Kandidátní listina Občanská demokratická strana – Ostrava

Komunální volby 2018

1. Zdeněk Nytra

*1961

senátor Parlamentu ČR

ODS

2. Martin Štěpánek

*1974

jednatel společnosti

ODS

3. Vladimír Cigánek

*1955

náměstek primátora

ODS

4. Miroslav Svozil

*1957

systémový inženýr, konzultant průmyslových firem

ODS

5. Michaela Roubíčková

*1970

vysokoškolský pedagog

TOP 09

6. František Kolařík

*1962

OSVČ

ODS

7. Radana Zapletalová

*1963

jednatelka společnosti

ODS

8. Pavel Čermák

*1960

lékař

ODS

9. Marcela Schullová

*1962

středoškolská učitelka

TOP 09

10. Jan Okoun

*1953

mezinárodní zasilatel

ODS

11. Lumír Zoufalý

*1971

OSVČ

Strana soukromníků České republiky

12. Ivona Klímová

*1958

ředitelka školy

ODS

13. Vladimír Návrat

*1963

projektant

ODS

14. Jan Dohnal

*1980

místostarosta městské části

ODS

15. Petr Psotka

*1978

advokát

TOP 09

16. Hana Heráková

*1952

OSVČ

ODS

17. Igor Trávníček

*1964

starosta městského obvodu Hrabová

ODS

18. David Kotásek

*1977

OSVČ

ODS

19. Martin Šimek

*1972

jednatel cestovní kanceláře

TOP 09

20. Josef Šrámek

*1956

starosta městského obvodu Lhotka

ODS

21. Eva Poštová

*1949

daňová poradkyně

ODS

22. Čeněk Gaďourek

*1988

obchodní manažer

Strana soukromníků České republiky

23. David Kenkuš

*1981

obchodní zástupce

ODS

24. Radim Ivan

*1990

marketingový stratég

ODS

25. Kamil Kocurek

*1966

všeobecný vedoucí mzdové účtárny

TOP 09

26. Vítězslav Bystroň

*1954

technik

ODS

27. Jiří Dolejška

*1972

regionální vedoucí servisu

ODS

28. Marek Juráš

*1977

obchodní ředitel

ODS

29. Adam Kratochvíl

*1995

student

TOP 09

30. Ladislav Jodlovski

*1973

IT analytik

ODS

31. Kamil Taube

*1965

elektrotechnik

ODS

32. Dominik Kolder

*1999

student

ODS

33. Zuzana Tvrdá

*1980

překladatel, lektor

Strana soukromníků České republiky

34. Petr Štíhel

*1963

stavební inženýr

TOP 09

35. Jiřina Broulíková

*1947

inženýrka chemie

ODS

36. Roman Tietz

*1987

jednatel, vedoucí staveb

ODS

37. Gabriela Chalupová

*1981

učitelka

ODS

38. Valentina Vaňková

*1959

ekonomka

ODS

39. Svatopluk Vavruša

*1977

podnikatelský poradce

TOP 09

40. Jiří Stráník

*1961

strojní technik

ODS

41. Jana Secová

*1962

ředitelka

ODS

42. David Melichar

*1971

jednatel společnosti

TOP 09

43. Radomír Mandok

*1965

technik

ODS

44. Lubomír Žamboch

*1966

OSVČ

Strana soukromníků České republiky

45. Petr Hradil

*1992

podnikatel

ODS

46. Svatava Huťková

*1971

OSVČ

ODS

47. Viktor Kojdecký

*1967

OSVČ

ODS

48. Michal Unzeitig

*1981

projektový manažer

TOP 09

49. Jiří Výtisk

*1945

důchodce

ODS

50. Milan Kolder

*1962

projektový manažer

ODS

51. Jana Rutová

*1954

mikrobiolog

ODS

52. Martin Packa

*1980

procesní analytik

TOP 09

53. Pavel Pěčonka

*1999

student

ODS

54. Martin Slaběňák

*1976

právník

ODS

55. Tereza Smajdorová

*1990

doktorand VŠ

Strana soukromníků České republiky

56. Vlasta Fajtlová

*1982

jednatelka společnosti

ODS

57. Jana Lajčíková

*1963

zubní lékařka

ODS

58. Miroslav Pulchart

*1955

technik

TOP 09

59. Dagmar Děcká

*1954

učitelka ZŠ

ODS