neděle 3.9. - Oselce

neděle 3.9. - Chanovice

neděle 3.9. - Pačejov

neděle 3.9. - Velký Bor

neděle 3.9. - Horažďovice

20:30, Horažďovice

pondělí 4.9. - Holýšov

pondělí 4.9. - Kvíčovice

pondělí 4.9. - Staňkov

pondělí 4.9. - Srbice

pondělí 4.9. - Koloveč

úterý 5.9. - Vejprnice

úterý 5.9. - Tlučná

úterý 5.9. - Líně

úterý 5.9. - Zbůch

úterý 5.9. - Úherce

úterý 5.9. - Nýřany

20:30, Nýřany

středa 6.9. - Losiná

středa 6.9. - Nebílovy

středa 6.9. - Čižice

středa 6.9. - Štěnovice

středa 6.9. - Chlumčany

středa 6.9. - Dobřany

středa 6.9. - Chotěšov

20:30, Chotěšov

čtvrtek 7.9. - Ejpovice

čtvrtek 7.9. - Litohlavy

čtvrtek 7.9. - Osek

čtvrtek 7.9. - Volduchy

čtvrtek 7.9. - Svojkovice

čtvrtek 7.9. - Holoubkov

čtvrtek 7.9. - Rokycany

20:30, Rokycany

pátek 8.9. - Bělá nad Radbuzou

pátek 8.9. - Hostouň

pátek 8.9. - Srby

pátek 8.9. - Meclov

pátek 8.9. - Vlkanov

pátek 8.9. - Poběžovice

20:30, Poběžovice

sobota 9.9. - Bor

sobota 9.9. - Staré Sedliště

sobota 9.9. - Tisová

sobota 9.9. - Kočov

sobota 9.9. - Planá

sobota 9.9. - Chodová Planá

20:30, Chodová Planá

pondělí 11.9. - Slovany

pondělí 11.9. - Plzeň – Koterov

pondělí 11.9. - Plzeň – Černice

pondělí 11.9. - Plzeň – Radobyčice

úterý 12.9. - Borovy

úterý 12.9. - Červené Poříčí

úterý 12.9. - Švihov

úterý 12.9. - Ježovy

úterý 12.9. - Chudenice

úterý 12.9. - Dolany

úterý 12.9. - Klatovy

středa 13.9. - Dýšina

středa 13.9. - Chrást

středa 13.9. - Česká Bříza

středa 13.9. - Hromnice

středa 13.9. - Kaznějov

středa 13.9. - Horní Bříza

středa 13.9. - Třemošná

čtvrtek 14.9. - Starý Plzenec

čtvrtek 14.9. - Šťáhlavy

čtvrtek 14.9. - Nezvěstice

čtvrtek 14.9. - Žákava

čtvrtek 14.9. - Zdemyslice

čtvrtek 14.9. - Vlčtejn

čtvrtek 14.9. - Chválenice

čtvrtek 14.9. - Nezbavětice

pátek 15.9. - Bezděkov

pátek 15.9. - Janovice nad Úhlavou

pátek 15.9. - Nýrsko

pátek 15.9. - Dešenice

pátek 15.9. - Železná Ruda – Špičák

pátek 15.9. - Železná Ruda

pátek 15.9. - Čachrov

pátek 15.9. - Běšiny

pátek 15.9. - Strážov

pátek 15.9. - Vrhaveč

pondělí 18.9. - Libkov

pondělí 18.9. - Loučim

pondělí 18.9. - Brnířov

pondělí 18.9. - Kdyně

pondělí 18.9. - Všeruby

pondělí 18.9. - Nová Ves

pondělí 18.9. - Chodská Lhota

pondělí 18.9. - Pocinovice

úterý 19.9. - Kamenný Újezd

úterý 19.9. - Hrádek

úterý 19.9. - Dobřív

úterý 19.9. - Mirošov

úterý 19.9. - Štítov

úterý 19.9. - Příkosice

úterý 19.9. - Kakejcov

úterý 19.9. - Nevid

úterý 19.9. - Veselá

středa 20.9. - Přimda

středa 20.9. - Rozvadov

středa 20.9. - Hošťka

středa 20.9. - Tachov

středa 20.9. - Chodský Újezd

středa 20.9. - Černošín

středa 20.9. - Stříbro

středa 20.9. - Kladruby

čtvrtek 21.9. - Vochov

čtvrtek 21.9. - Kozolupy

čtvrtek 21.9. - Bdeněves

čtvrtek 21.9. - Plešnice

čtvrtek 21.9. - Úlice

čtvrtek 21.9. - Pňovany

čtvrtek 21.9. - Pernarec

čtvrtek 21.9. - Líšťany

čtvrtek 21.9. - Město Touškov

pátek 22.9. - Plzeň – Valcha

pátek 22.9. - Plzeň – Lhota

pátek 22.9. - Nová Ves

pátek 22.9. - Plzeň – Litice

pondělí 25.9. - Horní Lukavice

pondělí 25.9. - Přeštice

pondělí 25.9. - Dolní Lukavice

pondělí 25.9. - Řenče

pondělí 25.9. - Blovice

pondělí 25.9. - Nové Mitrovice

pondělí 25.9. - Míšov

pondělí 25.9. - Spálené Poříčí – Číčov

pondělí 25.9. - Borovno

pondělí 25.9. - Spálené Poříčí

úterý 26.9. - Strašice

úterý 26.9. - Mýto

úterý 26.9. - Zbiroh

úterý 26.9. - Mlečice

úterý 26.9. - Podmokl

úterý 26.9. - Hlohovice

úterý 26.9. - Radnice

úterý 26.9. - Břasy

úterý 26.9. - Bušovice

středa 27.9. - Stříbro

středa 27.9. - Erpužice

středa 27.9. - Cebiv

středa 27.9. - Konstantinovy Lázně

středa 27.9. - Bezdružice

středa 27.9. - Kokašice

středa 27.9. - Černošín

středa 27.9. - Svojšín

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Malesice

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Křimice

čtvrtek 28.9. - Plzeň – Radčice

čtvrtek 28.9. - Chotíkov

pátek 29.9. - Měčín

pátek 29.9. - Plánice

pátek 29.9. - Nalžovské Hory

pátek 29.9. - Rabí

pátek 29.9. - Sušice

pátek 29.9. - Kašperské Hory

pátek 29.9. - Hartmanice

pátek 29.9. - Velhartice

pátek 29.9. - Kolinec

Modrá vlna: Plzeňský kraj

  • neděle 3. září
    Oselce
  • neděle 3. září
    Chanovice
  • neděle 3. září
    Pačejov
  • neděle 3. září
    Velký Bor
  • neděle 3. září ve 20:30
    Horažďovice
  • pondělí 4. září
    Holýšov
  • pondělí 4. září
    Kvíčovice
  • pondělí 4. září
    Staňkov
  • pondělí 4. září
    Srbice
  • pondělí 4. září
    Koloveč
  • úterý 5. září
    Vejprnice
  • úterý 5. září
    Tlučná
  • úterý 5. září
    Líně
  • úterý 5. září
    Zbůch
  • úterý 5. září
    Úherce
  • úterý 5. září ve 20:30
    Nýřany
  • středa 6. září
    Losiná
  • středa 6. září
    Nebílovy
  • středa 6. září
    Čižice
  • středa 6. září
    Štěnovice
  • středa 6. září
    Chlumčany
  • středa 6. září
    Dobřany
  • středa 6. září ve 20:30
    Chotěšov
  • čtvrtek 7. září
    Ejpovice
  • čtvrtek 7. září
    Litohlavy
  • čtvrtek 7. září
    Osek
  • čtvrtek 7. září
    Volduchy
  • čtvrtek 7. září
    Svojkovice
  • čtvrtek 7. září
    Holoubkov
  • čtvrtek 7. září ve 20:30
    Rokycany
  • pátek 8. září
    Bělá nad Radbuzou
  • pátek 8. září
    Hostouň
  • pátek 8. září
    Srby
  • pátek 8. září
    Meclov
  • pátek 8. září
    Vlkanov
  • pátek 8. září ve 20:30
    Poběžovice
  • sobota 9. září
    Bor
  • sobota 9. září
    Staré Sedliště
  • sobota 9. září
    Tisová
  • sobota 9. září
    Kočov
  • sobota 9. září
    Planá
  • sobota 9. září ve 20:30
    Chodová Planá
  • pondělí 11. září
    Slovany
  • pondělí 11. září
    Plzeň – Koterov
  • pondělí 11. září
    Plzeň – Černice
  • pondělí 11. září
    Plzeň – Radobyčice
  • úterý 12. září
    Borovy
  • úterý 12. září
    Červené Poříčí
  • úterý 12. září
    Švihov
  • úterý 12. září
    Ježovy
  • úterý 12. září
    Chudenice
  • úterý 12. září
    Dolany
  • úterý 12. září
    Klatovy
  • středa 13. září
    Dýšina
  • středa 13. září
    Chrást
  • středa 13. září
    Česká Bříza
  • středa 13. září
    Hromnice
  • středa 13. září
    Kaznějov
  • středa 13. září
    Horní Bříza
  • středa 13. září
    Třemošná
  • čtvrtek 14. září
    Starý Plzenec
  • čtvrtek 14. září
    Šťáhlavy
  • čtvrtek 14. září
    Nezvěstice
  • čtvrtek 14. září
    Žákava
  • čtvrtek 14. září
    Zdemyslice
  • čtvrtek 14. září
    Vlčtejn
  • čtvrtek 14. září
    Chválenice
  • čtvrtek 14. září
    Nezbavětice
  • pátek 15. září
    Bezděkov
  • pátek 15. září
    Janovice nad Úhlavou
  • pátek 15. září
    Nýrsko
  • pátek 15. září
    Dešenice
  • pátek 15. září
    Železná Ruda – Špičák
  • pátek 15. září
    Železná Ruda
  • pátek 15. září
    Čachrov
  • pátek 15. září
    Běšiny
  • pátek 15. září
    Strážov
  • pátek 15. září
    Vrhaveč
  • pondělí 18. září
    Libkov
  • pondělí 18. září
    Loučim
  • pondělí 18. září
    Brnířov
  • pondělí 18. září
    Kdyně
  • pondělí 18. září
    Všeruby
  • pondělí 18. září
    Nová Ves
  • pondělí 18. září
    Chodská Lhota
  • pondělí 18. září
    Pocinovice
  • úterý 19. září
    Kamenný Újezd
  • úterý 19. září
    Hrádek
  • úterý 19. září
    Dobřív
  • úterý 19. září
    Mirošov
  • úterý 19. září
    Štítov
  • úterý 19. září
    Příkosice
  • úterý 19. září
    Kakejcov
  • úterý 19. září
    Nevid
  • úterý 19. září
    Veselá
  • středa 20. září
    Přimda
  • středa 20. září
    Rozvadov
  • středa 20. září
    Hošťka
  • středa 20. září
    Tachov
  • středa 20. září
    Chodský Újezd
  • středa 20. září
    Černošín
  • středa 20. září
    Stříbro
  • středa 20. září
    Kladruby
  • čtvrtek 21. září
    Vochov
  • čtvrtek 21. září
    Kozolupy
  • čtvrtek 21. září
    Bdeněves
  • čtvrtek 21. září
    Plešnice
  • čtvrtek 21. září
    Úlice
  • čtvrtek 21. září
    Pňovany
  • čtvrtek 21. září
    Pernarec
  • čtvrtek 21. září
    Líšťany
  • čtvrtek 21. září
    Město Touškov
  • pátek 22. září
    Plzeň – Valcha
  • pátek 22. září
    Plzeň – Lhota
  • pátek 22. září
    Nová Ves
  • pátek 22. září
    Plzeň – Litice
  • pondělí 25. září
    Horní Lukavice
  • pondělí 25. září
    Přeštice
  • pondělí 25. září
    Dolní Lukavice
  • pondělí 25. září
    Řenče
  • pondělí 25. září
    Blovice
  • pondělí 25. září
    Nové Mitrovice
  • pondělí 25. září
    Míšov
  • pondělí 25. září
    Spálené Poříčí – Číčov
  • pondělí 25. září
    Borovno
  • pondělí 25. září
    Spálené Poříčí
  • úterý 26. září
    Strašice
  • úterý 26. září
    Mýto
  • úterý 26. září
    Zbiroh
  • úterý 26. září
    Mlečice
  • úterý 26. září
    Podmokl
  • úterý 26. září
    Hlohovice
  • úterý 26. září
    Radnice
  • úterý 26. září
    Břasy
  • úterý 26. září
    Bušovice
  • středa 27. září
    Stříbro
  • středa 27. září
    Erpužice
  • středa 27. září
    Cebiv
  • středa 27. září
    Konstantinovy Lázně
  • středa 27. září
    Bezdružice
  • středa 27. září
    Kokašice
  • středa 27. září
    Černošín
  • středa 27. září
    Svojšín
  • čtvrtek 28. září
    Plzeň – Malesice
  • čtvrtek 28. září
    Plzeň – Křimice
  • čtvrtek 28. září
    Plzeň – Radčice
  • čtvrtek 28. září
    Chotíkov
  • pátek 29. září
    Měčín
  • pátek 29. září
    Plánice
  • pátek 29. září
    Nalžovské Hory
  • pátek 29. září
    Rabí
  • pátek 29. září
    Sušice
  • pátek 29. září
    Kašperské Hory
  • pátek 29. září
    Hartmanice
  • pátek 29. září
    Velhartice
  • pátek 29. září
    Kolinec