Kandidátní listina ODS – Komunální volby 2018ING-PAED IGIP Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D.

kandidát č. 8 – Praha 6
kandidát č. 42 – Praha

Povolání: ředitelka SŠ
Politická příslušnost: ODS

Životopis

Demokratka, pedagožka, technička, ředitelka SŠ, politička

Vystudovala jsem ČVUT v Praze, Fakultu strojní v inženýrském i doktorském studijním programu. 11 let jsem učila na Střední průmyslové škole. Absolvovala jsem vysokoškolská studia Učitelství odborných předmětů a angličtiny. Pracuji ve školství, poněvadž mým cílem je vzdělávat a vychovávat nastupující generace a předávat jim své znalosti i životní zkušenosti. Ve svém povolání jsem potkala mnoho báječných mladých lidí, jejichž vzdělanost a postoje můžou významně ovlivnit budoucnost a vývoj naší země. V současné době jsem ředitelkou Střední školy elektrotechniky a strojírenství. Rozvíjím a podporuji odborné vzdělávání, které je důležité pro prosperitu a rozvoj průmyslu naší republiky.

Od narození bydlím na Praze 6 ve Vokovicích se svou rodinou. Ve volném čase se ráda věnuji aktivitám a procházkám se svým neslyšícím pejskem Bellou, kultuře a cestování. Baví mě cizí jazyky, filmy, historie, věda a technika.

V posledních dvou volebních obdobích jsem byla zastupitelkou Prahy 6 a věnovala jsem se zejména správě a nakládání s majetkem ve vlastnictví MČ Praha 6. Ráda bych se opět stala zastupitelkou, abych se mohla podílet na řádném fungování Prahy 6, která je mým domovem a místem, na kterém mi záleží. Mým cílem je, aby se nám všem na Praze 6 dobře a spokojeně žilo a aby radnice sloužila svým občanům, respektovala jejich zájmy a potřeby.

Praha 6 potřebuje akutně novou LDN a musí zajistit potřebné kapacity v centrech pro seniory. Je zapotřebí zvýšit počet míst v MŠ a ZŠ a dbát na vysokou úroveň vzdělávání našich dětí a podporu výuky cizích jazyků. Praha 6 musí být bezpečná, kultivovaná, čistá a nabízet svým občanům volnočasové a kulturní aktivity. Praha 6 by měla dbát na údržbu zeleně a zachování svého přírodního bohatství a krás.

 

Chci, aby Šestka byla skvělým místem pro báječný život všech generací občanů.

 

 

Články (4)

Další články