pondělí 4.9. - Chlumec nad Cidlinou

pondělí 4.9. - Nový Bydžov

úterý 5.9. - Hradec Králové

10:00, Hradec Králové

středa 6.9. - Třebechovice pod Orebem

středa 6.9. - Týniště nad Orlicí

středa 6.9. - Častolovice

středa 6.9. - Kostelec nad Orlicí

čtvrtek 7.9. - Náchod

20:00, Náchod

pátek 8.9. - Hradec Králové

20:00, Hradec Králové

sobota 9.9. - Machov

10:00, Machov

sobota 9.9. - Trutnov

20:00, Trutnov

neděle 10.9. - Jičín

20:00, Jičín

pondělí 11.9. - Hradec Králové – Slezské Předměstí

12:30, Hradec Králové – Slezské Předměstí

pondělí 11.9. - Hradec Králové – Kukleny

17:15, Hradec Králové – Kukleny

úterý 12.9. - Častolovice

17:00, Častolovice

čtvrtek 14.9. - Hradec Králové

10:00, Hradec Králové

pátek 15.9. - Hořice

pátek 15.9. - Miletín

pátek 15.9. - Lukavec u Hořic

sobota 16.9. - Olešnice

14:00, Olešnice

sobota 16.9. - Hradec Králové

14:00, Hradec Králové

sobota 16.9. - Rychnov nad Kněžnou

16:00, Rychnov nad Kněžnou

pátek 22.9. - Jičín

13:30, Jičín

pátek 22.9. - Nová Paka

15:00, Nová Paka

pátek 22.9. - Stará Paka

16:30, Stará Paka

sobota 23.9. - Jičín

9:00, Jičín

sobota 23.9. - Hořice

12:00, Hořice

pondělí 25.9. - Hradec Králové

15:00, Hradec Králové

pátek 29.9. - Úpice

sobota 30.9. - Velichovky

neděle 1.10. - Týniště nad Orlicí

neděle 1.10. - Častolovice

neděle 1.10. - Vamberk

neděle 1.10. - Potštejn

pondělí 2.10. - Trutnov

pondělí 2.10. - Smiřice

pondělí 2.10. - Kuks

úterý 3.10. - Náchod

10:00, Náchod

čtvrtek 5.10. - Hradec Králové

pátek 6.10. - Trutnov

neděle 8.10. - Hradec Králové

pondělí 9.10. - Nový Bydžov

pondělí 9.10. - Chlumec nad Cidlinou

pondělí 9.10. - Nechanice

úterý 10.10. - Hradec Králové – Březhrad

úterý 10.10. - Trutnov

úterý 17.10. - Rychnov nad Kněžnou

úterý 17.10. - Vrchlabí

středa 18.10. - Vrchlabí

středa 18.10. - Trutnov

středa 18.10. - Dvůr Králové nad Labem

Modrá vlna: Královéhradecký kraj

  • pondělí 4. září
    Chlumec nad Cidlinou
  • pondělí 4. září
    Nový Bydžov
  • úterý 5. září v 10:00
    Hradec Králové
  • středa 6. září
    Třebechovice pod Orebem
  • středa 6. září
    Týniště nad Orlicí
  • středa 6. září
    Častolovice
  • středa 6. září
    Kostelec nad Orlicí
  • čtvrtek 7. září ve 20:00
    Náchod
  • pátek 8. září ve 20:00
    Hradec Králové
  • sobota 9. září v 10:00
    Machov
  • sobota 9. září ve 20:00
    Trutnov
  • neděle 10. září ve 20:00
    Jičín
  • pondělí 11. září v 12:30
    Hradec Králové – Slezské Předměstí
  • pondělí 11. září v 17:15
    Hradec Králové – Kukleny
  • úterý 12. září v 17:00
    Častolovice
  • čtvrtek 14. září v 10:00
    Hradec Králové
  • pátek 15. září
    Hořice
  • pátek 15. září
    Miletín
  • pátek 15. září
    Lukavec u Hořic
  • sobota 16. září v 14:00
    Olešnice
  • sobota 16. září v 14:00
    Hradec Králové
  • sobota 16. září v 16:00
    Rychnov nad Kněžnou
  • pátek 22. září v 13:30
    Jičín
  • pátek 22. září v 15:00
    Nová Paka
  • pátek 22. září v 16:30
    Stará Paka
  • sobota 23. září v 9:00
    Jičín
  • sobota 23. září v 12:00
    Hořice
  • pondělí 25. září v 15:00
    Hradec Králové
  • pátek 29. září
    Úpice
  • sobota 30. září
    Velichovky
  • neděle 1. října
    Týniště nad Orlicí
  • neděle 1. října
    Častolovice
  • neděle 1. října
    Vamberk
  • neděle 1. října
    Potštejn
  • pondělí 2. října
    Trutnov
  • pondělí 2. října
    Smiřice
  • pondělí 2. října
    Kuks
  • úterý 3. října v 10:00
    Náchod
  • čtvrtek 5. října
    Hradec Králové
  • pátek 6. října
    Trutnov
  • neděle 8. října
    Hradec Králové
  • pondělí 9. října
    Nový Bydžov
  • pondělí 9. října
    Chlumec nad Cidlinou
  • pondělí 9. října
    Nechanice
  • úterý 10. října
    Hradec Králové – Březhrad
  • úterý 10. října
    Trutnov
  • úterý 17. října
    Rychnov nad Kněžnou
  • úterý 17. října
    Vrchlabí
  • středa 18. října
    Vrchlabí
  • středa 18. října
    Trutnov
  • středa 18. října
    Dvůr Králové nad Labem