sobota 2.9. - Holice

14:00, Holice

neděle 3.9. - Vysočina – Rváčov

neděle 3.9. - Staré Jesenčany

neděle 3.9. - Třebosice

neděle 3.9. - Dubany

neděle 3.9. - Čepí

neděle 3.9. - Rozhovice

neděle 3.9. - Úherčice

neděle 3.9. - Vápenný Podol

neděle 3.9. - Bojanov – Kovářov

neděle 3.9. - Bojanov – Hrbokov

neděle 3.9. - Seč – Kraskov

neděle 3.9. - Třemošnice – Starý Dvůr

neděle 3.9. - Třemošnice – Podhradí

neděle 3.9. - Třemošnice

neděle 3.9. - Ronov nad Doubravou

neděle 3.9. - Bojanov – Horní Bezděkov

neděle 3.9. - Libkov

neděle 3.9. - Bojanov

neděle 3.9. - Hodonín

neděle 3.9. - Trhová Kamenice

neděle 3.9. - Nasavrky

neděle 3.9. - Prachovice

neděle 3.9. - Nasavrky – Nová Ves

neděle 3.9. - Trhová Kamenice – Rohozná

neděle 3.9. - Heřmanův Městec

14:00, Heřmanův Městec

neděle 3.9. - Seč

16:00, Seč

pondělí 4.9. - Holetín

pondělí 4.9. - Tisovec

pondělí 4.9. - Tisovec – Dřeveš

pondělí 4.9. - Vrbatův Kostelec – Louka

pondělí 4.9. - Horka – Hlína

pondělí 4.9. - Horka – Silnice

pondělí 4.9. - Horka

pondělí 4.9. - Chroustovice – Holešovice

pondělí 4.9. - Čankovice

pondělí 4.9. - Kočí

pondělí 4.9. - Bylany

pondělí 4.9. - Kostelec u Heřmanova Městce

pondělí 4.9. - Prachovice

pondělí 4.9. - Slatiňany

pondělí 4.9. - Lukavice

pondělí 4.9. - Žumberk

pondělí 4.9. - Miřetice

pondělí 4.9. - Včelákov

pondělí 4.9. - Chrudim

15:00, Chrudim

úterý 5.9. - Studnice

úterý 5.9. - Studnice – Košinov

úterý 5.9. - Studnice – Zalíbené

úterý 5.9. - Hamry

úterý 5.9. - Vortová

úterý 5.9. - Jeníkov

úterý 5.9. - Kameničky

úterý 5.9. - Kameničky – Filipov

úterý 5.9. - Dědová

úterý 5.9. - Kladno

úterý 5.9. - Krouna

úterý 5.9. - Krouna – Rychnov

úterý 5.9. - Proseč – Česká Rybná

úterý 5.9. - Proseč

úterý 5.9. - Perálec

úterý 5.9. - Zderaz

úterý 5.9. - Hlinsko

15:00, Hlinsko

středa 6.9. - Chroustovice – Městec

středa 6.9. - Ostrov

středa 6.9. - Uhersko

středa 6.9. - Chroustovice

středa 6.9. - Jenišovice – Martinice

středa 6.9. - Skuteč – Lažany

středa 6.9. - Lozice

středa 6.9. - Luže – Radim

středa 6.9. - Luže – Srbce

středa 6.9. - Střemošice

středa 6.9. - Střemošice – Bílý Kůň

středa 6.9. - Luže – Košumberk

středa 6.9. - Skuteč – Štěpánov

středa 6.9. - Prosetín

středa 6.9. - Skuteč

středa 6.9. - Luže

15:00, Luže

čtvrtek 7.9. - Rosice – Synčany

čtvrtek 7.9. - Zaječice

čtvrtek 7.9. - Smrček

čtvrtek 7.9. - Bítovany

čtvrtek 7.9. - Chrast – Podlažice

čtvrtek 7.9. - Předhradí

čtvrtek 7.9. - Otradov

čtvrtek 7.9. - Chrast

15:00, Chrast

čtvrtek 7.9. - Skuteč

15:30, Skuteč

pátek 8.9. - Bořice

pátek 8.9. - Honbice – Libanice

pátek 8.9. - Honbice

pátek 8.9. - Řestoky

pátek 8.9. - Trojovice

pátek 8.9. - Hrochův Týnec – Blížňovice

pátek 8.9. - Hrochův Týnec – Blansko

pátek 8.9. - Přestavlky

pátek 8.9. - Hrochův Týnec

15:00, Hrochův Týnec

sobota 9.9. - Vysoké Mýto

neděle 10.9. - Pardubice – Studánka

19:00, Pardubice – Studánka

čtvrtek 14.9. - Srnojedy

čtvrtek 14.9. - Pardubice – Lány na Důlku

čtvrtek 14.9. - Pardubice – Opočínek

čtvrtek 14.9. - Přelouč – Mělice

čtvrtek 14.9. - Přelouč – Lohenice

čtvrtek 14.9. - Břehy

čtvrtek 14.9. - Přelovice

čtvrtek 14.9. - Neratov

čtvrtek 14.9. - Živanice – Dědek

čtvrtek 14.9. - Živanice

čtvrtek 14.9. - Lázně Bohdaneč

čtvrtek 14.9. - Černá u Bohdanče

čtvrtek 14.9. - Pardubice

10:00, Pardubice

sobota 16.9. - Choceň

sobota 16.9. - Újezd u Chocně

sobota 16.9. - Horní Jelení

sobota 16.9. - Pardubice

úterý 19.9. - Valy

úterý 19.9. - Přelouč

úterý 19.9. - Přelouč – Lhota

úterý 19.9. - Přelouč – Škudly

úterý 19.9. - Řečany nad Labem – Labětín

úterý 19.9. - Řečany nad Labem

úterý 19.9. - Trnávka

úterý 19.9. - Chvaletice

úterý 19.9. - Zdechovice

úterý 19.9. - Morašice

úterý 19.9. - Litošice

úterý 19.9. - Jankovice – Seník

úterý 19.9. - Jankovice

úterý 19.9. - Jankovice – Kozašice

úterý 19.9. - Brloh

úterý 19.9. - Poběžovice u Přelouče

úterý 19.9. - Jedousov

úterý 19.9. - Veselí

středa 20.9. - Pardubice

15:00, Pardubice

čtvrtek 21.9. - Semín

čtvrtek 21.9. - Kladruby nad Labem

čtvrtek 21.9. - Kladruby nad Labem – Kolesa

čtvrtek 21.9. - Kladruby nad Labem – Komárov

čtvrtek 21.9. - Újezd u Přelouče

čtvrtek 21.9. - Přepychy

čtvrtek 21.9. - Vápno

čtvrtek 21.9. - Strašov

čtvrtek 21.9. - Sopřeč

čtvrtek 21.9. - Žáravice

čtvrtek 21.9. - Vyšehněvice

čtvrtek 21.9. - Vlčí Habřina

pátek 22.9. - Vysoké Mýto

pátek 22.9. - Vraclav

pátek 22.9. - Libecina

pátek 22.9. - Javorník

pátek 22.9. - Nové Hrady

sobota 23.9. - Choceň

sobota 23.9. - Běstovice

sobota 23.9. - Koldín

sobota 23.9. - Zálší

sobota 23.9. - České Heřmanice

neděle 24.9. - Zámrsk

neděle 24.9. - Dobříkov

neděle 24.9. - Sruby

neděle 24.9. - Slatina

neděle 24.9. - Vysoké Mýto

středa 27.9. - Bezděkov

středa 27.9. - Choltice

středa 27.9. - Svinčany

středa 27.9. - Stojice

středa 27.9. - Bukovina u Přelouče

středa 27.9. - Turkovice

středa 27.9. - Sovolusky

středa 27.9. - Urbanice

středa 27.9. - Lipoltice

středa 27.9. - Poběžovice u Přelouče

středa 27.9. - Mokošín

středa 4.10. - Staré Hradiště

středa 4.10. - Staré Hradiště – Hradiště na Písku

středa 4.10. - Srch

středa 4.10. - Stéblová

středa 4.10. - Staré Ždánice

středa 4.10. - Podůlšany

středa 4.10. - Libišany

středa 4.10. - Opatovice nad Labem – Pohřebačka

středa 4.10. - Opatovice nad Labem

středa 4.10. - Čeperka

středa 4.10. - Hrobice

čtvrtek 5.10. - Staré Hradiště – Brozany

čtvrtek 5.10. - Ráby

čtvrtek 5.10. - Němčice

čtvrtek 5.10. - Dříteč

čtvrtek 5.10. - Bukovina nad Labem

čtvrtek 5.10. - Borek

čtvrtek 5.10. - Újezd u Sezemic

čtvrtek 5.10. - Rokytno – Bohumileč

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Dražkov

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Lukovna

čtvrtek 5.10. - Kunětice

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Počaply

čtvrtek 5.10. - Sezemice

pátek 6.10. - Mikulovice

pátek 6.10. - Ostřešany

pátek 6.10. - Úhřetická Lhota

pátek 6.10. - Kostěnice

pátek 6.10. - Moravany

pátek 6.10. - Moravany – Platěnice

pátek 6.10. - Dašice – Prachovice

pátek 6.10. - Slepotice

pátek 6.10. - Moravany – Čeradice

pátek 6.10. - Moravany – Turov

pátek 6.10. - Uhersko

pátek 6.10. - Trusnov

pátek 6.10. - Trusnov – Žíka

úterý 10.10. - Rokytno

úterý 10.10. - Býšť

úterý 10.10. - Býšť – Hoděšovice

úterý 10.10. - Býšť – Bělečko

úterý 10.10. - Chvojenec

úterý 10.10. - Vysoké Chvojno

úterý 10.10. - Poběžovice u Holic

úterý 10.10. - Holice

úterý 10.10. - Holice – Roveňsko

úterý 10.10. - Horní Ředice

úterý 10.10. - Časy

úterý 10.10. - Choteč

středa 11.10. - Bukovka

středa 11.10. - Rohovládova Bělá

středa 11.10. - Voleč

středa 11.10. - Chýšť

středa 11.10. - Kasalice

středa 11.10. - Pravy

středa 11.10. - Křičeň

středa 11.10. - Rohoznice

středa 11.10. - Dolany

středa 11.10. - Srch – Hrádek

středa 11.10. - Pardubice

čtvrtek 12.10. - Spojil

čtvrtek 12.10. - Sezemice – Veská

čtvrtek 12.10. - Dašice – Zminný

čtvrtek 12.10. - Sezemice – Velké Koloděje

čtvrtek 12.10. - Lány u Dašic

čtvrtek 12.10. - Dašice

čtvrtek 12.10. - Dolní Roveň – Komárov

čtvrtek 12.10. - Dolní Roveň

čtvrtek 12.10. - Dolní Roveň – Litětiny

čtvrtek 12.10. - Ostřetín

čtvrtek 12.10. - Horní Jelení

čtvrtek 12.10. - Jaroslav

čtvrtek 12.10. - Ostřetín – Vysoká u Holic

středa 18.10. - Pardubice

15:00, Pardubice

Modrá vlna: Pardubický kraj

  • sobota 2. září v 14:00
    Holice
  • neděle 3. září
    Vysočina – Rváčov
  • neděle 3. září
    Staré Jesenčany
  • neděle 3. září
    Třebosice
  • neděle 3. září
    Dubany
  • neděle 3. září
    Čepí
  • neděle 3. září
    Rozhovice
  • neděle 3. září
    Úherčice
  • neděle 3. září
    Vápenný Podol
  • neděle 3. září
    Bojanov – Kovářov
  • neděle 3. září
    Bojanov – Hrbokov
  • neděle 3. září
    Seč – Kraskov
  • neděle 3. září
    Třemošnice – Starý Dvůr
  • neděle 3. září
    Třemošnice – Podhradí
  • neděle 3. září
    Třemošnice
  • neděle 3. září
    Ronov nad Doubravou
  • neděle 3. září
    Bojanov – Horní Bezděkov
  • neděle 3. září
    Libkov
  • neděle 3. září
    Bojanov
  • neděle 3. září
    Hodonín
  • neděle 3. září
    Trhová Kamenice
  • neděle 3. září
    Nasavrky
  • neděle 3. září
    Prachovice
  • neděle 3. září
    Nasavrky – Nová Ves
  • neděle 3. září
    Trhová Kamenice – Rohozná
  • neděle 3. září v 14:00
    Heřmanův Městec
  • neděle 3. září v 16:00
    Seč
  • pondělí 4. září
    Holetín
  • pondělí 4. září
    Tisovec
  • pondělí 4. září
    Tisovec – Dřeveš
  • pondělí 4. září
    Vrbatův Kostelec – Louka
  • pondělí 4. září
    Horka – Hlína
  • pondělí 4. září
    Horka – Silnice
  • pondělí 4. září
    Horka
  • pondělí 4. září
    Chroustovice – Holešovice
  • pondělí 4. září
    Čankovice
  • pondělí 4. září
    Kočí
  • pondělí 4. září
    Bylany
  • pondělí 4. září
    Kostelec u Heřmanova Městce
  • pondělí 4. září
    Prachovice
  • pondělí 4. září
    Slatiňany
  • pondělí 4. září
    Lukavice
  • pondělí 4. září
    Žumberk
  • pondělí 4. září
    Miřetice
  • pondělí 4. září
    Včelákov
  • pondělí 4. září v 15:00
    Chrudim
  • úterý 5. září
    Studnice
  • úterý 5. září
    Studnice – Košinov
  • úterý 5. září
    Studnice – Zalíbené
  • úterý 5. září
    Hamry
  • úterý 5. září
    Vortová
  • úterý 5. září
    Jeníkov
  • úterý 5. září
    Kameničky
  • úterý 5. září
    Kameničky – Filipov
  • úterý 5. září
    Dědová
  • úterý 5. září
    Kladno
  • úterý 5. září
    Krouna
  • úterý 5. září
    Krouna – Rychnov
  • úterý 5. září
    Proseč – Česká Rybná
  • úterý 5. září
    Proseč
  • úterý 5. září
    Perálec
  • úterý 5. září
    Zderaz
  • úterý 5. září v 15:00
    Hlinsko
  • středa 6. září
    Chroustovice – Městec
  • středa 6. září
    Ostrov
  • středa 6. září
    Uhersko
  • středa 6. září
    Chroustovice
  • středa 6. září
    Jenišovice – Martinice
  • středa 6. září
    Skuteč – Lažany
  • středa 6. září
    Lozice
  • středa 6. září
    Luže – Radim
  • středa 6. září
    Luže – Srbce
  • středa 6. září
    Střemošice
  • středa 6. září
    Střemošice – Bílý Kůň
  • středa 6. září
    Luže – Košumberk
  • středa 6. září
    Skuteč – Štěpánov
  • středa 6. září
    Prosetín
  • středa 6. září
    Skuteč
  • středa 6. září v 15:00
    Luže
  • čtvrtek 7. září
    Rosice – Synčany
  • čtvrtek 7. září
    Zaječice
  • čtvrtek 7. září
    Smrček
  • čtvrtek 7. září
    Bítovany
  • čtvrtek 7. září
    Chrast – Podlažice
  • čtvrtek 7. září
    Předhradí
  • čtvrtek 7. září
    Otradov
  • čtvrtek 7. září v 15:00
    Chrast
  • čtvrtek 7. září v 15:30
    Skuteč
  • pátek 8. září
    Bořice
  • pátek 8. září
    Honbice – Libanice
  • pátek 8. září
    Honbice
  • pátek 8. září
    Řestoky
  • pátek 8. září
    Trojovice
  • pátek 8. září
    Hrochův Týnec – Blížňovice
  • pátek 8. září
    Hrochův Týnec – Blansko
  • pátek 8. září
    Přestavlky
  • pátek 8. září v 15:00
    Hrochův Týnec
  • sobota 9. září
    Vysoké Mýto
  • neděle 10. září v 19:00
    Pardubice – Studánka
  • čtvrtek 14. září
    Srnojedy
  • čtvrtek 14. září
    Pardubice – Lány na Důlku
  • čtvrtek 14. září
    Pardubice – Opočínek
  • čtvrtek 14. září
    Přelouč – Mělice
  • čtvrtek 14. září
    Přelouč – Lohenice
  • čtvrtek 14. září
    Břehy
  • čtvrtek 14. září
    Přelovice
  • čtvrtek 14. září
    Neratov
  • čtvrtek 14. září
    Živanice – Dědek
  • čtvrtek 14. září
    Živanice
  • čtvrtek 14. září
    Lázně Bohdaneč
  • čtvrtek 14. září
    Černá u Bohdanče
  • čtvrtek 14. září v 10:00
    Pardubice
  • sobota 16. září
    Choceň
  • sobota 16. září
    Újezd u Chocně
  • sobota 16. září
    Horní Jelení
  • sobota 16. září
    Pardubice
  • úterý 19. září
    Valy
  • úterý 19. září
    Přelouč
  • úterý 19. září
    Přelouč – Lhota
  • úterý 19. září
    Přelouč – Škudly
  • úterý 19. září
    Řečany nad Labem – Labětín
  • úterý 19. září
    Řečany nad Labem
  • úterý 19. září
    Trnávka
  • úterý 19. září
    Chvaletice
  • úterý 19. září
    Zdechovice
  • úterý 19. září
    Morašice
  • úterý 19. září
    Litošice
  • úterý 19. září
    Jankovice – Seník
  • úterý 19. září
    Jankovice
  • úterý 19. září
    Jankovice – Kozašice
  • úterý 19. září
    Brloh
  • úterý 19. září
    Poběžovice u Přelouče
  • úterý 19. září
    Jedousov
  • úterý 19. září
    Veselí
  • středa 20. září v 15:00
    Pardubice
  • čtvrtek 21. září
    Semín
  • čtvrtek 21. září
    Kladruby nad Labem
  • čtvrtek 21. září
    Kladruby nad Labem – Kolesa
  • čtvrtek 21. září
    Kladruby nad Labem – Komárov
  • čtvrtek 21. září
    Újezd u Přelouče
  • čtvrtek 21. září
    Přepychy
  • čtvrtek 21. září
    Vápno
  • čtvrtek 21. září
    Strašov
  • čtvrtek 21. září
    Sopřeč
  • čtvrtek 21. září
    Žáravice
  • čtvrtek 21. září
    Vyšehněvice
  • čtvrtek 21. září
    Vlčí Habřina
  • pátek 22. září
    Vysoké Mýto
  • pátek 22. září
    Vraclav
  • pátek 22. září
    Libecina
  • pátek 22. září
    Javorník
  • pátek 22. září
    Nové Hrady
  • sobota 23. září
    Choceň
  • sobota 23. září
    Běstovice
  • sobota 23. září
    Koldín
  • sobota 23. září
    Zálší
  • sobota 23. září
    České Heřmanice
  • neděle 24. září
    Zámrsk
  • neděle 24. září
    Dobříkov
  • neděle 24. září
    Sruby
  • neděle 24. září
    Slatina
  • neděle 24. září
    Vysoké Mýto
  • středa 27. září
    Bezděkov
  • středa 27. září
    Choltice
  • středa 27. září
    Svinčany
  • středa 27. září
    Stojice
  • středa 27. září
    Bukovina u Přelouče
  • středa 27. září
    Turkovice
  • středa 27. září
    Sovolusky
  • středa 27. září
    Urbanice
  • středa 27. září
    Lipoltice
  • středa 27. září
    Poběžovice u Přelouče
  • středa 27. září
    Mokošín
  • středa 4. října
    Staré Hradiště
  • středa 4. října
    Staré Hradiště – Hradiště na Písku
  • středa 4. října
    Srch
  • středa 4. října
    Stéblová
  • středa 4. října
    Staré Ždánice
  • středa 4. října
    Podůlšany
  • středa 4. října
    Libišany
  • středa 4. října
    Opatovice nad Labem – Pohřebačka
  • středa 4. října
    Opatovice nad Labem
  • středa 4. října
    Čeperka
  • středa 4. října
    Hrobice
  • čtvrtek 5. října
    Staré Hradiště – Brozany
  • čtvrtek 5. října
    Ráby
  • čtvrtek 5. října
    Němčice
  • čtvrtek 5. října
    Dříteč
  • čtvrtek 5. října
    Bukovina nad Labem
  • čtvrtek 5. října
    Borek
  • čtvrtek 5. října
    Újezd u Sezemic
  • čtvrtek 5. října
    Rokytno – Bohumileč
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice – Dražkov
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice – Lukovna
  • čtvrtek 5. října
    Kunětice
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice – Počaply
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice
  • pátek 6. října
    Mikulovice
  • pátek 6. října
    Ostřešany
  • pátek 6. října
    Úhřetická Lhota
  • pátek 6. října
    Kostěnice
  • pátek 6. října
    Moravany
  • pátek 6. října
    Moravany – Platěnice
  • pátek 6. října
    Dašice – Prachovice
  • pátek 6. října
    Slepotice
  • pátek 6. října
    Moravany – Čeradice
  • pátek 6. října
    Moravany – Turov
  • pátek 6. října
    Uhersko
  • pátek 6. října
    Trusnov
  • pátek 6. října
    Trusnov – Žíka
  • úterý 10. října
    Rokytno
  • úterý 10. října
    Býšť
  • úterý 10. října
    Býšť – Hoděšovice
  • úterý 10. října
    Býšť – Bělečko
  • úterý 10. října
    Chvojenec
  • úterý 10. října
    Vysoké Chvojno
  • úterý 10. října
    Poběžovice u Holic
  • úterý 10. října
    Holice
  • úterý 10. října
    Holice – Roveňsko
  • úterý 10. října
    Horní Ředice
  • úterý 10. října
    Časy
  • úterý 10. října
    Choteč
  • středa 11. října
    Bukovka
  • středa 11. října
    Rohovládova Bělá
  • středa 11. října
    Voleč
  • středa 11. října
    Chýšť
  • středa 11. října
    Kasalice
  • středa 11. října
    Pravy
  • středa 11. října
    Křičeň
  • středa 11. října
    Rohoznice
  • středa 11. října
    Dolany
  • středa 11. října
    Srch – Hrádek
  • středa 11. října
    Pardubice
  • čtvrtek 12. října
    Spojil
  • čtvrtek 12. října
    Sezemice – Veská
  • čtvrtek 12. října
    Dašice – Zminný
  • čtvrtek 12. října
    Sezemice – Velké Koloděje
  • čtvrtek 12. října
    Lány u Dašic
  • čtvrtek 12. října
    Dašice
  • čtvrtek 12. října
    Dolní Roveň – Komárov
  • čtvrtek 12. října
    Dolní Roveň
  • čtvrtek 12. října
    Dolní Roveň – Litětiny
  • čtvrtek 12. října
    Ostřetín
  • čtvrtek 12. října
    Horní Jelení
  • čtvrtek 12. října
    Jaroslav
  • čtvrtek 12. října
    Ostřetín – Vysoká u Holic
  • středa 18. října v 15:00
    Pardubice