sobota 2.9. - Riegrovy sady - atletický ovál

19:45, Riegrovy sady - atletický ovál

úterý 5.9. - Sluneční náměstí, Praha 13

19:45, Sluneční náměstí, Praha 13

úterý 5.9. - Smíchovská náplavka, Praha 5

19:45, Smíchovská náplavka, Praha 5

středa 6.9. - Sofijské náměstí, Praha 12

19:45, Sofijské náměstí, Praha 12

čtvrtek 7.9. - Karlín

čtvrtek 7.9. - Libeň

čtvrtek 7.9. - Kobylisy

čtvrtek 7.9. - Dolní Chabry

čtvrtek 7.9. - Ďáblice

čtvrtek 7.9. - Březiněves

pátek 8.9. - Chodov

pátek 8.9. - Opatov

pátek 8.9. - Háje

pondělí 11.9. - Malešice

pondělí 11.9. - Dolní Počernice

pondělí 11.9. - Běchovice

pondělí 11.9. - Újezd nad Lesy

pondělí 11.9. - Horní Počernice

úterý 12.9. - Holešovice

úterý 12.9. - Stromovka

úterý 12.9. - Letenská pláň, Praha 7

19:45, Letenská pláň, Praha 7

středa 13.9. - Folimanka

středa 13.9. - Karlovo náměstí

středa 13.9. - Kubánské náměstí, Praha 10

19:45, Kubánské náměstí, Praha 10

čtvrtek 14.9. - Střešovice

čtvrtek 14.9. - Břevnov

čtvrtek 14.9. - Suchdol

čtvrtek 14.9. - Lysolaje

čtvrtek 14.9. - Bubeneč

čtvrtek 14.9. - Dejvice

čtvrtek 14.9. - Ruzyně

čtvrtek 14.9. - Nebušice

čtvrtek 14.9. - Přední Kopanina

pátek 15.9. - Stodůlky

pátek 15.9. - Nové Butovice

pátek 15.9. - Velká Ohrada

pátek 15.9. - Zličín

pátek 15.9. - Řepy

pondělí 18.9. - Smíchov

pondělí 18.9. - Radlice

pondělí 18.9. - Jinonice

pondělí 18.9. - Lochkov

pondělí 18.9. - Radotín

pondělí 18.9. - Velká Chuchle

pondělí 18.9. - Barrandov

pondělí 18.9. - Lipence

pondělí 18.9. - Zbraslav

úterý 19.9. - Spořilov

úterý 19.9. - Komořany

úterý 19.9. - Nusle

úterý 19.9. - Michle

úterý 19.9. - Záběhlice

úterý 19.9. - Podolí

úterý 19.9. - Braník

úterý 19.9. - Modřany

středa 20.9. - Náměstí Republiky

středa 20.9. - Kampa

středa 20.9. - Václavské náměstí

středa 20.9. - Malá Strana

středa 20.9. - Hradčany

čtvrtek 21.9. - Parukářka

čtvrtek 21.9. - Nová Ohrada

pátek 22.9. - Vysočany

pátek 22.9. - Satalice

pátek 22.9. - Vinoř

pondělí 25.9. - Uhříněves

pondělí 25.9. - Štěrboholy

pondělí 25.9. - Praha 15

15:00, Praha 15

úterý 26.9. - Černý Most

úterý 26.9. - Praha 9

15:00, Praha 9

středa 27.9. - Praha 2

středa 27.9. - Vyšehrad

15:00, Vyšehrad

středa 27.9. - Vyšehrad

15:00, Vyšehrad

pátek 29.9. - Praha 11

15:00, Praha 11

pondělí 2.10. - Kamýk

pondělí 2.10. - Lhotka

pondělí 2.10. - Hodkovičky

pondělí 2.10. - Praha 4

15:00, Praha 4

úterý 3.10. - Letná

úterý 3.10. - Praha 7

středa 4.10. - Na Dědině

středa 4.10. - Ruzyně

středa 4.10. - Břevnov

středa 4.10. - Praha 3 (nám. Jiřího z Poděbrad)

15:00, Praha 3 (nám. Jiřího z Poděbrad)

čtvrtek 5.10. - Nové Butovice

čtvrtek 5.10. - Dubeč

čtvrtek 5.10. - Koloděje

čtvrtek 5.10. - Královice

čtvrtek 5.10. - Nedvězí

čtvrtek 5.10. - MČ Praha 5, ul. Plzeňská u KFC

15:00, MČ Praha 5, ul. Plzeňská u KFC

pátek 6.10. - Braník

pátek 6.10. - Újezd

pátek 6.10. - Křeslice

pátek 6.10. - Petrovice

sobota 7.10. - Praha 7

pondělí 9.10. - Praha 11

pondělí 9.10. - Praha 11, prostranství mezi stanicí metra Opatov (Chilská ulice) a centrálním parkem

15:00, Praha 11, prostranství mezi stanicí metra Opatov (Chilská ulice) a centrálním parkem

úterý 10.10. - Praha 6

úterý 10.10. - Praha 6, Vítězné náměstí

15:00, Praha 6, Vítězné náměstí

středa 11.10. - Praha 10, Modrá vlna

středa 11.10. - Praha 10, Kubánské náměstí

15:00, Praha 10, Kubánské náměstí

čtvrtek 12.10. - Praha 1

čtvrtek 12.10. - Praha 1, Křižovatka ulic Na Příkopě x Havířská

15:00, Praha 1, Křižovatka ulic Na Příkopě x Havířská

pátek 13.10. - Praha 14

pátek 13.10. - Praha 14, u metra Rajská zahrada

15:00, Praha 14, u metra Rajská zahrada

pondělí 16.10. - Praha 13 a Praha - Řeporyje

pondělí 16.10. - Praha 13, metro Nové Butovice

15:00, Praha 13, metro Nové Butovice

úterý 17.10. - Praha 2

úterý 17.10. - Praha 2, Náměstí Míru

15:00, Praha 2, Náměstí Míru

středa 18.10. - Praha 12, Modrá vlna

středa 18.10. - Praha 12, Sofijské náměstí

15:00, Praha 12, Sofijské náměstí

pátek 20.10. - Praha

Modrá vlna: Praha

  • sobota 2. září v 19:45
    Riegrovy sady - atletický ovál
  • úterý 5. září v 19:45
    Sluneční náměstí, Praha 13
  • úterý 5. září v 19:45
    Smíchovská náplavka, Praha 5
  • středa 6. září v 19:45
    Sofijské náměstí, Praha 12
  • čtvrtek 7. září
    Karlín
  • čtvrtek 7. září
    Libeň
  • čtvrtek 7. září
    Kobylisy
  • čtvrtek 7. září
    Dolní Chabry
  • čtvrtek 7. září
    Ďáblice
  • čtvrtek 7. září
    Březiněves
  • pátek 8. září
    Chodov
  • pátek 8. září
    Opatov
  • pátek 8. září
    Háje
  • pondělí 11. září
    Malešice
  • pondělí 11. září
    Dolní Počernice
  • pondělí 11. září
    Běchovice
  • pondělí 11. září
    Újezd nad Lesy
  • pondělí 11. září
    Horní Počernice
  • úterý 12. září
    Holešovice
  • úterý 12. září
    Stromovka
  • úterý 12. září v 19:45
    Letenská pláň, Praha 7
  • středa 13. září
    Folimanka
  • středa 13. září
    Karlovo náměstí
  • středa 13. září v 19:45
    Kubánské náměstí, Praha 10
  • čtvrtek 14. září
    Střešovice
  • čtvrtek 14. září
    Břevnov
  • čtvrtek 14. září
    Suchdol
  • čtvrtek 14. září
    Lysolaje
  • čtvrtek 14. září
    Bubeneč
  • čtvrtek 14. září
    Dejvice
  • čtvrtek 14. září
    Ruzyně
  • čtvrtek 14. září
    Nebušice
  • čtvrtek 14. září
    Přední Kopanina
  • pátek 15. září
    Stodůlky
  • pátek 15. září
    Nové Butovice
  • pátek 15. září
    Velká Ohrada
  • pátek 15. září
    Zličín
  • pátek 15. září
    Řepy
  • pondělí 18. září
    Smíchov
  • pondělí 18. září
    Radlice
  • pondělí 18. září
    Jinonice
  • pondělí 18. září
    Lochkov
  • pondělí 18. září
    Radotín
  • pondělí 18. září
    Velká Chuchle
  • pondělí 18. září
    Barrandov
  • pondělí 18. září
    Lipence
  • pondělí 18. září
    Zbraslav
  • úterý 19. září
    Spořilov
  • úterý 19. září
    Komořany
  • úterý 19. září
    Nusle
  • úterý 19. září
    Michle
  • úterý 19. září
    Záběhlice
  • úterý 19. září
    Podolí
  • úterý 19. září
    Braník
  • úterý 19. září
    Modřany
  • středa 20. září
    Náměstí Republiky
  • středa 20. září
    Kampa
  • středa 20. září
    Václavské náměstí
  • středa 20. září
    Malá Strana
  • středa 20. září
    Hradčany
  • čtvrtek 21. září
    Parukářka
  • čtvrtek 21. září
    Nová Ohrada
  • pátek 22. září
    Vysočany
  • pátek 22. září
    Satalice
  • pátek 22. září
    Vinoř
  • pondělí 25. září
    Uhříněves
  • pondělí 25. září
    Štěrboholy
  • pondělí 25. září v 15:00
    Praha 15
  • úterý 26. září
    Černý Most
  • úterý 26. září v 15:00
    Praha 9
  • středa 27. září
    Praha 2
  • středa 27. září v 15:00
    Vyšehrad
  • středa 27. září v 15:00
    Vyšehrad
  • pátek 29. září v 15:00
    Praha 11
  • pondělí 2. října
    Kamýk
  • pondělí 2. října
    Lhotka
  • pondělí 2. října
    Hodkovičky
  • pondělí 2. října v 15:00
    Praha 4
  • úterý 3. října
    Letná
  • úterý 3. října
    Praha 7
  • středa 4. října
    Na Dědině
  • středa 4. října
    Ruzyně
  • středa 4. října
    Břevnov
  • středa 4. října v 15:00
    Praha 3 (nám. Jiřího z Poděbrad)
  • čtvrtek 5. října
    Nové Butovice
  • čtvrtek 5. října
    Dubeč
  • čtvrtek 5. října
    Koloděje
  • čtvrtek 5. října
    Královice
  • čtvrtek 5. října
    Nedvězí
  • čtvrtek 5. října v 15:00
    MČ Praha 5, ul. Plzeňská u KFC
  • pátek 6. října
    Braník
  • pátek 6. října
    Újezd
  • pátek 6. října
    Křeslice
  • pátek 6. října
    Petrovice
  • sobota 7. října
    Praha 7
  • pondělí 9. října
    Praha 11
  • pondělí 9. října v 15:00
    Praha 11, prostranství mezi stanicí metra Opatov (Chilská ulice) a centrálním parkem
  • úterý 10. října
    Praha 6
  • úterý 10. října v 15:00
    Praha 6, Vítězné náměstí
  • středa 11. října
    Praha 10, Modrá vlna
  • středa 11. října v 15:00
    Praha 10, Kubánské náměstí
  • čtvrtek 12. října
    Praha 1
  • čtvrtek 12. října v 15:00
    Praha 1, Křižovatka ulic Na Příkopě x Havířská
  • pátek 13. října
    Praha 14
  • pátek 13. října v 15:00
    Praha 14, u metra Rajská zahrada
  • pondělí 16. října
    Praha 13 a Praha - Řeporyje
  • pondělí 16. října v 15:00
    Praha 13, metro Nové Butovice
  • úterý 17. října
    Praha 2
  • úterý 17. října v 15:00
    Praha 2, Náměstí Míru
  • středa 18. října
    Praha 12, Modrá vlna
  • středa 18. října v 15:00
    Praha 12, Sofijské náměstí
  • pátek 20. října
    Praha