnice

čtvrtek 7.9. - Dobřichovice

16:00, Dobřichovice

pátek 8.9. - Úvaly, nám.Arnošta z Pardubic

15:00, Úvaly, nám.Arnošta z Pardubic

pátek 8.9. - Čelákovice, nám. 5.května

16:00, Čelákovice, nám. 5.května

pondělí 11.9. - Vlašim

15:00, Vlašim

pondělí 11.9. - Benešov

16:00, Benešov

úterý 12.9. - Mladá Boleslav

15:00, Mladá Boleslav

středa 13.9. - Pečky

15:00, Pečky

středa 13.9. - Český Brod

16:00, Český Brod

čtvrtek 14.9. - Kladno

15:00, Kladno

pátek 15.9. - Zbraslavice

15:00, Zbraslavice

pátek 15.9. - Uhlířské Janovice

16:00, Uhlířské Janovice

pondělí 18.9. - Benátky nad Jizerou

15:00, Benátky nad Jizerou

úterý 19.9. - Nižbor

15:00, Nižbor

úterý 19.9. - Beroun

16:00, Beroun

středa 20.9. - Milovice

15:00, Milovice

středa 20.9. - Lysá nad Labem

16:00, Lysá nad Labem

čtvrtek 21.9. - Jesenice

15:00, Jesenice

čtvrtek 21.9. - Dolní Břežany

16:00, Dolní Břežany

pátek 22.9. - Lužec nad Vltavou

15:00, Lužec nad Vltavou

pátek 22.9. - Kralupy nad Vltavou

16:00, Kralupy nad Vltavou

pondělí 25.9. - Nové Strašecí

15:00, Nové Strašecí

pondělí 25.9. - Rakovník

16:00, Rakovník

úterý 26.9. - Starý Kolín

15:00, Starý Kolín

úterý 26.9. - Kolín

16:00, Kolín

středa 27.9. - Senohraby

15:00, Senohraby

středa 27.9. - Říčany

16:00, Říčany

pondělí 2.10. - Zdice

15:00, Zdice

pondělí 2.10. - Králův Dvůr

16:00, Králův Dvůr

úterý 3.10. - Smečno

15:00, Smečno

úterý 3.10. - Slaný

16:00, Slaný

středa 4.10. - Libčice nad Vltavou

15:00, Libčice nad Vltavou

středa 4.10. - Horoměřice

16:00, Horoměřice

čtvrtek 5.10. - Čáslav

15:00, Čáslav

čtvrtek 5.10. - Kutná Hora

16:00, Kutná Hora

pátek 6.10. - Nové Strašecí

15:00, Nové Strašecí

pátek 6.10. - Rakovník

16:00, Rakovník

pondělí 9.10. - Beroun – Beroun-Centrum

15:00, Beroun – Beroun-Centrum

úterý 10.10. - Horní Počaply

15:00, Horní Počaply

úterý 10.10. - Mělník

16:00, Mělník

středa 11.10. - Městec Králové

15:00, Městec Králové

středa 11.10. - Poděbrady

16:00, Poděbrady

čtvrtek 12.10. - Dobříš

15:00, Dobříš

čtvrtek 12.10. - Příbram

16:00, Příbram

pátek 13.10. - Lázně Toušeň

15:00, Lázně Toušeň

pátek 13.10. - Brandýs nad Labem

16:00, Brandýs nad Labem

pondělí 16.10. - Bystřice

15:00, Bystřice

pondělí 16.10. - Benešov

16:00, Benešov

úterý 17.10. - Žebrák

14:00, Žebrák

úterý 17.10. - Hořovice

15:00, Hořovice

středa 18.10. - Mladá Boleslav

15:00, Mladá Boleslav

čtvrtek 19.10. - Kladno

15:00, Kladno

Modrá vlna: Středočeský kraj

  • pondělí 4. září v 15:00
    Votice
  • pondělí 4. září v 16:00
    Sedlčany
  • úterý 5. září v 15:00
    Kostelec nad Labem
  • úterý 5. září v 16:00
    Neratovice
  • středa 6. září v 15:00
    Sadská
  • středa 6. září v 16:00
    Nymburk
  • čtvrtek 7. září v 15:00
    Řevnice
  • čtvrtek 7. září v 16:00
    Dobřichovice
  • pátek 8. září v 15:00
    Úvaly, nám.Arnošta z Pardubic
  • pátek 8. září v 16:00
    Čelákovice, nám. 5.května
  • pondělí 11. září v 15:00
    Vlašim
  • pondělí 11. září v 16:00
    Benešov
  • úterý 12. září v 15:00
    Mladá Boleslav
  • středa 13. září v 15:00
    Pečky
  • středa 13. září v 16:00
    Český Brod
  • čtvrtek 14. září v 15:00
    Kladno
  • pátek 15. září v 15:00
    Zbraslavice
  • pátek 15. září v 16:00
    Uhlířské Janovice
  • pondělí 18. září v 15:00
    Benátky nad Jizerou
  • úterý 19. září v 15:00
    Nižbor
  • úterý 19. září v 16:00
    Beroun
  • středa 20. září v 15:00
    Milovice
  • středa 20. září v 16:00
    Lysá nad Labem
  • čtvrtek 21. září v 15:00
    Jesenice
  • čtvrtek 21. září v 16:00
    Dolní Břežany
  • pátek 22. září v 15:00
    Lužec nad Vltavou
  • pátek 22. září v 16:00
    Kralupy nad Vltavou
  • pondělí 25. září v 15:00
    Nové Strašecí
  • pondělí 25. září v 16:00
    Rakovník
  • úterý 26. září v 15:00
    Starý Kolín
  • úterý 26. září v 16:00
    Kolín
  • středa 27. září v 15:00
    Senohraby
  • středa 27. září v 16:00
    Říčany
  • pátek 29. září v 15:00
    Brdy
  • pondělí 2. října v 15:00
    Zdice
  • pondělí 2. října v 16:00
    Králův Dvůr
  • úterý 3. října v 15:00
    Smečno
  • úterý 3. října v 16:00
    Slaný
  • středa 4. října v 15:00
    Libčice nad Vltavou
  • středa 4. října v 16:00
    Horoměřice
  • čtvrtek 5. října v 15:00
    Čáslav
  • čtvrtek 5. října v 16:00
    Kutná Hora
  • pátek 6. října v 15:00
    Nové Strašecí
  • pátek 6. října v 16:00
    Rakovník
  • pondělí 9. října v 15:00
    Beroun – Beroun-Centrum
  • úterý 10. října v 15:00
    Horní Počaply
  • úterý 10. října v 16:00
    Mělník
  • středa 11. října v 15:00
    Městec Králové
  • středa 11. října v 16:00
    Poděbrady
  • čtvrtek 12. října v 15:00
    Dobříš
  • čtvrtek 12. října v 16:00
    Příbram
  • pátek 13. října v 15:00
    Lázně Toušeň
  • pátek 13. října v 16:00
    Brandýs nad Labem
  • pondělí 16. října v 15:00
    Bystřice
  • pondělí 16. října v 16:00
    Benešov
  • úterý 17. října v 14:00
    Žebrák
  • úterý 17. října v 15:00
    Hořovice
  • středa 18. října v 15:00
    Mladá Boleslav
  • čtvrtek 19. října v 15:00
    Kladno