Kandidátní listina ODS – Komunální volby 2018Ing. Tomáš Pětivoký

kandidát č. 22 – Hradec Králové

Povolání: ředitel společnosti Dine4Fit, a.s.
Politická příslušnost: ODS

Životopis

Tomáš Pětivoký se narodil v roce 1972 v Hradci Králové, kde dodnes žije společně s rodinou.

Vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Pardubicích, obor automatizační technika a ČVUT fakultu elekrotechnickou v Praze na katedře ekonomiky a řízení.

Po ukončení studia pracoval jako makléř u obchodníka s cennými papíry Brokerský dům FINOS. Byl jedním ze zakladatelů české pobočky nadnárodního internetového poskytovatele World Online / Tiscali v ČR, kde od roku 1999 do roku 2001 pracoval v pozici finančního ředitele.

V roce 2001 spoluzakládal společnost ASPA známou mnoha internetovými službami, např. eshopem zaměřeným na poskytovatele internetu WiFi.ASPA.cz, serverem o českém internetu DSL.cz, ubytovacím rezervačním portálem Hotely.cz a serverem Odpovědi.cz.

Od roku 2015 je statutárním ředitelem společnosti Dine4Fit, a.s. která provozuje velmi populární aplikaci zaměřenou na zdravý životní styl Kalorické tabulky, kterou využívá v ČR, na Slovensku a několika dalších zemích přes milion zákazníků. Do dnešního dne je navíc stále odpovědný za řízení projektů Hotely.cz a Odpovědi.cz

Členem ODS je od roku 2014.