pondělí 25.9. - Uherské Hradiště

15:00, Uherské Hradiště

úterý 26.9. - Chropyně

15:00, Chropyně

úterý 26.9. - Kroměříž

15:30, Kroměříž

středa 27.9. - Napajedla

15:00, Napajedla

středa 27.9. - Pohořelice

15:30, Pohořelice

středa 27.9. - Zlín – Malenovice

16:00, Zlín – Malenovice

pátek 29.9. - Vsetín

15:00, Vsetín

pátek 29.9. - Bystřice pod Hostýnem

17:00, Bystřice pod Hostýnem

sobota 30.9. - Tlumačov

9:00, Tlumačov

sobota 30.9. - Hulín

9:30, Hulín

sobota 30.9. - Kroměříž

10:00, Kroměříž

neděle 1.10. - Slavičín

9:00, Slavičín

neděle 1.10. - Vlachovice

9:40, Vlachovice

neděle 1.10. - Štítná nad Vláří-Popov

10:20, Štítná nad Vláří-Popov

pondělí 2.10. - Uherský Ostroh

15:10, Uherský Ostroh

pondělí 2.10. - Ostrožská Nová Ves

15:40, Ostrožská Nová Ves

pondělí 2.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

úterý 3.10. - Valašská Polanka

14:15, Valašská Polanka

úterý 3.10. - Vsetín

15:00, Vsetín

středa 4.10. - Morkovice-Slížany

15:00, Morkovice-Slížany

středa 4.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 5.10. - Valašské Klobouky

15:00, Valašské Klobouky

čtvrtek 5.10. - Brumov-Bylnice

16:00, Brumov-Bylnice

pátek 6.10. - Bojkovice

15:00, Bojkovice

pátek 6.10. - Pitín

15:30, Pitín

pátek 6.10. - Hostětín

15:50, Hostětín

pátek 6.10. - Komňa

16:10, Komňa

sobota 7.10. - Střítež nad Bečvou

9:30, Střítež nad Bečvou

sobota 7.10. - Vidče

9:50, Vidče

sobota 7.10. - Valašské Meziříčí

10:00, Valašské Meziříčí

neděle 8.10. - Jarcová

9:00, Jarcová

neděle 8.10. - Mikulůvka

9:30, Mikulůvka

neděle 8.10. - Rožnov pod Radhoštěm

10:00, Rožnov pod Radhoštěm

pondělí 9.10. - Kunovice

15:00, Kunovice

pondělí 9.10. - Staré Město

15:30, Staré Město

pondělí 9.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

úterý 10.10. - Lípa

15:00, Lípa

úterý 10.10. - Želechovice nad Dřevnicí

15:30, Želechovice nad Dřevnicí

úterý 10.10. - Zlín

16:00, Zlín

středa 11.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

čtvrtek 12.10. - Vsetín

16:00, Vsetín

pátek 13.10. - Bystřice pod Hostýnem

15:00, Bystřice pod Hostýnem

pátek 13.10. - Prusinovice

16:00, Prusinovice

sobota 14.10. - Fryšták

10:00, Fryšták

sobota 14.10. - Lukov

10:30, Lukov

sobota 14.10. - Otrokovice

11:15, Otrokovice

neděle 15.10. - Bánov

9:00, Bánov

neděle 15.10. - Uherský Brod

10:00, Uherský Brod

pondělí 16.10. - Liptál

15:00, Liptál

pondělí 16.10. - Valašské Meziříčí

15:30, Valašské Meziříčí

úterý 17.10. - Holešov

15:00, Holešov

úterý 17.10. - Kroměříž

16:00, Kroměříž

středa 18.10. - Uherské Hradiště

16:00, Uherské Hradiště

čtvrtek 19.10. - Zlín

16:00, Zlín

Modrá vlna: Zlínský kraj

  • pondělí 25. září v 15:00
    Uherské Hradiště
  • úterý 26. září v 15:00
    Chropyně
  • úterý 26. září v 15:30
    Kroměříž
  • středa 27. září v 15:00
    Napajedla
  • středa 27. září v 15:30
    Pohořelice
  • středa 27. září v 16:00
    Zlín – Malenovice
  • pátek 29. září v 15:00
    Vsetín
  • pátek 29. září v 17:00
    Bystřice pod Hostýnem
  • sobota 30. září v 9:00
    Tlumačov
  • sobota 30. září v 9:30
    Hulín
  • sobota 30. září v 10:00
    Kroměříž
  • neděle 1. října v 9:00
    Slavičín
  • neděle 1. října v 9:40
    Vlachovice
  • neděle 1. října v 10:20
    Štítná nad Vláří-Popov
  • pondělí 2. října v 15:10
    Uherský Ostroh
  • pondělí 2. října v 15:40
    Ostrožská Nová Ves
  • pondělí 2. října v 16:00
    Uherské Hradiště
  • úterý 3. října v 14:15
    Valašská Polanka
  • úterý 3. října v 15:00
    Vsetín
  • středa 4. října v 15:00
    Morkovice-Slížany
  • středa 4. října v 16:00
    Kroměříž
  • čtvrtek 5. října v 15:00
    Valašské Klobouky
  • čtvrtek 5. října v 16:00
    Brumov-Bylnice
  • pátek 6. října v 15:00
    Bojkovice
  • pátek 6. října v 15:30
    Pitín
  • pátek 6. října v 15:50
    Hostětín
  • pátek 6. října v 16:10
    Komňa
  • sobota 7. října v 9:30
    Střítež nad Bečvou
  • sobota 7. října v 9:50
    Vidče
  • sobota 7. října v 10:00
    Valašské Meziříčí
  • neděle 8. října v 9:00
    Jarcová
  • neděle 8. října v 9:30
    Mikulůvka
  • neděle 8. října v 10:00
    Rožnov pod Radhoštěm
  • pondělí 9. října v 15:00
    Kunovice
  • pondělí 9. října v 15:30
    Staré Město
  • pondělí 9. října v 16:00
    Uherské Hradiště
  • úterý 10. října v 15:00
    Lípa
  • úterý 10. října v 15:30
    Želechovice nad Dřevnicí
  • úterý 10. října v 16:00
    Zlín
  • středa 11. října v 16:00
    Kroměříž
  • čtvrtek 12. října v 16:00
    Vsetín
  • pátek 13. října v 15:00
    Bystřice pod Hostýnem
  • pátek 13. října v 16:00
    Prusinovice
  • sobota 14. října v 10:00
    Fryšták
  • sobota 14. října v 10:30
    Lukov
  • sobota 14. října v 11:15
    Otrokovice
  • neděle 15. října v 9:00
    Bánov
  • neděle 15. října v 10:00
    Uherský Brod
  • pondělí 16. října v 15:00
    Liptál
  • pondělí 16. října v 15:30
    Valašské Meziříčí
  • úterý 17. října v 15:00
    Holešov
  • úterý 17. října v 16:00
    Kroměříž
  • středa 18. října v 16:00
    Uherské Hradiště
  • čtvrtek 19. října v 16:00
    Zlín