pátek 1.9. - Brno

13:00, Brno

pátek 1.9. - Břeclav

17:00, Břeclav

sobota 2.9. - Letovice

19:30, Letovice

neděle 3.9. - Vyškov

19:30, Vyškov

úterý 5.9. - Boskovice

19:30, Boskovice

čtvrtek 7.9. - Veselí nad Moravou

17:00, Veselí nad Moravou

sobota 9.9. - Oslavany

sobota 9.9. - Strážnice

neděle 10.9. - Brno-starý lískovec

neděle 10.9. - Brno-jih

11:30, Brno-jih

pondělí 11.9. - Velatice

pondělí 11.9. - Hostěnice

pondělí 11.9. - Viničné Šumice

pondělí 11.9. - Kovalovice

pondělí 11.9. - Rousínov – Vítovice

pondělí 11.9. - Rousínov – Královopolské Vážany

pondělí 11.9. - Sivice

pondělí 11.9. - Jiříkovice

pondělí 11.9. - Blažovice

pondělí 11.9. - Ponětovice

pondělí 11.9. - Česká

pondělí 11.9. - Lažany

pondělí 11.9. - Milonice

pondělí 11.9. - Závist

pondělí 11.9. - Černá Hora

pondělí 11.9. - Rájec-Jestřebí

12:00, Rájec-Jestřebí

pondělí 11.9. - Podolí

12:30, Podolí

pondělí 11.9. - Mokrá-Horákov

13:30, Mokrá-Horákov

pondělí 11.9. - Pozořice

14:40, Pozořice

pondělí 11.9. - Tvarožná

15:15, Tvarožná

pondělí 11.9. - Šlapanice

16:00, Šlapanice

úterý 12.9. - Prušánky

úterý 12.9. - Hrušky

úterý 12.9. - Týnec

úterý 12.9. - Velké Bílovice

12:00, Velké Bílovice

úterý 12.9. - Blansko

12:00, Blansko

úterý 12.9. - Moravský Žižkov

13:10, Moravský Žižkov

úterý 12.9. - Ráječko

13:15, Ráječko

úterý 12.9. - Spešov

13:30, Spešov

úterý 12.9. - Kuničky

13:45, Kuničky

úterý 12.9. - Moravská Nová Ves

13:50, Moravská Nová Ves

úterý 12.9. - Žďár

14:00, Žďár

úterý 12.9. - Petrovice

14:15, Petrovice

úterý 12.9. - Vavřinec

14:30, Vavřinec

úterý 12.9. - Tvrdonice

14:40, Tvrdonice

úterý 12.9. - Doubravice nad Svitavou

15:00, Doubravice nad Svitavou

úterý 12.9. - Obora

15:15, Obora

úterý 12.9. - Kostice

15:30, Kostice

úterý 12.9. - Bořitov

15:30, Bořitov

úterý 12.9. - Rájec-Jestřebí

16:00, Rájec-Jestřebí

úterý 12.9. - Lanžhot

16:10, Lanžhot

úterý 12.9. - Břeclav

17:00, Břeclav

úterý 12.9. - Rájec-Jestřebí

18:30, Rájec-Jestřebí

středa 13.9. - Nížkovice

středa 13.9. - Uhřice

středa 13.9. - Žarošice

středa 13.9. - Násedlovice

středa 13.9. - Moravany

11:00, Moravany

středa 13.9. - Hovorany

12:00, Hovorany

středa 13.9. - Střelice

12:00, Střelice

středa 13.9. - Milotice

13:00, Milotice

středa 13.9. - Troubsko

13:00, Troubsko

středa 13.9. - Vacenovice

13:45, Vacenovice

středa 13.9. - Popůvky

13:45, Popůvky

středa 13.9. - Říčany

14:30, Říčany

středa 13.9. - Vracov

14:45, Vracov

středa 13.9. - Zbraslav

15:15, Zbraslav

středa 13.9. - Kyjov

16:00, Kyjov

středa 13.9. - Rosice

16:00, Rosice

středa 13.9. - Žabčice

18:30, Žabčice

čtvrtek 14.9. - Prace

11:15, Prace

čtvrtek 14.9. - Drnovice

12:00, Drnovice

čtvrtek 14.9. - Vyškov

12:30, Vyškov

čtvrtek 14.9. - Bučovice

14:30, Bučovice

čtvrtek 14.9. - Slavkov u Brna

15:30, Slavkov u Brna

čtvrtek 14.9. - Rousínov

16:15, Rousínov

čtvrtek 14.9. - Šlapanice – Bedřichovice

18:30, Šlapanice – Bedřichovice

pátek 15.9. - Bílovice nad Svitavou

11:30, Bílovice nad Svitavou

pátek 15.9. - Ochoz u Brna

13:00, Ochoz u Brna

pátek 15.9. - Lelekovice

14:00, Lelekovice

pátek 15.9. - Drásov

14:45, Drásov

pátek 15.9. - Brno-Mendlovo nám.

15:00, Brno-Mendlovo nám.

pátek 15.9. - Čebín

15:20, Čebín

pátek 15.9. - Kuřim

16:00, Kuřim

pátek 15.9. - Brno-Bohunice

16:15, Brno-Bohunice

pátek 15.9. - Brno – Starý Lískovec

16:55, Brno – Starý Lískovec

pátek 15.9. - Brno-jih

18:00, Brno-jih

sobota 16.9. - Velké Bílovice

15:00, Velké Bílovice

sobota 16.9. - Znojmo

17:00, Znojmo

neděle 17.9. - Brno-Líšeň

12:00, Brno-Líšeň

neděle 17.9. - Velké Bílovice

17:00, Velké Bílovice

pondělí 18.9. - Olešnice

12:00, Olešnice

pondělí 18.9. - Kunštát

13:00, Kunštát

pondělí 18.9. - Svitávka

13:50, Svitávka

pondělí 18.9. - Cetkovice

14:45, Cetkovice

pondělí 18.9. - Brno – Kohoutovice

15:00, Brno – Kohoutovice

pondělí 18.9. - Velké Opatovice

15:20, Velké Opatovice

pondělí 18.9. - Brno – Bystrc

15:40, Brno – Bystrc

pondělí 18.9. - Letovice

16:30, Letovice

pondělí 18.9. - Brno – Komín

16:50, Brno – Komín

pondělí 18.9. - Brno – Žabovřesky

17:40, Brno – Žabovřesky

úterý 19.9. - Němčičky

10:50, Němčičky

úterý 19.9. - Horní Bojanovice

11:30, Horní Bojanovice

úterý 19.9. - Kyjov

12:00, Kyjov

úterý 19.9. - Bořetice

12:15, Bořetice

úterý 19.9. - Velké Pavlovice

13:00, Velké Pavlovice

úterý 19.9. - Klobouky u Brna

14:15, Klobouky u Brna

úterý 19.9. - Hustopeče

15:30, Hustopeče

úterý 19.9. - Velké Bílovice

18:30, Velké Bílovice

středa 20.9. - Brno, Malinovského nám.

13:00, Brno, Malinovského nám.

středa 20.9. - Brno, Česká ul.

13:45, Brno, Česká ul.

středa 20.9. - Brno-Bohunice

14:30, Brno-Bohunice

středa 20.9. - Brno-Kohoutovice

15:15, Brno-Kohoutovice

středa 20.9. - Brno-Bystrc

16:00, Brno-Bystrc

středa 20.9. - Brno-Komín

16:45, Brno-Komín

středa 20.9. - Brno-Žabovřesky

17:30, Brno-Žabovřesky

čtvrtek 21.9. - Veverská Bítýška

11:00, Veverská Bítýška

čtvrtek 21.9. - Předklášteří

12:20, Předklášteří

čtvrtek 21.9. - Nedvědice

13:20, Nedvědice

čtvrtek 21.9. - Lomnice

14:20, Lomnice

čtvrtek 21.9. - Tišnov

15:45, Tišnov

čtvrtek 21.9. - Kuřim

18:30, Kuřim

pátek 22.9. - Horní Bojanovice

9:45, Horní Bojanovice

pátek 22.9. - Němčičky

10:10, Němčičky

pátek 22.9. - Hovorany

10:45, Hovorany

pátek 22.9. - Bukovany

11:20, Bukovany

pátek 22.9. - Kostelec

11:50, Kostelec

pátek 22.9. - Veselí nad Moravou

12:35, Veselí nad Moravou

pátek 22.9. - Kyjov

15:45, Kyjov

pátek 22.9. - Kyjov

18:30, Kyjov

sobota 23.9. - Rajhrad

sobota 23.9. - Rajhradice

sobota 23.9. - Rebešovice

sobota 23.9. - Brno

sobota 23.9. - Moravany

sobota 23.9. - Nebovidy

sobota 23.9. - Střelice

sobota 23.9. - Troubsko

sobota 23.9. - Tetčice

sobota 23.9. - Rosice

sobota 23.9. - Ostrovačice

sobota 23.9. - Říčany

sobota 23.9. - Říčky

sobota 23.9. - Domašov

sobota 23.9. - Rudka

sobota 23.9. - Zálesná Zhoř

sobota 23.9. - Stanoviště

sobota 23.9. - Újezd u Rosic

sobota 23.9. - Zbraslav

sobota 23.9. - Litostrov

sobota 23.9. - Zastávka

sobota 23.9. - Příbram na Moravě

sobota 23.9. - Vysoké Popovice

sobota 23.9. - Zakřany

sobota 23.9. - Lukovany

sobota 23.9. - Ketkovice

sobota 23.9. - Čučice

sobota 23.9. - Oslavany

sobota 23.9. - Zbýšov

sobota 23.9. - Babice u Rosic

sobota 23.9. - Neslovice

sobota 23.9. - Ivančice

sobota 23.9. - Nová Ves

sobota 23.9. - Senorady

sobota 23.9. - Biskoupky

sobota 23.9. - Jamolice

sobota 23.9. - Dolní Dubňany

sobota 23.9. - Horní Dubňany

sobota 23.9. - Rešice

sobota 23.9. - Tulešice

sobota 23.9. - Vémyslice

sobota 23.9. - Rybníky

sobota 23.9. - Dobřínsko

sobota 23.9. - Moravský Krumlov

sobota 23.9. - Moravský Krumlov – Polánka

sobota 23.9. - Moravský Krumlov – Rokytná

sobota 23.9. - Ivančice – Budkovice

sobota 23.9. - Ivančice

sobota 23.9. - Nové Bránice

sobota 23.9. - Moravské Bránice

sobota 23.9. - Hlína

sobota 23.9. - Radostice

sobota 23.9. - Prštice

sobota 23.9. - Silůvky

sobota 23.9. - Ořechov

sobota 23.9. - Mělčany

sobota 23.9. - Bratčice

sobota 23.9. - Sobotovice

sobota 23.9. - Ledce

sobota 23.9. - Hrušovany u Brna

sobota 23.9. - Židlochovice

sobota 23.9. - Vojkovice

sobota 23.9. - Holasice

pondělí 25.9. - Brno-Vinohrady

15:00, Brno-Vinohrady

pondělí 25.9. - Brno-Lesná

15:15, Brno-Lesná

pondělí 25.9. - Brno – Židenice

15:40, Brno – Židenice

pondělí 25.9. - Brno – Řečkovice

16:10, Brno – Řečkovice

pondělí 25.9. - Brno – Líšeň

16:50, Brno – Líšeň

pondělí 25.9. - Brno – Královo Pole

16:55, Brno – Královo Pole

pondělí 25.9. - Brno – Slatina

18:00, Brno – Slatina

úterý 26.9. - Mutěnice

11:30, Mutěnice

úterý 26.9. - Miroslav

12:05, Miroslav

úterý 26.9. - Dubňany

12:45, Dubňany

úterý 26.9. - Hostěradice

12:55, Hostěradice

úterý 26.9. - Ratíškovice

14:00, Ratíškovice

úterý 26.9. - Únanov

14:00, Únanov

úterý 26.9. - Rohatec

15:00, Rohatec

úterý 26.9. - Znojmo

15:00, Znojmo

úterý 26.9. - Hodonín

16:00, Hodonín

středa 27.9. - Blučina

středa 27.9. - Židlochovice

středa 27.9. - Žabčice

středa 27.9. - Uherčice

středa 27.9. - Starovice

středa 27.9. - Hustopeče

středa 27.9. - Starovičky

středa 27.9. - Zaječí

středa 27.9. - Přítluky

středa 27.9. - Milovice

středa 27.9. - Pavlov

středa 27.9. - Klentnice

středa 27.9. - Sedlec

středa 27.9. - Valtice

středa 27.9. - Pouzdřany

středa 27.9. - Popice

středa 27.9. - Šakvice

středa 27.9. - Podivín

středa 27.9. - Lednice

středa 27.9. - Hlohovec

středa 27.9. - Ladná

středa 27.9. - Moravský Žižkov

středa 27.9. - Prušánky

středa 27.9. - Moravská Nová Ves

středa 27.9. - Hrušky

středa 27.9. - Tvrdonice

středa 27.9. - Týnec

středa 27.9. - Kostice

středa 27.9. - Lanžhot

středa 27.9. - Přísnotice

10:20, Přísnotice

středa 27.9. - Vranovice

10:45, Vranovice

středa 27.9. - Velké Pavlovice

11:30, Velké Pavlovice

středa 27.9. - Rakvice

12:10, Rakvice

středa 27.9. - Mikulov

13:00, Mikulov

středa 27.9. - Břeclav

15:30, Břeclav

pátek 29.9. - Modřice

10:30, Modřice

pátek 29.9. - Želešice

11:30, Želešice

pátek 29.9. - Černá Hora

12:00, Černá Hora

pátek 29.9. - Ořechov

12:10, Ořechov

pátek 29.9. - Syrovice

13:00, Syrovice

pátek 29.9. - Bořitov

13:00, Bořitov

pátek 29.9. - Dolní Kounice

13:45, Dolní Kounice

pátek 29.9. - Doubravice nad Svitavou

14:00, Doubravice nad Svitavou

pátek 29.9. - Oslavany

14:45, Oslavany

pátek 29.9. - Rájec-Jestřebí

15:00, Rájec-Jestřebí

pátek 29.9. - Ivančice

16:00, Ivančice

pátek 29.9. - Ráječko

16:00, Ráječko

pátek 29.9. - Blansko

17:00, Blansko

sobota 30.9. - Znojmo

sobota 30.9. - Nový Šaldorf-Sedlešovice

sobota 30.9. - Havraníky

sobota 30.9. - Hnanice

sobota 30.9. - Šatov

sobota 30.9. - Chvalovice

sobota 30.9. - Dyjákovičky

sobota 30.9. - Vrbovec

sobota 30.9. - Načeratice

sobota 30.9. - Znojmo – Derflice

sobota 30.9. - Strachotice

sobota 30.9. - Slup

sobota 30.9. - Jaroslavice

sobota 30.9. - Hrádek

sobota 30.9. - Křídlůvky

sobota 30.9. - Valtrovice

sobota 30.9. - Krhovice

sobota 30.9. - Hodonice

sobota 30.9. - Tasovice

sobota 30.9. - Dyje

sobota 30.9. - Mašovice

sobota 30.9. - Bezkov

sobota 30.9. - Podmolí

sobota 30.9. - Lukov

sobota 30.9. - Horní Břečkov

sobota 30.9. - Milíčovice

sobota 30.9. - Citonice

neděle 1.10. - Brno

neděle 1.10. - Brno – Řečkovice

neděle 1.10. - Česká

neděle 1.10. - Lipůvka

neděle 1.10. - Lažany

neděle 1.10. - Milonice

neděle 1.10. - Černá Hora

neděle 1.10. - Bořitov

neděle 1.10. - Boskovice – Mladkov

neděle 1.10. - Boskovice

14:30, Boskovice

pondělí 2.10. - Brno, Mendlovo nám.

15:00, Brno, Mendlovo nám.

pondělí 2.10. - Brno – Starý Lískovec, Osová u Alberta

16:15, Brno – Starý Lískovec, Osová u Alberta

pondělí 2.10. - Brno –Bohunice, Švermova

16:50, Brno –Bohunice, Švermova

pondělí 2.10. - Brno – Bohunice, Dlouhá 3

17:20, Brno – Bohunice, Dlouhá 3

úterý 3.10. - Česká

úterý 3.10. - Lelekovice

úterý 3.10. - Vranov

úterý 3.10. - Šebrov-Kateřina

úterý 3.10. - Blansko

úterý 3.10. - Rájec-Jestřebí

úterý 3.10. - Kuničky

úterý 3.10. - Němčice

úterý 3.10. - Ludíkov

úterý 3.10. - Valchov

úterý 3.10. - Obora

úterý 3.10. - Voděrady

úterý 3.10. - Skalice nad Svitavou

úterý 3.10. - Boskovice – Mladkov

úterý 3.10. - Brno - Tuřany

úterý 3.10. - Sokolnice

úterý 3.10. - Újezd u Brna

úterý 3.10. - Milešovice

úterý 3.10. - Kobeřice u Brna

úterý 3.10. - Vážany nad Litavou

úterý 3.10. - Hrušky

úterý 3.10. - Holubice

úterý 3.10. - Bořitov

úterý 3.10. - Černá Hora

úterý 3.10. - Milonice

úterý 3.10. - Závist

úterý 3.10. - Lažany

úterý 3.10. - Lipůvka

úterý 3.10. - Česká

úterý 3.10. - Otnice

11:15, Otnice

úterý 3.10. - Žďárná

11:45, Žďárná

úterý 3.10. - Lhota Rapotina

12:30, Lhota Rapotina

úterý 3.10. - Nížkovice

12:55, Nížkovice

úterý 3.10. - Jabloňany

13:15, Jabloňany

úterý 3.10. - Zbýšov

13:50, Zbýšov

úterý 3.10. - Drnovice

14:00, Drnovice

úterý 3.10. - Křenovice

14:30, Křenovice

úterý 3.10. - Lysice

14:45, Lysice

úterý 3.10. - Slavkov u Brna

15:15, Slavkov u Brna

úterý 3.10. - Boskovice

16:00, Boskovice

úterý 3.10. - Bučovice

16:45, Bučovice

středa 4.10. - Petrov

středa 4.10. - Strážnice

středa 4.10. - Žeraviny

středa 4.10. - Hroznová Lhota

středa 4.10. - Tasov

středa 4.10. - Hrubá Vrbka

středa 4.10. - Kuželov

středa 4.10. - Javorník

středa 4.10. - Louka

středa 4.10. - Moravský Písek

středa 4.10. - Domanín

středa 4.10. - Těmice

středa 4.10. - Žeravice

středa 4.10. - Ježov

středa 4.10. - Žádovice

středa 4.10. - Kelčany

středa 4.10. - Vlkoš

středa 4.10. - Kyjov

středa 4.10. - Strážovice

středa 4.10. - Archlebov

středa 4.10. - Žarošice

středa 4.10. - Uhřice

středa 4.10. - Křepice

10:15, Křepice

středa 4.10. - Velké Němčice

10:55, Velké Němčice

středa 4.10. - Vnorovy

11:30, Vnorovy

středa 4.10. - Nosislav

11:30, Nosislav

středa 4.10. - Lipov

12:45, Lipov

středa 4.10. - Přísnotice

13:00, Přísnotice

středa 4.10. - Velká nad Veličkou

13:45, Velká nad Veličkou

středa 4.10. - Žabčice

14:00, Žabčice

středa 4.10. - Blatnice pod Svatým Antonínkem

15:00, Blatnice pod Svatým Antonínkem

středa 4.10. - Vranovice

15:00, Vranovice

středa 4.10. - Veselí nad Moravou

16:00, Veselí nad Moravou

středa 4.10. - Pohořelice

16:00, Pohořelice

čtvrtek 5.10. - Brno – Židenice

14:30, Brno – Židenice

čtvrtek 5.10. - Brno – Líšeň

15:15, Brno – Líšeň

čtvrtek 5.10. - Brno – Komárov

16:00, Brno – Komárov

čtvrtek 5.10. - Pohořelice

18:30, Pohořelice

pátek 6.10. - Rakvice

11:30, Rakvice

pátek 6.10. - Hrušovany nad Jevišovkou

12:00, Hrušovany nad Jevišovkou

pátek 6.10. - Podivín

12:30, Podivín

pátek 6.10. - Lednice

13:30, Lednice

pátek 6.10. - Vranov nad Dyjí

13:50, Vranov nad Dyjí

pátek 6.10. - Hlohovec

14:30, Hlohovec

pátek 6.10. - Nový Šaldorf-Sedlešovice

14:50, Nový Šaldorf-Sedlešovice

pátek 6.10. - Valtice

15:15, Valtice

pátek 6.10. - Dobšice

15:30, Dobšice

pátek 6.10. - Znojmo

16:30, Znojmo

pátek 6.10. - Břeclav

16:30, Břeclav

sobota 7.10. - Hustopeče

sobota 7.10. - Valtice

sobota 7.10. - Vacenovice

pondělí 9.10. - Jedovnice

12:15, Jedovnice

pondělí 9.10. - Ždánice

12:30, Ždánice

pondělí 9.10. - Křtiny

13:10, Křtiny

pondělí 9.10. - Bukovany

13:45, Bukovany

pondělí 9.10. - Adamov

13:55, Adamov

pondělí 9.10. - Kostelec

14:30, Kostelec

pondělí 9.10. - Lipůvka

14:50, Lipůvka

pondělí 9.10. - Bzenec

15:15, Bzenec

pondělí 9.10. - Brno – Bystrc, Ečerova

16:15, Brno – Bystrc, Ečerova

pondělí 9.10. - Veselí nad Moravou

16:30, Veselí nad Moravou

pondělí 9.10. - Brno

18:00, Brno

úterý 10.10. - Rajhrad

11:30, Rajhrad

úterý 10.10. - Rajhradice

12:15, Rajhradice

úterý 10.10. - Šakvice

12:45, Šakvice

úterý 10.10. - Blučina

13:00, Blučina

úterý 10.10. - Zaječí

13:30, Zaječí

úterý 10.10. - Židlochovice

13:45, Židlochovice

úterý 10.10. - Dolní Dunajovice

14:30, Dolní Dunajovice

úterý 10.10. - Drnholec

15:15, Drnholec

úterý 10.10. - Moravský Krumlov

15:45, Moravský Krumlov

úterý 10.10. - Mikulov

16:00, Mikulov

úterý 10.10. - Hustopeče

18:30, Hustopeče

středa 11.10. - Brno – Lesná

14:30, Brno – Lesná

středa 11.10. - Brno – Řečkovice

15:15, Brno – Řečkovice

středa 11.10. - Brno – Královo Pole

16:00, Brno – Královo Pole

čtvrtek 12.10. - Adamov

9:45, Adamov

čtvrtek 12.10. - Vranov

10:30, Vranov

čtvrtek 12.10. - Doubravice nad Svitavou

11:20, Doubravice nad Svitavou

čtvrtek 12.10. - Letovice

12:00, Letovice

čtvrtek 12.10. - Boskovice

14:00, Boskovice

čtvrtek 12.10. - Blansko

15:30, Blansko

pátek 13.10. - Slavkov u Brna

12:00, Slavkov u Brna

pátek 13.10. - Znojmo

13:00, Znojmo

pátek 13.10. - Rousínov

14:15, Rousínov

pátek 13.10. - Vyškov

15:30, Vyškov

pondělí 16.10. - Prušánky

11:00, Prušánky

pondělí 16.10. - Mikulčice

12:00, Mikulčice

pondělí 16.10. - Lužice

12:45, Lužice

pondělí 16.10. - Petrov

13:50, Petrov

pondělí 16.10. - Brno – Medlánky

14:30, Brno – Medlánky

pondělí 16.10. - Strážnice

14:30, Strážnice

pondělí 16.10. - Brno – Královo Pole

15:30, Brno – Královo Pole

pondělí 16.10. - Hodonín

16:00, Hodonín

pondělí 16.10. - Brno – Jundrov

16:30, Brno – Jundrov

pondělí 16.10. - Brno – Komín

17:30, Brno – Komín

úterý 17.10. - Tišnov

12:30, Tišnov

úterý 17.10. - Kuřim

14:15, Kuřim

úterý 17.10. - Rosice

15:15, Rosice

úterý 17.10. - Ivančice

16:00, Ivančice

úterý 17.10. - Moravský Krumlov

18:30, Moravský Krumlov

středa 18.10. - Letovice

13:00, Letovice

středa 18.10. - Brno – Brno-město

13:45, Brno – Brno-město

středa 18.10. - Boskovice

14:30, Boskovice

středa 18.10. - Brno – Černá Pole

15:00, Brno – Černá Pole

středa 18.10. - Blansko

16:00, Blansko

středa 18.10. - Brno – Černovice

16:00, Brno – Černovice

čtvrtek 19.10. - Hustopeče

12:00, Hustopeče

čtvrtek 19.10. - Mikulov

14:00, Mikulov

čtvrtek 19.10. - Břeclav

16:00, Břeclav

pátek 20.10. - Brno

Modrá vlna: Jihomoravský kraj

  • pátek 1. září v 13:00
    Brno
  • pátek 1. září v 17:00
    Břeclav
  • sobota 2. září v 19:30
    Letovice
  • neděle 3. září v 19:30
    Vyškov
  • úterý 5. září v 19:30
    Boskovice
  • středa 6. září v 19:30
    Brno Kohoutovice
  • čtvrtek 7. září v 17:00
    Veselí nad Moravou
  • pátek 8. září v 18:00
    Brno
  • sobota 9. září
    Oslavany
  • sobota 9. září
    Strážnice
  • neděle 10. září
    Brno-starý lískovec
  • neděle 10. září v 11:30
    Brno-jih
  • pondělí 11. září
    Velatice
  • pondělí 11. září
    Hostěnice
  • pondělí 11. září
    Viničné Šumice
  • pondělí 11. září
    Kovalovice
  • pondělí 11. září
    Rousínov – Vítovice
  • pondělí 11. září
    Rousínov – Královopolské Vážany
  • pondělí 11. září
    Sivice
  • pondělí 11. září
    Jiříkovice
  • pondělí 11. září
    Blažovice
  • pondělí 11. září
    Ponětovice
  • pondělí 11. září
    Česká
  • pondělí 11. září
    Lažany
  • pondělí 11. září
    Milonice
  • pondělí 11. září
    Závist
  • pondělí 11. září
    Černá Hora
  • pondělí 11. září v 12:00
    Rájec-Jestřebí
  • pondělí 11. září v 12:30
    Podolí
  • pondělí 11. září v 13:30
    Mokrá-Horákov
  • pondělí 11. září v 14:40
    Pozořice
  • pondělí 11. září v 15:15
    Tvarožná
  • pondělí 11. září v 16:00
    Šlapanice
  • úterý 12. září
    Prušánky
  • úterý 12. září
    Hrušky
  • úterý 12. září
    Týnec
  • úterý 12. září v 12:00
    Velké Bílovice
  • úterý 12. září v 12:00
    Blansko
  • úterý 12. září v 13:10
    Moravský Žižkov
  • úterý 12. září v 13:15
    Ráječko
  • úterý 12. září v 13:30
    Spešov
  • úterý 12. září v 13:45
    Kuničky
  • úterý 12. září v 13:50
    Moravská Nová Ves
  • úterý 12. září v 14:00
    Žďár
  • úterý 12. září v 14:15
    Petrovice
  • úterý 12. září v 14:30
    Vavřinec
  • úterý 12. září v 14:40
    Tvrdonice
  • úterý 12. září v 15:00
    Doubravice nad Svitavou
  • úterý 12. září v 15:15
    Obora
  • úterý 12. září v 15:30
    Kostice
  • úterý 12. září v 15:30
    Bořitov
  • úterý 12. září v 16:00
    Rájec-Jestřebí
  • úterý 12. září v 16:10
    Lanžhot
  • úterý 12. září v 17:00
    Břeclav
  • úterý 12. září v 18:30
    Rájec-Jestřebí
  • středa 13. září
    Nížkovice
  • středa 13. září
    Uhřice
  • středa 13. září
    Žarošice
  • středa 13. září
    Násedlovice
  • středa 13. září v 11:00
    Moravany
  • středa 13. září v 12:00
    Hovorany
  • středa 13. září v 12:00
    Střelice
  • středa 13. září v 13:00
    Milotice
  • středa 13. září v 13:00
    Troubsko
  • středa 13. září v 13:45
    Vacenovice
  • středa 13. září v 13:45
    Popůvky
  • středa 13. září v 14:30
    Říčany
  • středa 13. září v 14:45
    Vracov
  • středa 13. září v 15:15
    Zbraslav
  • středa 13. září v 16:00
    Kyjov
  • středa 13. září v 16:00
    Rosice
  • středa 13. září v 18:30
    Žabčice
  • čtvrtek 14. září v 11:15
    Prace
  • čtvrtek 14. září v 12:00
    Drnovice
  • čtvrtek 14. září v 12:30
    Vyškov
  • čtvrtek 14. září v 14:30
    Bučovice
  • čtvrtek 14. září v 15:30
    Slavkov u Brna
  • čtvrtek 14. září v 16:15
    Rousínov
  • čtvrtek 14. září v 18:30
    Šlapanice – Bedřichovice
  • pátek 15. září v 11:30
    Bílovice nad Svitavou
  • pátek 15. září v 13:00
    Ochoz u Brna
  • pátek 15. září v 14:00
    Lelekovice
  • pátek 15. září v 14:45
    Drásov
  • pátek 15. září v 15:00
    Brno-Mendlovo nám.
  • pátek 15. září v 15:20
    Čebín
  • pátek 15. září v 16:00
    Kuřim
  • pátek 15. září v 16:15
    Brno-Bohunice
  • pátek 15. září v 16:55
    Brno – Starý Lískovec
  • pátek 15. září v 18:00
    Brno-jih
  • sobota 16. září v 15:00
    Velké Bílovice
  • sobota 16. září v 17:00
    Znojmo
  • neděle 17. září v 12:00
    Brno-Líšeň
  • neděle 17. září v 17:00
    Velké Bílovice
  • pondělí 18. září v 12:00
    Olešnice
  • pondělí 18. září v 13:00
    Kunštát
  • pondělí 18. září v 13:50
    Svitávka
  • pondělí 18. září v 14:45
    Cetkovice
  • pondělí 18. září v 15:00
    Brno – Kohoutovice
  • pondělí 18. září v 15:20
    Velké Opatovice
  • pondělí 18. září v 15:40
    Brno – Bystrc
  • pondělí 18. září v 16:30
    Letovice
  • pondělí 18. září v 16:50
    Brno – Komín
  • pondělí 18. září v 17:40
    Brno – Žabovřesky
  • úterý 19. září v 10:50
    Němčičky
  • úterý 19. září v 11:30
    Horní Bojanovice
  • úterý 19. září v 12:00
    Kyjov
  • úterý 19. září v 12:15
    Bořetice
  • úterý 19. září v 13:00
    Velké Pavlovice
  • úterý 19. září v 14:15
    Klobouky u Brna
  • úterý 19. září v 15:30
    Hustopeče
  • úterý 19. září v 18:30
    Velké Bílovice
  • středa 20. září v 13:00
    Brno, Malinovského nám.
  • středa 20. září v 13:45
    Brno, Česká ul.
  • středa 20. září v 14:30
    Brno-Bohunice
  • středa 20. září v 15:15
    Brno-Kohoutovice
  • středa 20. září v 16:00
    Brno-Bystrc
  • středa 20. září v 16:45
    Brno-Komín
  • středa 20. září v 17:30
    Brno-Žabovřesky
  • čtvrtek 21. září v 11:00
    Veverská Bítýška
  • čtvrtek 21. září v 12:20
    Předklášteří
  • čtvrtek 21. září v 13:20
    Nedvědice
  • čtvrtek 21. září v 14:20
    Lomnice
  • čtvrtek 21. září v 15:45
    Tišnov
  • čtvrtek 21. září v 18:30
    Kuřim
  • pátek 22. září v 9:45
    Horní Bojanovice
  • pátek 22. září v 10:10
    Němčičky
  • pátek 22. září v 10:45
    Hovorany
  • pátek 22. září v 11:20
    Bukovany
  • pátek 22. září v 11:50
    Kostelec
  • pátek 22. září v 12:35
    Veselí nad Moravou
  • pátek 22. září v 15:45
    Kyjov
  • pátek 22. září v 18:30
    Kyjov
  • sobota 23. září
    Rajhrad
  • sobota 23. září
    Rajhradice
  • sobota 23. září
    Rebešovice
  • sobota 23. září
    Brno
  • sobota 23. září
    Moravany
  • sobota 23. září
    Nebovidy
  • sobota 23. září
    Střelice
  • sobota 23. září
    Troubsko
  • sobota 23. září
    Tetčice
  • sobota 23. září
    Rosice
  • sobota 23. září
    Ostrovačice
  • sobota 23. září
    Říčany
  • sobota 23. září
    Říčky
  • sobota 23. září
    Domašov
  • sobota 23. září
    Rudka
  • sobota 23. září
    Zálesná Zhoř
  • sobota 23. září
    Stanoviště
  • sobota 23. září
    Újezd u Rosic
  • sobota 23. září
    Zbraslav
  • sobota 23. září
    Litostrov
  • sobota 23. září
    Zastávka
  • sobota 23. září
    Příbram na Moravě
  • sobota 23. září
    Vysoké Popovice
  • sobota 23. září
    Zakřany
  • sobota 23. září
    Lukovany
  • sobota 23. září
    Ketkovice
  • sobota 23. září
    Čučice
  • sobota 23. září
    Oslavany
  • sobota 23. září
    Zbýšov
  • sobota 23. září
    Babice u Rosic
  • sobota 23. září
    Neslovice
  • sobota 23. září
    Ivančice
  • sobota 23. září
    Nová Ves
  • sobota 23. září
    Senorady
  • sobota 23. září
    Biskoupky
  • sobota 23. září
    Jamolice
  • sobota 23. září
    Dolní Dubňany
  • sobota 23. září
    Horní Dubňany
  • sobota 23. září
    Rešice
  • sobota 23. září
    Tulešice
  • sobota 23. září
    Vémyslice
  • sobota 23. září
    Rybníky
  • sobota 23. září
    Dobřínsko
  • sobota 23. září
    Moravský Krumlov
  • sobota 23. září
    Moravský Krumlov – Polánka
  • sobota 23. září
    Moravský Krumlov – Rokytná
  • sobota 23. září
    Ivančice – Budkovice
  • sobota 23. září
    Ivančice
  • sobota 23. září
    Nové Bránice
  • sobota 23. září
    Moravské Bránice
  • sobota 23. září
    Hlína
  • sobota 23. září
    Radostice
  • sobota 23. září
    Prštice
  • sobota 23. září
    Silůvky
  • sobota 23. září
    Ořechov
  • sobota 23. září
    Mělčany
  • sobota 23. září
    Bratčice
  • sobota 23. září
    Sobotovice
  • sobota 23. září
    Ledce
  • sobota 23. září
    Hrušovany u Brna
  • sobota 23. září
    Židlochovice
  • sobota 23. září
    Vojkovice
  • sobota 23. září
    Holasice
  • pondělí 25. září v 15:00
    Brno-Vinohrady
  • pondělí 25. září v 15:15
    Brno-Lesná
  • pondělí 25. září v 15:40
    Brno – Židenice
  • pondělí 25. září v 16:10
    Brno – Řečkovice
  • pondělí 25. září v 16:50
    Brno – Líšeň
  • pondělí 25. září v 16:55
    Brno – Královo Pole
  • pondělí 25. září v 18:00
    Brno – Slatina
  • úterý 26. září v 11:30
    Mutěnice
  • úterý 26. září v 12:05
    Miroslav
  • úterý 26. září v 12:45
    Dubňany
  • úterý 26. září v 12:55
    Hostěradice
  • úterý 26. září v 14:00
    Ratíškovice
  • úterý 26. září v 14:00
    Únanov
  • úterý 26. září v 15:00
    Rohatec
  • úterý 26. září v 15:00
    Znojmo
  • úterý 26. září v 16:00
    Hodonín
  • středa 27. září
    Blučina
  • středa 27. září
    Židlochovice
  • středa 27. září
    Žabčice
  • středa 27. září
    Uherčice
  • středa 27. září
    Starovice
  • středa 27. září
    Hustopeče
  • středa 27. září
    Starovičky
  • středa 27. září
    Zaječí
  • středa 27. září
    Přítluky
  • středa 27. září
    Milovice
  • středa 27. září
    Pavlov
  • středa 27. září
    Klentnice
  • středa 27. září
    Sedlec
  • středa 27. září
    Valtice
  • středa 27. září
    Pouzdřany
  • středa 27. září
    Popice
  • středa 27. září
    Šakvice
  • středa 27. září
    Podivín
  • středa 27. září
    Lednice
  • středa 27. září
    Hlohovec
  • středa 27. září
    Ladná
  • středa 27. září
    Moravský Žižkov
  • středa 27. září
    Prušánky
  • středa 27. září
    Moravská Nová Ves
  • středa 27. září
    Hrušky
  • středa 27. září
    Tvrdonice
  • středa 27. září
    Týnec
  • středa 27. září
    Kostice
  • středa 27. září
    Lanžhot
  • středa 27. září v 10:20
    Přísnotice
  • středa 27. září v 10:45
    Vranovice
  • středa 27. září v 11:30
    Velké Pavlovice
  • středa 27. září v 12:10
    Rakvice
  • středa 27. září v 13:00
    Mikulov
  • středa 27. září v 15:30
    Břeclav
  • pátek 29. září v 10:30
    Modřice
  • pátek 29. září v 11:30
    Želešice
  • pátek 29. září v 12:00
    Černá Hora
  • pátek 29. září v 12:10
    Ořechov
  • pátek 29. září v 13:00
    Syrovice
  • pátek 29. září v 13:00
    Bořitov
  • pátek 29. září v 13:45
    Dolní Kounice
  • pátek 29. září v 14:00
    Doubravice nad Svitavou
  • pátek 29. září v 14:45
    Oslavany
  • pátek 29. září v 15:00
    Rájec-Jestřebí
  • pátek 29. září v 16:00
    Ivančice
  • pátek 29. září v 16:00
    Ráječko
  • pátek 29. září v 17:00
    Blansko
  • sobota 30. září
    Znojmo
  • sobota 30. září
    Nový Šaldorf-Sedlešovice
  • sobota 30. září
    Havraníky
  • sobota 30. září
    Hnanice
  • sobota 30. září
    Šatov
  • sobota 30. září
    Chvalovice
  • sobota 30. září
    Dyjákovičky
  • sobota 30. září
    Vrbovec
  • sobota 30. září
    Načeratice
  • sobota 30. září
    Znojmo – Derflice
  • sobota 30. září
    Strachotice
  • sobota 30. září
    Slup
  • sobota 30. září
    Jaroslavice
  • sobota 30. září
    Hrádek
  • sobota 30. září
    Křídlůvky
  • sobota 30. září
    Valtrovice
  • sobota 30. září
    Krhovice
  • sobota 30. září
    Hodonice
  • sobota 30. září
    Tasovice
  • sobota 30. září
    Dyje
  • sobota 30. září
    Mašovice
  • sobota 30. září
    Bezkov
  • sobota 30. září
    Podmolí
  • sobota 30. září
    Lukov
  • sobota 30. září
    Horní Břečkov
  • sobota 30. září
    Milíčovice
  • sobota 30. září
    Citonice
  • neděle 1. října
    Brno
  • neděle 1. října
    Brno – Řečkovice
  • neděle 1. října
    Česká
  • neděle 1. října
    Lipůvka
  • neděle 1. října
    Lažany
  • neděle 1. října
    Milonice
  • neděle 1. října
    Černá Hora
  • neděle 1. října
    Bořitov
  • neděle 1. října
    Boskovice – Mladkov
  • neděle 1. října v 14:30
    Boskovice
  • pondělí 2. října v 15:00
    Brno, Mendlovo nám.
  • pondělí 2. října v 16:15
    Brno – Starý Lískovec, Osová u Alberta
  • pondělí 2. října v 16:50
    Brno –Bohunice, Švermova
  • pondělí 2. října v 17:20
    Brno – Bohunice, Dlouhá 3
  • úterý 3. října
    Česká
  • úterý 3. října
    Lelekovice
  • úterý 3. října
    Vranov
  • úterý 3. října
    Šebrov-Kateřina
  • úterý 3. října
    Blansko
  • úterý 3. října
    Rájec-Jestřebí
  • úterý 3. října
    Kuničky
  • úterý 3. října
    Němčice
  • úterý 3. října
    Ludíkov
  • úterý 3. října
    Valchov
  • úterý 3. října
    Obora
  • úterý 3. října
    Voděrady
  • úterý 3. října
    Skalice nad Svitavou
  • úterý 3. října
    Boskovice – Mladkov
  • úterý 3. října
    Brno - Tuřany
  • úterý 3. října
    Sokolnice
  • úterý 3. října
    Újezd u Brna
  • úterý 3. října
    Milešovice
  • úterý 3. října
    Kobeřice u Brna
  • úterý 3. října
    Vážany nad Litavou
  • úterý 3. října
    Hrušky
  • úterý 3. října
    Holubice
  • úterý 3. října
    Bořitov
  • úterý 3. října
    Černá Hora
  • úterý 3. října
    Milonice
  • úterý 3. října
    Závist
  • úterý 3. října
    Lažany
  • úterý 3. října
    Lipůvka
  • úterý 3. října
    Česká
  • úterý 3. října v 11:15
    Otnice
  • úterý 3. října v 11:45
    Žďárná
  • úterý 3. října v 12:30
    Lhota Rapotina
  • úterý 3. října v 12:55
    Nížkovice
  • úterý 3. října v 13:15
    Jabloňany
  • úterý 3. října v 13:50
    Zbýšov
  • úterý 3. října v 14:00
    Drnovice
  • úterý 3. října v 14:30
    Křenovice
  • úterý 3. října v 14:45
    Lysice
  • úterý 3. října v 15:15
    Slavkov u Brna
  • úterý 3. října v 16:00
    Boskovice
  • úterý 3. října v 16:45
    Bučovice
  • středa 4. října
    Petrov
  • středa 4. října
    Strážnice
  • středa 4. října
    Žeraviny
  • středa 4. října
    Hroznová Lhota
  • středa 4. října
    Tasov
  • středa 4. října
    Hrubá Vrbka
  • středa 4. října
    Kuželov
  • středa 4. října
    Javorník
  • středa 4. října
    Louka
  • středa 4. října
    Moravský Písek
  • středa 4. října
    Domanín
  • středa 4. října
    Těmice
  • středa 4. října
    Žeravice
  • středa 4. října
    Ježov
  • středa 4. října
    Žádovice
  • středa 4. října
    Kelčany
  • středa 4. října
    Vlkoš
  • středa 4. října
    Kyjov
  • středa 4. října
    Strážovice
  • středa 4. října
    Archlebov
  • středa 4. října
    Žarošice
  • středa 4. října
    Uhřice
  • středa 4. října v 10:15
    Křepice
  • středa 4. října v 10:55
    Velké Němčice
  • středa 4. října v 11:30
    Vnorovy
  • středa 4. října v 11:30
    Nosislav
  • středa 4. října v 12:45
    Lipov
  • středa 4. října v 13:00
    Přísnotice
  • středa 4. října v 13:45
    Velká nad Veličkou
  • středa 4. října v 14:00
    Žabčice
  • středa 4. října v 15:00
    Blatnice pod Svatým Antonínkem
  • středa 4. října v 15:00
    Vranovice
  • středa 4. října v 16:00
    Veselí nad Moravou
  • středa 4. října v 16:00
    Pohořelice
  • čtvrtek 5. října v 14:30
    Brno – Židenice
  • čtvrtek 5. října v 15:15
    Brno – Líšeň
  • čtvrtek 5. října v 16:00
    Brno – Komárov
  • čtvrtek 5. října v 18:30
    Pohořelice
  • pátek 6. října v 11:30
    Rakvice
  • pátek 6. října v 12:00
    Hrušovany nad Jevišovkou
  • pátek 6. října v 12:30
    Podivín
  • pátek 6. října v 13:30
    Lednice
  • pátek 6. října v 13:50
    Vranov nad Dyjí
  • pátek 6. října v 14:30
    Hlohovec
  • pátek 6. října v 14:50
    Nový Šaldorf-Sedlešovice
  • pátek 6. října v 15:15
    Valtice
  • pátek 6. října v 15:30
    Dobšice
  • pátek 6. října v 16:30
    Znojmo
  • pátek 6. října v 16:30
    Břeclav
  • sobota 7. října
    Hustopeče
  • sobota 7. října
    Valtice
  • sobota 7. října
    Vacenovice
  • pondělí 9. října v 12:15
    Jedovnice
  • pondělí 9. října v 12:30
    Ždánice
  • pondělí 9. října v 13:10
    Křtiny
  • pondělí 9. října v 13:45
    Bukovany
  • pondělí 9. října v 13:55
    Adamov
  • pondělí 9. října v 14:30
    Kostelec
  • pondělí 9. října v 14:50
    Lipůvka
  • pondělí 9. října v 15:15
    Bzenec
  • pondělí 9. října v 16:15
    Brno – Bystrc, Ečerova
  • pondělí 9. října v 16:30
    Veselí nad Moravou
  • pondělí 9. října v 18:00
    Brno
  • úterý 10. října v 11:30
    Rajhrad
  • úterý 10. října v 12:15
    Rajhradice
  • úterý 10. října v 12:45
    Šakvice
  • úterý 10. října v 13:00
    Blučina
  • úterý 10. října v 13:30
    Zaječí
  • úterý 10. října v 13:45
    Židlochovice
  • úterý 10. října v 14:30
    Dolní Dunajovice
  • úterý 10. října v 15:15
    Drnholec
  • úterý 10. října v 15:45
    Moravský Krumlov
  • úterý 10. října v 16:00
    Mikulov
  • úterý 10. října v 18:30
    Hustopeče
  • středa 11. října v 14:30
    Brno – Lesná
  • středa 11. října v 15:15
    Brno – Řečkovice
  • středa 11. října v 16:00
    Brno – Královo Pole
  • čtvrtek 12. října v 9:45
    Adamov
  • čtvrtek 12. října v 10:30
    Vranov
  • čtvrtek 12. října v 11:20
    Doubravice nad Svitavou
  • čtvrtek 12. října v 12:00
    Letovice
  • čtvrtek 12. října v 14:00
    Boskovice
  • čtvrtek 12. října v 15:30
    Blansko
  • pátek 13. října v 12:00
    Slavkov u Brna
  • pátek 13. října v 13:00
    Znojmo
  • pátek 13. října v 14:15
    Rousínov
  • pátek 13. října v 15:30
    Vyškov
  • pondělí 16. října v 11:00
    Prušánky
  • pondělí 16. října v 12:00
    Mikulčice
  • pondělí 16. října v 12:45
    Lužice
  • pondělí 16. října v 13:50
    Petrov
  • pondělí 16. října v 14:30
    Brno – Medlánky
  • pondělí 16. října v 14:30
    Strážnice
  • pondělí 16. října v 15:30
    Brno – Královo Pole
  • pondělí 16. října v 16:00
    Hodonín
  • pondělí 16. října v 16:30
    Brno – Jundrov
  • pondělí 16. října v 17:30
    Brno – Komín
  • úterý 17. října v 12:30
    Tišnov
  • úterý 17. října v 14:15
    Kuřim
  • úterý 17. října v 15:15
    Rosice
  • úterý 17. října v 16:00
    Ivančice
  • úterý 17. října v 18:30
    Moravský Krumlov
  • středa 18. října v 13:00
    Letovice
  • středa 18. října v 13:45
    Brno – Brno-město
  • středa 18. října v 14:30
    Boskovice
  • středa 18. října v 15:00
    Brno – Černá Pole
  • středa 18. října v 16:00
    Blansko
  • středa 18. října v 16:00
    Brno – Černovice
  • čtvrtek 19. října v 12:00
    Hustopeče
  • čtvrtek 19. října v 14:00
    Mikulov
  • čtvrtek 19. října v 16:00
    Břeclav
  • pátek 20. října
    Brno